Floslek Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Floslek Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Cena już od 12,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem polecany do skóry mało elastycznej, skłonnej do tworzenia zmarszczek oraz tzw. "worków" i "cieni" pod dolną powieką. Krem o lekkiej konsystencji, bardzo szybko wchłaniający się, delikatnie chroni skórę i daje uczucie odprężenia. Tworzy delikatny film ochronny pozwalający na zachowanie naturalnej równowagi wodno-lipidowej. Głęboko i intensywnie nawilża, odpowiednio natłuszcza.
Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - wygładza ją i zwiększa jej napięcie, dzięki czemu zmarszczki i tzw. "worki" stają się mniej widoczne.

Skład: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Glyceryl Polymethacrylate, Aleuritic Acid, Faex, Glycoproteins, Propylene Glycol, Rosa Canina Fruit Oil, Cetearyl Alcohol, Euphrasia Officinalis Herb Extract, PEG-8, Caprylyl Glycol, Heliantus Annuus Seed Extract, PPG-1-PEG-9-Lauryl Glycol Ether, Butylene Glycol, Hedera Helix Extract, Phytic Acid, Sodium Polyacrylate, Tocopheryl Acetate, Triethanolamine, Panthenol, Carbomer, Imidazolidinyl Urea, Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract, Allantoin, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA. (22.09.2010)

Cena: 9,20zł / 30ml

• Hydrolyzed Ulva Lactuca Extract,
  • Allatoin,
  • Methylparaben,
  • P ropylparaben,
  • Disodium EDTA. (22.09.2010)

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 52

"worki" stają się mniej widoczne - czyżby?

Szukałam kremu, który zniweluje worki pod oczami - które na jesień pojawiają mi się codziennie rano :/
Niestety, krem nie podołał. Może i wygładza, ale nic poza tym.
Krem nakładam na noc. Mam wrażenie, że "sińce" pod oczami są jeszcze bardziej widoczne, jakby skóra pod oczami wręcz "piła" nawilżenie z tego kremu.
Ogólnie w kategorii ww. worków - nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033010].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 333

Pozytywne zaskoczenie

+ Świetnie nawilża delikatną skórę pod oczami i na powiekach.
+ Uelastycznia ją i sprawia, że jest jędrniejsza nawet po kiepskiej nocy.
+ Po minucie się wchłania i można na niego nałożyć korektor, który się nie zsunie (choć ja na dzień wolę jednak lżejsze żele, ale to zależy od potrzeb i preferencji).
+ Nie podrażnił mnie, nie uczulił ani nie spowodował łzawienia.
+ Pojemność! Rzadko się zdarza, żeby kremy pod oczy miały aż 30 ml, zazwyczaj to połowa z tego. Także wydane ok. 10 zł było świetna inwestycją, bo krem jest piekielnie wydajny.
+ Cena.

-/+ Otwór jest odrobinę na duży, bo łatwo wydusić za dużo kremu (a tego naprawdę nie potrzebujemy dużo), ale to kwestia wyczucia, które można nabrać po pierwszych próbach.

Moim zdaniem to idealny krem nawilżający dla (około) dwudziestolatek. Niestety większość kremów pod oczy jest typowo przeciwzmarszczkowa, a w tym wieku jeszcze nie musimy sie nimi stresować. Jedynym moim problemem teraz (i mam nadzieję, że jeszcze tak pozostanie ;)) jest wysuszona skóra ze względu na niemal codzienne stosowanie korektora.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989367].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 111

Wspanialy!

Produktu uzywam od okolo pol roku.

+cena i wydajnosc - duza tubka jak na krem pod oczy a wystarczy nalozyc go naprawde odrobine.
+bezzapachowy, nie podraznia, nie uczula
+lekka konsystencja, krem moim zdaniem idealny dla kobiet w wieku 20-30 lat, pozniej moze okazac sie nieco za lekki
+nie roluje sie
+pieknie wygladza skore pod oczami, po dluzszym uzywaniu zauwazylam poprawe elastycznosci, generalnie spojrzenie jest takie swieze, wypoczete.
+ładnie nawilza- stosuje go rowniez na skore wokol ust.

Minusow brak.

Używam tego produktu od: ok. 6-7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete drugie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956097].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 44

Przeciętniak

Po mojej pierwszej przygodzie z firmą Flos Lek (żel pod oczy który spowodował u mnie opuchliznę życia...) postawiłam zaryzykować i dać tej firmie drugą szansę. Padło na ten krem.

Krem jak krem. Po pierwsze i najważniejsze- nie uczula. Zapakowany jest w tubkę 30ml, która niby taka duża ale od razu widać, że kosmetyk zmieściłby się do mniejszej. Krem jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość do równomiernego rozprowadzenia pod oczami. Wchłania się dość długo ale jak już się wchłonie to nadaje się pod makijaż.

Od kremu pod oczy oczekuję dobrego nawilżenia. Ten krem mi go niestety nie daje. Trochę nawilża i jak dla mnie za mało. Skóra pod oczami przed aplikację i po aplikacji wygląda tak samo. Cudów nie czyni więc daję mu tróję.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945883].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 72

Mieszane uczucia

Ostatnio byłam zmuszona odsprzedać koleżankom dwa i to drogie kremy pod oczy ( i to niby według zapewnień producentów- hypoalergiczne). Strasznie mnie podrażniały. Jednak po 30 roku życia wydaje się, że coś pod oczy wypadałoby od czasu do czasu nałożyć. Szukałam i trafiłam na ten krem. Lubię polskich producentów, zapewnienia tego były obiecujące a do tego kusząca cena. No to próba.

