Gentle Exfoliating, Beauty Cream Bar (Kostka peelingująca)

Gentle Exfoliating, Beauty Cream Bar (Kostka peelingująca)

Zawarte w peelingującej kostce Dove delikatne niebieskie mikrogranulki wspomagają naturalny proces złuszczania martwego naskórka, odsłaniając zdrową i gładką skórę. Kostka myjąca Dove z delikatnym peelingiem zachowuje doskonałe proporcje między delikatnością a skutecznością działania. Odpowiednio dobrane składniki pozwalają na codzienną regenerację skóry bez obawy o jej podrażnienie. Kostka peelingująca Dove zawiera w 1/4 krem nawilżający, który dodatkowo pielęgnuje oczyszczoną skórę.

Najlepsza do mycia !

Już jakiś czas temu zrezygnowałam z pryszniców z płynami i zaczęłam używać mydeł. Zdecydowanie kostka ta jest najlepsza jaką do tej pory używałam. Zwykle kupuję ją w supermarketach, jest dość dobrze dostępna.

Dobra kostka

Mydełka Dove zagościły w mojej łazience stosunkowo niedawno, a już podbiły moje serce i wiem, że na pewno będę do nich wracać. Dostępnych na rynku wersji jest wiele, więc jest co testować. To mydełko skusiło mnie drobinkami peelingującymi, ale nie do końca spełniło moje oczekiwania.

OPAKOWANIE

Papierowy kartonik o ślicznej i delikatnej szacie graficznej. Prosty, ale oryginalny. Znajdziemy na nim wszystkie istotne informacje i skład.

KOSTKA

Mydełko to biała kostka z niebieskimi drobinkami o niestandardowym nieco podłużnym kształcie z logo marki na środku. Kostka jest dosyć twarda, dzięki czemu nie zużywa się jej tak szybko. Ma piękny zapach kremu Dove, intensywny, ale bardzo go lubię, więc dla mnie jest plusem. Pozostaje na dłoniach i ciele przez chwilę po myciu. Kostki używam do mycia dłoni i ciała - pozostawi skórę miękką, gładką, a przy tym nie powoduje uczucia ściągnięcia jak inne mydła. Skóra sprawi wrażenie nawilżonej i wypielęgnowanej mimo, że to zwykłe mydło. Co do drobinek peelingujących są bardzo delikatne i zapewniają raczej masaż niż peeling, więc jeśli oczekujemy czegoś mocniejszego możemy być zawiedzione. Plus za wydajność, cenę i dostępność.

PLUSY
+ delikatny masaż, nie peeling
+ zapach
+ brak uczucia ściągnięcia
+ delikatne oczyszczenie
+ wydajność
+ dostępność
+ cena

Bardzo miłe zaskoczenie

Używałam go kilka lat temu. Jest całkiem przyjemne, jak inne mydła Dove.

:) + nawilża skórę
:) + zapach - delikatny, miły, relaksujący
:) + kremowa konsystencja
:) + dobrze i gładko się aplikuje na skórze
:) + na myjce lub gąbce tworzy mocną pianę
:) + dobrze się spłukuje
:) + nie podrażnia, nie uczula
:) + nadaje się do depilacji, do golenia - jest gładkie i nawilżające

:( - peelingujące drobinki nie są wcale peelingujące, w ogóle ich nie czuć, to ściema marketingowa

Do tej wersji nie wrócę - nie lubię jak kosmetyk nie robi tego, co obiecuje. Inne wersje mydełek Dove na tak!

depilacja rąk

przyjemne mydełko

Bardzo lubię kostki Dove. Są bardzo delikatne, ale świetnie myją. Pięknie się pienią, nie wysuszają. Ta wersja ma dodatkowo drobinki peelingujące. Nie są one jednak jakimś super ekstra zdzierakiem. Po prostu używając tego mydełka fundujemy sobie dodatkowo delikatny masaż.
Kostka ta ma bardzo intensywny zapach, ale podczas kąpieli nie czuć go już tak bardzo. Dla mnie jest to plus, bo jednak wolę troszkę inne zapachy.
Ideałem byłoby dla mnie połączenie wersji ogórkowej z wersją peelingującą. Jak na razie używam ich naprzemiennie :)

Bardzo polecam.

To nie jest peeling. Ale i tak lubię.

To na pewno nie jest kostka peelingująca. Choć w mydle zatopione są drobne granulki, które mają za ten peeling robić, to podczas mycia ich w ogóle nie czuć, no chyba, że jedziemy kostką bezpośrednio po ciele. Żadnego działania złuszczającego, wygładzającego czy też jakiegokolwiek typowego dla peelingu nie czuję, ale to mi wcale nie przeszkadza w lubieniu tej kostki, bo to jest po prostu dobre mydło. :)

Kostka Dove Gentle Exfoliating ma cechy, które lubię w kostkach myjących tej marki-robi dużo kremowej i gęstej pianki, która dokładnie myje ciało i zostawia skórę czyściutką, a przy tym niewysuszoną, choć nawilżoną też nie-dla mnie mydła mają myć, nie nawilżać, dla mnie szczytem wymagań jest to, żeby nie wysuszały mojej wrażliwej skóry.
Używam do mycia całego ciała pod prysznicem i sprawdza się w tej roli świetnie-kostka jest łagodna dla skóry, nie podrażnia, nie uczula, a do tego nie zostawia tego wrażenia tępej skóry. Nie mam mu nic przeciwko, bo przecież to nie szkodzi mojej skórze i pod prysznicem używam większości mydeł, jednak po Dove skóra jest taka śliska(jak po użyciu żelu pod prysznic) i jest to miły drobiazg. :)

Kostka ma średnio wygodny dla mnie kształt, choć chroni to kostkę przed wyślizgiwaniem się z rąk.
Pachnie bardzo ładnie, kremowo-mydlanie, podobnie do granatowego klasyka, taki klasyczny zapach czystości, który zawsze mi się podoba.

