Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Floslek, Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Floslek, Pharma, Seria Hypoalergiczna, Krem pod oczy

Krem polecany do skóry mało elastycznej, skłonnej do tworzenia zmarszczek oraz tzw. "worków" i "cieni" pod dolną powieką. Krem o lekkiej konsystencji, bardzo szybko wchłaniający się, delikatnie chroni skórę i daje uczucie odprężenia. Tworzy delikatny film ochronny pozwalający na zachowanie naturalnej równowagi wodno-lipidowej. Głęboko i intensywnie nawilża, odpowiednio natłuszcza.
Systematycznie stosowany wyraźnie poprawia wygląd skóry - wygładza ją i zwiększa jej napięcie, dzięki czemu zmarszczki i tzw. "worki" stają się mniej widoczne.

Mój pierwszy krem pod oczy

Krem jest delikatny, nie podrażnia mojej wrażliwej skóry. Czuję że ją nawilża. Zapach neutralny, co dla mnie jest plusem. Nie stwarza cudów, ale delikatnie rozświetla cerę. Ja jestem na tak :)

Krem ok?

Był to mój pierwszy krem pod oczy. Krem jest lekki i nawilża, można powiedzieć, że przy nakładaniu koi skórę wokół oczu. Niestety, krem niby hipoalergiczny dla wrażliwych oczu a trzeba uważać przy nakładaniu, bo kropelka więcej niż małe ziarnko grochu i oczy szczypią jak szalone - ale nie od razu, tylko po obudzeniu. Tubka ma 30 ml, więc krem jest baardzo wydajny, ale przy tak nikłych efektach raczej resztę kremu wyrzucę.

Nie po 25 roku życia!

Krem kupiłam ze względu na duże obietnice producenta. Miał wygładzać i zwiększać napięcie skóry pod oczami, a także niwelować cienie pod oczami.
Żadna z tych rzeczy się nie zdarzyła, skóra pod oczami oczywiście jest nieco nawilżona, ale nie tak jak tego oczekiwałam. Wchłania się szybko, można go stosować pod makijaż, ale minimalnych zmarszczek nie wygładził, wiec jak były tak są a nawet zauważam nowe :( Polecam go dziewczynom przed 20 ale po 25 roku życia już nie.

Braun BT3040

Bez szału

Krem jest delikatny i nie podrażnia. Plus za nawilżenie i wydajność. Zapach też nie najgorszy. Nie stwarza cudów, nie rozświetla ani nic z tych rzeczy. Zwykły krem nawilżający.

Delikatny

Krem pochodzi z serii hipoalergicznej i jeśli o to chodzi to naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Sięgnęłam po niego po naprawdę czarnej serii kiedy to 3 kremy pod rząd uczuliły mnie na tyle, że łzawiły mi oczy i skóra piekła.

ten jest naprawdę delikatny i zupełnie nie uczula, nie podrażnia. Dobrze i szybko się wchłania-choć raczej nadaje się na noc, w dzień pod makijaż nie sprawdzi się najlepiej.
Krem napina lekko skórę, wygładza ją i nawilża. Dobrze się rozprowadza i jest bardzo wydajny! Polecam!

"worki" stają się mniej widoczne - czyżby?

Szukałam kremu, który zniweluje worki pod oczami - które na jesień pojawiają mi się codziennie rano :/
Niestety, krem nie podołał. Może i wygładza, ale nic poza tym.
Krem nakładam na noc. Mam wrażenie, że "sińce" pod oczami są jeszcze bardziej widoczne, jakby skóra pod oczami wręcz "piła" nawilżenie z tego kremu.
Ogólnie w kategorii ww. worków - nie polecam.

Pozytywne zaskoczenie

+ Świetnie nawilża delikatną skórę pod oczami i na powiekach.
+ Uelastycznia ją i sprawia, że jest jędrniejsza nawet po kiepskiej nocy.
+ Po minucie się wchłania i można na niego nałożyć korektor, który się nie zsunie (choć ja na dzień wolę jednak lżejsze żele, ale to zależy od potrzeb i preferencji).
+ Nie podrażnił mnie, nie uczulił ani nie spowodował łzawienia.
+ Pojemność! Rzadko się zdarza, żeby kremy pod oczy miały aż 30 ml, zazwyczaj to połowa z tego. Także wydane ok. 10 zł było świetna inwestycją, bo krem jest piekielnie wydajny.
+ Cena.

-/+ Otwór jest odrobinę na duży, bo łatwo wydusić za dużo kremu (a tego naprawdę nie potrzebujemy dużo), ale to kwestia wyczucia, które można nabrać po pierwszych próbach.

Moim zdaniem to idealny krem nawilżający dla (około) dwudziestolatek. Niestety większość kremów pod oczy jest typowo przeciwzmarszczkowa, a w tym wieku jeszcze nie musimy sie nimi stresować. Jedynym moim problemem teraz (i mam nadzieję, że jeszcze tak pozostanie ;)) jest wysuszona skóra ze względu na niemal codzienne stosowanie korektora.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Wspanialy!