Zalety -jest to krem, który nie podrażnia moich ekstra wrażliwych oczu. Tak jak zapewnia producent, krem bardzo delikatnie chłodzi, daje uczucie odprężenia i wręcz odświeżenia skóry wokół oczu. Na pewno delikatnie ją nawilża.

Wady- liczyłam również na pozostałe, obiecane efekty związane z używaniem tego kosmetyku: zmniejszenie cieni (pojawiają się czasem, gdy się nie wyśpię, jestem zmęczona, ale wcale nie są jakieś wielkie, zatem dziwię się, że sobie ten krem z nimi nie poradził), przynajmniej lekkie zmniejszenie zmarszczek (które są ledwie zarysowane i uwidaczniają się głównie, gdy skórę pod oczami mam wysuszoną).
Nie lubię też efektu przetłuszczonej skóry wokół oczu, a tak ona wygląda po tym kremie. Efekt jest taki, że po nawet lekkim makijażu (krem do cery mieszanej, krem tonujący) mam lekko przymatowioną twarz a wokół oczu dwa świecące się placki. Jeszcze komiczniej i sztucznie to wygląda, gdy twarz przypudruję.

W związku z powyższym, moje odczucia są mieszane. Jakieś lekkie nawilżenie jest, nie ma podrażnienia. Ale skoro krem nie radzi sobie z małymi niedoskonałościami, to raczej jestem zmuszona szukać dalej. Ten krem jednak będzie w pogotowiu, zanim znajdę coś lepiej działającego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821082].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 125

Dobry produkt.

Lubię go. Jest tani, łatwo dostępny, ma fajną konsystencje, nie uczula i nie powodu podrażnień. Jest też w miare wydajny, chociaż opakowanie pozostawia wiele do życzenia (wylatuje za dużo produktu). Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że skóra wokół oczu jest odrobine jaśniejsza, a przede wszystkim napięta i elastyczna, jak daawno nie była :). Rewelacji nie ma, lecz za taką cenę i fajne uelastycznienie warto.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803495].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 30

Bardzo dobry krem dla noszących soczewki kontaktowe

Zalety:
- delikatna konsystencja
- ogromna wydajność
- bardzo łagodny dla oczu, nie szczypie nawet jeśli dostanie się do oka
- świetnie nawilża

Wady:
- długo się wchłania, makijaż nałożony na niego zbyt szybko niestety się rozmaże

Podsumowując świetny krem, ale do stosowania na noc, albo dla tych, co rano mają dużo czasu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785452].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

to mój number 1

Dla mnie ten krem jest rewelacyjny, żałuje że tak ciężko go można kupić, nie wiem dlaczego nie ma go na stronie producenta?! ostatnio ucieszyłam się bo można go zakupić w wybranych drogeriach rossmann - cena około 17-18 zł.

plusy:
- regularne stosowanie (rano przed makijażem delikatna warstwa, a na noc obowiązkowo gruba warstwa pod oczy) pomogło mi w odpowiednim nawilżeniu skóry pod oczami i... zauważyłam mniejsze zmarszczki!!! wstaje rano i czuje, że ta skóra naprawdę jest nawilżona, żaden inny krem nie dawał mi takiego efektu, a stosowałam ich naprawdę wiele.
- bardzo wydany
- dobry pod makijaż
- cena

Minusy:
- mogliby popracować nad opakowaniem, czasem niechcący z tubki wyleci więcej niż było to planowane i to nie potrzebnie
- dostępność produktu - z tym jest masakra, czemu nie można go kupić przez stronę producenta, sklepach, aptekach itp?

Póki jest dostępny na rynku nie zamienię go na żaden inny krem :)

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[782311].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 64

Napisanych recenzji: 644

Tylko jako krem pod oczy na noc

Do zakupu tego kremu skusiła mnie całkiem duża tubka jak na taki kosmetyk ;) Moje oczy są narażone na codzienną pracę przy komputerze, więc dobry krem, który ukoi je i pomoże na sińce to skarb.
Właściwie ten krem spełnia swoje zadanie - nawilża i delikatnie koi. Jest też bardzo wydajny, więc pewnie zanim go zużyję to minie sporo czasu ;)
Jednak ma on też jedną zasadniczą wadę - nie nadaje się jako krem na dzień, bo po pierwsze kredka do oczu się na nim rozmazuje, a po drugie po pewnym czasie mam wrażenie jakiejś tłustości wokół oczu :rolleyes:
Stosuję go zatem na noc a na dzień mam inny krem, który współgra z makijażem ;) Rano po zastosowaniu okolice oczu wydają się ciut bardziej wypoczęte niż gdybym nie zastosowała nic.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780919].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 51

Dobry w bardzo dobrej cenie

Dobry produkt w niskiej cenie absolutnie wystarczający do codziennej pielęgnacji.

Plusy:
+dobrze nawilża i lekko natłuszcza skórę wokół oczu
+nadaje się i na noc i na dzień
+nie roluje się pod makijażem
+duża pojemnośc i dobra wydajnośc - starcza na długo
+niska cena
+skóra jest po nim miękka, ukojona

Minusy:
-nie robi nic dodatkowego, nie rozjaśnia nie niweluje opuchlizny, itp.
-niezbyt estetyczne opakowanie
-zbyt duży otwór sprawia, że ciężko jest wycisnąc odpowiednią ilośc produktu
-pod koniec opakowania bardzo trudno wydostac resztki kremu ze środka

Ogólnie polecam, bo krzywdy napewno nie zrobi, a spełnia swoje zadanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780786].usefull || 0 }}% pomocna.