Yves Rocher, Bio-Calmille, Krem na dzień

Yves Rocher, Bio-Calmille, Krem na dzień

Krem ten nawilża, łagodzi podrażnienia i dodaje blasku skórze. Dobrze się wchłania.

Cena: 22 zł / 50 ml

na 4 gwiazdy

Dobry krem, ładnie nawilża, ładnie się wchłania, nie podrażnia (choć mnie raczej nic nie podrażnia ;) ). Kupiłam go, bo namiętną miłością kocham żel do mycia twarzy z kompletu, a ja lubię komplety ;)
Generalnie godny polecenia.Buzia wygląda ładnie.
Zapach mnie nieco drażni.

Używam tego produktu od: 5 m-cy nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

mily w uzyciu

kremik ma fajna konsystencję i zapach. po uzyciu, skóra jest od razu gładka i elastyczna. dobrze odzywia. po jakims czasie skóra bardzo się błyszczy (mam cerę mieszaną).
nie uzywam go na codzień, ale gdy chcę odzywic buźkę :)
warto miec takie cacko bo same używanie tego kremu sprawia mi przyjemność

niezastąpiony

Pięknie pachnie, doskonale nawilża, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, doskonały pod makijaż, skóra staje się bardzo miła w dotyku...

depilacja bikini rodzaje

mój ukochany kremik

Ten kremik jest rewelacyjny.Mam wrażliwą cerę i zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu, az w końcu znalazłam:Bio-Calmille:)Doskonale nawilża, koi, i z cała pewnością muszę stwierdzić jego dobroczynne działanie, widocznie poprawił kondycje mojej cery, uważam że jest godny polecenia. Jest bardzo wydajny i niezbyt drogi(zwłaszcza nabyty w cenie promocyjnej).

Zadowolił mnie

Miałam go już dość dawno ale ogólnie byłam z niego zadowolona.
Krem o lekkiej konsystencji, łatwo się rozprowadza, ma też przyjemny zapach. Nawilża i dobrze odżywia skórę. Niestety zostawia tłusta warstwę, co mnie okropnie denerwuje. Ponadto cena jest nie za wysoka (gdy się korzysta oczywiście z promocji :) ).
Bardzo fajny kremik, ale ja na razie do niego nie wrócę, gdyż moja skóra stała się bardziej wymagająca.

przyjemniaczek

Bardzo dobry kremik, idealny na porę wiosenną lub jesienną, na dzień lub na noc. Nie za lekki, nie za ciężki. Ma przyjemną puszystą konsystencję i delikatny zapach. Nawilża, odżywia i wygładza skórę, daje uczucie ukojenia. Nie podrażnia i jest dość wydajny: wystarczy wycisnąć z tubki naprawdę niewielką ilość, żeby wysmarować całą buźkę. Szybko się wchłania pozostawiając na skórze delikatną powłoczkę. Nie powoduje "świecenia się" twarzy. Zamknięty w wygodnej i poręcznej tubce.

specyficzny

Na początku byłam na siebie wściekła, że go kupiłam, w dodatku dwa w jednym, potem jednak wypracowałam sobie metodę używania go.Nie nadaje się do użytku "tuż przed wyjściem". Przyszkadza niemiła w dotyku i wyglądzie tłusta warstwa. Nie nadaje się też jako krem pod makijaż. Dlatego używam go na noc :) lub gdy jestem długo w domu.Nie wklepuję tradycyjnie, ale wmasowuję krem kolistymi ruchami. Rano wszystko jest wchłonięte, twarz jest nawilżona i zmatowiona!!! Rzeczywiście na naklejce po polsku na plecach tekturowego pudełeczka widnieje napis, że jest to krem nawilżająco-matujący.Minus...jeden wielki, nie nawilża jeszcze tak jakbym chciała, liczyłam na silniejsze nawilżenie.

tak, tak, tak!!!

uzywam pod makijaz. daje uczucie nawilzenia, poczatkowo troszke jakby tlustosci ale szybko znika. buzia dlugo po nalozeniu jest nawilzona, nie czuje ze skora jest sciagnieta. pod make-upem nie roluje sie , podklad ladnie si ena nim rozprowadza. jestem zadowolona :)

bardzo dobry

Bardzo fajny, lekki krem na codzień.Bardzo delikatny, nie podrażniający, o przyjemnym zapachu.Dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstewki.Nawilża, uspokaja skórę.Wydajny.Ilość zużytych opakowań: 1,5

Siuuper

Konsystencja kremu jest bardzo puszysta,miło rozprowadza się na twarzy. Mam cerę mieszana,kótrej ten kremik bardzo służy. Ładnie matuje strefę T. Nawilża pozostałe partie twarzy. Twarz się nie błyszczy, jest miła w dotyku. Wszelkie zaczerwienienia są łagodzone. Chyba dzięki zawartości rumianku. Lubię ten kremik. Ilość zużytych opakowań: 1...