Neutrogena, Formuła Norweska, Deep Moisture Body Lotion (Głęboko nawilżająca emulsja do skóry suchej)

Nowa emulsja do ciała, która działa głęboko, zapewniając długotrwałe 24-godzinne nawilżenie. Klinicznie potwierdzone dogłębne nawilżenie do 10 warstw w głąb skóry*.
Już od pierwszego użycia Twoja skóra jest miękka i aksamitna w dotyku, co daje poczucie komfortu przez 24 godziny. Dzień po dniu Twoja skóra jest trwale nawilżona, piękna i promienieje zdrowym wyglądem.
Nowa nawilżająca linia kosmetyków Neutrogena ma delikatny kwiatowo-owocowy zapach oraz kremową, nietłustą konsystencję.
* górna warstwa naskórka.

zapachowa
odwodniona, sucha
Struktura
bogate
balsamy

Nawilżenie od stóp do głów

Kocham produkty neutrogeny za ich jakość i świetną,kremową formułę. Ta emulsja jest jedną z najlepszych jakie testowałam. Świetnie się rozprowadza,dobrze wchłania i przede wszystkim nawilża. Uwielbiam używać jej po kąpieli i po goleniu bo wtedy wiem,że moja skóra będzie gładka i nawilżona. Cena jak najbardziej adekwatna do jakości. Używamy jednego opakowania z mamą na pół i starcza na długo.

Jeden z lepszych

Jeden z niewielu balsamów, który przynosi ukojenie mojej skórze. Co prawda średnio go lubię rozsmarowywać, bo jak dla mnie jest trochę za gęsty co utrudnia szybkie posmarowanie, ale działa i pozostawia skórę nawilżoną na długo. Ma delikatny, subtelny zapach i jest wydajny. Bardzo go lubię.

Wchłania się szybko

Jeden z niewielu balsamów do ciała, który mogę śmiało polecić.
Bardzo wygodny w użyciu!
Dobrze się rozprowadza, szybko się wchłania, nawilża, nie brudzi i nie roluje się!
Zapach nie zwracający uwagi.

Najlepszy na zimę

Świetny balsam - zawsze stosuję go zimą, kiedy skóra potrzebuje więcej nawilżenia. Szybko się wchłania, ładnie pachnie i co najważniejsze nawilża skórę.
Warto go stosować codziennie. Skóra jest wtedy dobrze nawilżona, gładka i zdrowsza.

bardzo dobry drogeryjny balsam

Balsam kupiłam spontanicznie kilka miesiecy temu. Niestety jak na drogerię nie jest najtańszy, jak na jednorazowy zakup. Natomiast jakość jest wysoka. Zapach jest przyjemny i nienachalny. Opakowanie jest bardzo dobrze przemyślane i nie brudzi się.
Krem będzie odpowiedni dla osób, które nie przepadają za mocnymi zapachami i oblepionym ciałem. Stopień nawilżenia można stopniować poprzez wcieranie w skórę. Jest dobre, ale trzeba być systematycznym. Podobnie jak kremy do rąk i stóp z tej serii.

lubię

Produkt ma ładny zapach, który nie przeszkadza. Opakowanie jest wygodne i bardzo praktyczne. Do tego konsystencja jest bardzo przyjemna i mleczko bardzo łatwo się rozprowadza. Po posmarowaniu wystarczy chwila żeby produkt się wchłonął. Ciało po użyciu jest ładnie nawilżone i wygląda na bardzo odżywione. Niestety moja skóra potrzebuje codziennego smarowania, a i tak wygląda na suchą. Mimo to ten kosmetyk sprawił, że wyglądała ciut lepiej przez co bardzo go polubiłam.

Dobry balsam do ciała

Polubiłam się z tym balsamem. Moja skóra na ciele jest b. sucha i wymaga nawilżenia . Jest swędząca i częstokroć podrażniona w okresie jesienno - zimowym. Ten balsam jest dobrym wyborem dla mnie jeśli chodzi o okres zimowy podobnie jak - YR w tubie z masłem shea, odżywczy z owsem YR, czerwona Neutrogena, Czerwony Garnier, klasyczny Nivea etc.