Bardzo przyjemne i dobre mydło, jak zresztą każde z Dove. Plusem(dla mnie) jest też wegański skład. :ehem:
Cena może wydawać się wysoka, jednak trzeba wziąć pod uwagę to, że kostka jest twarda, nie rozmięka i służy do samego końca(podczas gdy większość mydeł dostępnych na rynku zaczyna szybko się ciapać i zamieniać w małoużyteczną breję), a starcza na prawie trzy tygodnie codziennego użytku.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

nie zauważyłam peelingującej właściwości

Tak jak w podsumowaniu nie zauważyłam żeby to mydełko peelingowało zbytnio, drobinki są tak delikatne i subtelne, więc ciężko żeby mocno ścierały naskórek, jeśli to robią, to ja tego i tak nie widzę.

Nie jest to jakiś minus, po prostu tak jest i tyle.

Mydełko ładnie pachnie i dobrze się pieni, bardzo ładnie nawilża skórę. Jest kremowe, a nie sama chemia.

Kupiłam dwa mydła w dwu-paku, więc cena była korzystna, wyszło 2,5zł za kostkę więc jest okej.

Ogólnie lubię te mydełko, ale wole inne wersje kostek Dove :)

Ilość zużytych opakowań: 2 kostki

Niesamowicie wygładza

Jest to moje ulubione mydełko z Dove, obok wersji z masełkiem shea.
Plusy:
- dobrze myje i pielęgnuje;
- niesamowicie wygładza, drobinki drobinkami ale na prawdę widzę różnicę, złaszcza na ramionach, gdzie niestety daje o sobie znać rogowacenie okołmieszkowe :/
-zapach, delikatny typowy dla Dove;
- wydajne;
- cena, 2.50zł;

Minusy
nie odnotowałam niczego konkretnego.
Pojawiają się jednak opinie, że przy dłuższym używaniu moze podsuszać.
Ja niczego takiego u siebie nie zauważyłam. Zawsze robie sobie jednak przerwę, przeplatam z innymi wersjami, najczęściej z tą waniliową, odkąd wypróbowałam wszystkie.

Ogólnie mydełko godne polecenia, i na pewno będę kupować koleje opakowania.

Używam tego produktu od: kilkanaście miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

wcale nie lepszy brat mego ulubieńca

Jestem absolutną fanką mydełka dove w wersji klasycznej. Ten produkt kupiłam z czystej ciekawości, gdyż sprawdzam każdą wersję tych kostek.

Produkt ów nie okazał się być dla mnie zachwycający, aczkolwiek ciężko mu cokolwiek zarzucić. Po prostu nie jest w niczym lepszy od klasycznej kostki dove.

Pachnie ładnie, ale to nie do końca ten sam zapach, który tak uwielbiam
Drobinki peelingujące, owszem, są wyczuwalne, ale roboty nie robią. (IMO)
Myje i nie wysusza, jak niemalże każda dove.

Nie mam nic do zarzucenia w przypadku tego produktu, jednak jako fanka klasycznej kostki dove muszę stwierdzić, że jeśli coś jest dobre, to nie trzeba tego zmieniać i więcej jej nie kupię, ale w żadnym wypadku nie odradzam, gdyż jest naprawdę niezła. Warto spróbować.

Używam tego produktu od: kiedyś

Hicior , jak każde mydełko DOVE

Mydełko posiada same plusy!
+ cena ( około 3zł)
+ cudownie pachnie(!!! och..rozpływam się )
+ super myje , czuje się umyta i dopieszczona dzięki kremowej piance jaką tworzy ;-)
+ czy drobinki faktycznie peelingują? nie wiem.. ale niestety jestem zakochana w tych kosteczkach i nie napisze tego w minusie
+ wszędzie dostępna ( tesco, rossman, natura , drogerie itd...)
+ nawilża! nie używam balsamu , bo nienawidze sie lepić ;-(

używam tej na zmiane z klasyczną dove i z suprime oil .

Jestem dovemaniaczką :)

Używam tego produktu od: 2tygodni
Ilość zużytych opakowań: napoczęte 3 mydełka

super mydełko!!!

Mydełko pięknie pachnie, ma granulki peelingujace, które sa dośc delikatne, ale jak dla mnie wystarczające.
Super nawilża skórę, starcza na długo 2-3 tygodni.
W promocji jest tanie 2,50 w tesco.
Naprawde polecam, do tej pory uzywalam zeli i średnio płaciłam 50zł miesięcznie a teraz jaka oszczędność!!!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Cudo

Uwielbiam go tak samo jak i inne mydełka dove. Nadają się zarówno do mycia ciała, jak i twarzy.
Stosuję je zawsze, gdy mój trądzik się nasili i potrzebuję delikatnego wysuszenia twarzy.
Na dłuższą metę jednak jest dla mnie troszkę zbyt mocne - jak to wszystkie mydła.
Poza tym ubóstwiam;
+zapach
+kształt kostki
+dostępność

Jednakże uważam też, że cena jest dość wygórowana (bardzo często się spotykam z wartością 5 zł).
Mydełko w mojej opinii jest również dość mało wydajne.

Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Zwyczajne, nie powala.

Zdecydowanie wolę zwykłą klasyczną kostkę Dove.
Muszę zaznaczyć, że mydełek tych używam wyłącznie do twarzy, do ciała wolę żele.
Właściwości peeligujących nie zauważyłam, kostka też wyraźnie wysuszała skórę, co przy wersji klasycznej nigdy nie miało miejsca.
Nie kupię jej więcej.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu