Pielęgnacja Cery Tłustej, Krem matujący na dzień (stara wersja)

Pielęgnacja Cery Tłustej, Krem matujący na dzień (stara wersja)

Lekki krem na dzień o znakomitych właściwościach matujących przeznaczony do skóry mieszanej i tłustej, stanowi bardzo dobry podkład pod makijaż. Zapobiega błyszczeniu skóry. Specjalne mikrogranulki absorbują nadmiar tłuszczu nadając jej jedwabisty, matowy wygląd. Efekt ten utrzymuje się przez wiele godzin. Regularnie stosowany normalizuje gospodarkę wodno-tłuszczową, zmniejsza przetłuszczenie, szczególnie w partiach skłonnych do łojotoku (czoło, broda, nos). Nie powoduje wysuszenia, ani zniszczenia naskórka. Skóra jest odpowiednio nawilżona i natłuszczona, miękka, gładka, przyjemna w dotyku. Zawarta w kremie witamina E zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, opóźniając w ten sposób pojawienie się oznak przedwczesnego starzenia.

Cena: 10,80zł

beznadzieja

najgorszy krem do twarzy jaki kiedykolwiek miałam. nie mam problemowej cery, ale czasem zdarzaja jej sie "humory", błyszczy albo wyskakują "niespodzianki". kiedys w sytuacji kryzysowej poszłam do apteki i kupiłam tę maź ponieważ nie było nic innego. to mazidło jest rzadkie, nie matuje, wysusza jakby się smarowało twarz alkoholem a nie kremem, skóra zaczęła mi sie po nim łuszczyć, a do tego nie chce sie wchłaniać. same wady. nie polecam

Nie matuje

Nie robi tego, co jest jego zadaniem,czyli nie matuje!
Konsystencja lekka, zapach też. Troszkę trzeba poczekać aż się wchłonie. jeśli o jakimś macie tu mowa, to tylko o takim leciutkim i to na krótko. Mam jednak wrażnie że skóra wolniej się przetłuszczała. Zaznaczam że moją ocenę wystawiam na podstawie próbki która starczyła mi na dwa użycia.

do niczego

Krem ma nawet niezły zapach fajną konsystencję.
Koszmar zaczyna się przy nakładaniu, ile bym go nie nałożyła to zawsze się wałkuje. Po nałożeniu jakieś pięć minut zajmuje mi pozbycie się resztek kremu z twarzy. Na szczęście nie próbowałam na niego nakładać podkładu, to by był koszmar.
Szczególnych właściwości matujących nie zauważyłam.

Starzenie się skóry - dieta

przeciętny

Lekki, ładnie pachnie. Wodnisty, słabo sie rozprowadza, trochę słabo wchłania. Dość dobrze nawilża, niestety, nie matuje wcale. Leciutki, łagodny, krzywdy nie robi, ale też nie pomaga, na co miał pomagać. Zużywałam go też na noc.