Produkt jest pakowany w wygodne opakowanie z pompką ułatwiającą nakladanie kosmetyku. Nawilża skórę na wiele godzin. Nie pachnie zbyt intensywnie, dzięki czemu nie kłóci się z perfumami czy nie drażni mnie po zastosowaniu. Mimo, że należy do bogatych balsamów sprawnie się wchłania. Tworzy na skórze efekt 'kołderki' ale bez efeku tłustosci, czy kleistosci, czego nie znosiłam w balsamach Dove w starej formule. Czyli jest dobrze. Cena jest w porządku, a balasm jest wydajny, bo jest pakowany po 400 ml co oznacza 2 miesiące używania. Lubię czerwoną Neutrogenę, ale jak widać klasyk też jest bardzo w porządku.

Polecam wszystkim posiadaczkom suchej skóry.

przyjemne nawilżenie

Mam problemy z suchą skóra, ze względu na niedoczynność tarczycy, cały czas ten porblem powraca, różne balsamy różnie na mnie działają, jednak z tego balsamu jest bardzo zadowolona.

-szybko się wchłania
-nie klei się
-ładnie pachnie
-jest wydajny
-poprawia kondycję skóry

Uszczknęłam jedną gwiazdkę za badziewną pompkę, dopóki balsamu jest dużo działa bez zarzutu, ale jak zostanie mniej więcej 1/3 produktu istna męczarnia, trzeba go wydłubywać.

Niezapychający, wydajny dobry produkt..
Neutrogena nigdy nie zrobiła mi krzywdy mojej skórze.
Po wmasowaniu skóra nie jest lepka a rano odczuwa się miękki dotyk.

Spełnia swoje zadanie

Bardzo fajny. Spełnia swoje zadanie - nawilża skórę. Dosyć szybko się wchłania. Dobry do suchej skóry. Jest wydajny - opakowanie starczy mi na około miesiąc. Stosowałam ten produkt przez miesiąc bez przerwy codziennie. Jedynym minusem opakowanie. Spora część zostaje na dole i pompka nie wyciągnie.

kolejny dobry produkt neutrogeny

w sumie wszystkie balsamy neutrogeny są świetne. Naprawdę głęboko nawilżają, i długotrwale. Mimo gęstej konsystencji szybko się wchłaniają i pozostawiają skórę przyjemną w dotyku. Zapach- standardowy taki jak wszystkie neutrogeny - mi się tak średnio podoba ale nie jest zły. (tak samo jak produkty nivea czy dove mają swój specyficzny zapach we wszystkich swoich produktach).
Wszystkie te balsamy dobrze działają i szczerze przyznam nie zauważyłam różnicy w działaniu między tym a np visibly renev- no może w tamtym ciut lepszy zapach.
Czasami może wydawać się dosyć drogi choć zależy do od pojemności. Normalnie trzeba dać ok 27zł ale ze względu że jest wydajny warto dać tą cenę.
Lubię też za to że mają pompkę co ułatwia aplikacę- gorzej gdy ta pompka się zepsuje a już mi się tak zdarzyło. Był by problem by wydobyć resztę bo nie bardzo postawi się do góry dnem ( na szczęście miałam w zapasie drugi balsam i tylko przełożyłam pompkę ) i dalej było wszystko ok.

Świetny na zimę

Bardzo fajny produkt. Opakowanie z pompką pozwala na 100% wykorzystanie produktu, aplikacja jest o wiele przyjemniejsza. Konsystencja tego produktu jest dosyć gęsta i łądnie rozprowadza się na skórze. Zapach jest dla mnie niezbyt przyjemny. Nawilża bardzo ładnie, jeśli rano posmaruję całe ciało to do wieczora czuję nawilżenie. Do skóry suchej będzie wspaniały.