Produktu uzywam od okolo pol roku.

+cena i wydajnosc - duza tubka jak na krem pod oczy a wystarczy nalozyc go naprawde odrobine.
+bezzapachowy, nie podraznia, nie uczula
+lekka konsystencja, krem moim zdaniem idealny dla kobiet w wieku 20-30 lat, pozniej moze okazac sie nieco za lekki
+nie roluje sie
+pieknie wygladza skore pod oczami, po dluzszym uzywaniu zauwazylam poprawe elastycznosci, generalnie spojrzenie jest takie swieze, wypoczete.
+ładnie nawilza- stosuje go rowniez na skore wokol ust.

Minusow brak.

Używam tego produktu od: ok. 6-7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczete drugie

Przeciętniak

Po mojej pierwszej przygodzie z firmą Flos Lek (żel pod oczy który spowodował u mnie opuchliznę życia...) postawiłam zaryzykować i dać tej firmie drugą szansę. Padło na ten krem.

Krem jak krem. Po pierwsze i najważniejsze- nie uczula. Zapakowany jest w tubkę 30ml, która niby taka duża ale od razu widać, że kosmetyk zmieściłby się do mniejszej. Krem jest bardzo wydajny, wystarczy naprawdę niewielka ilość do równomiernego rozprowadzenia pod oczami. Wchłania się dość długo ale jak już się wchłonie to nadaje się pod makijaż.

Od kremu pod oczy oczekuję dobrego nawilżenia. Ten krem mi go niestety nie daje. Trochę nawilża i jak dla mnie za mało. Skóra pod oczami przed aplikację i po aplikacji wygląda tak samo. Cudów nie czyni więc daję mu tróję.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Mieszane uczucia

Ostatnio byłam zmuszona odsprzedać koleżankom dwa i to drogie kremy pod oczy ( i to niby według zapewnień producentów- hypoalergiczne). Strasznie mnie podrażniały. Jednak po 30 roku życia wydaje się, że coś pod oczy wypadałoby od czasu do czasu nałożyć. Szukałam i trafiłam na ten krem. Lubię polskich producentów, zapewnienia tego były obiecujące a do tego kusząca cena. No to próba.

Zalety -jest to krem, który nie podrażnia moich ekstra wrażliwych oczu. Tak jak zapewnia producent, krem bardzo delikatnie chłodzi, daje uczucie odprężenia i wręcz odświeżenia skóry wokół oczu. Na pewno delikatnie ją nawilża.

Wady- liczyłam również na pozostałe, obiecane efekty związane z używaniem tego kosmetyku: zmniejszenie cieni (pojawiają się czasem, gdy się nie wyśpię, jestem zmęczona, ale wcale nie są jakieś wielkie, zatem dziwię się, że sobie ten krem z nimi nie poradził), przynajmniej lekkie zmniejszenie zmarszczek (które są ledwie zarysowane i uwidaczniają się głównie, gdy skórę pod oczami mam wysuszoną).
Nie lubię też efektu przetłuszczonej skóry wokół oczu, a tak ona wygląda po tym kremie. Efekt jest taki, że po nawet lekkim makijażu (krem do cery mieszanej, krem tonujący) mam lekko przymatowioną twarz a wokół oczu dwa świecące się placki. Jeszcze komiczniej i sztucznie to wygląda, gdy twarz przypudruję.

W związku z powyższym, moje odczucia są mieszane. Jakieś lekkie nawilżenie jest, nie ma podrażnienia. Ale skoro krem nie radzi sobie z małymi niedoskonałościami, to raczej jestem zmuszona szukać dalej. Ten krem jednak będzie w pogotowiu, zanim znajdę coś lepiej działającego.

Dobry produkt.

Lubię go. Jest tani, łatwo dostępny, ma fajną konsystencje, nie uczula i nie powodu podrażnień. Jest też w miare wydajny, chociaż opakowanie pozostawia wiele do życzenia (wylatuje za dużo produktu). Przy regularnym stosowaniu zauważyłam, że skóra wokół oczu jest odrobine jaśniejsza, a przede wszystkim napięta i elastyczna, jak daawno nie była :). Rewelacji nie ma, lecz za taką cenę i fajne uelastycznienie warto.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Bardzo dobry krem dla noszących soczewki kontaktowe

Zalety:
- delikatna konsystencja
- ogromna wydajność
- bardzo łagodny dla oczu, nie szczypie nawet jeśli dostanie się do oka
- świetnie nawilża

Wady:
- długo się wchłania, makijaż nałożony na niego zbyt szybko niestety się rozmaże

Podsumowując świetny krem, ale do stosowania na noc, albo dla tych, co rano mają dużo czasu.