Nivea Baby, Puder

Nivea Baby, Puder

Puder z tlenkiem cynku skutecznie chroni delikatną skórę niemowlęcia przed podrażnieniami i otarciami. Łagodząc istniejące już podrażnienia, zapewnia ukojenie na dłuższy czas. Stosować w miejscach tworzenia się fałdek skórnych i na stykających się ze sobą powierzchniach skóry, np. pod paszkami.

Cena: ok. 9 zł/ 100 g

Świetny!

Nie kupię go tylko dlatego, że wolę kremy niż pudry.
Samemu produktowi jednak nie mam nic do zarzucenia.
Jest świetny!
- pięknie pachnie
- nie zbiera ani nie wałkuje się w fałdkach
- drobno zmielony
- poręczne opakowanie
- łatwa aplikacja (jedną ręką)
- bardzo wydajny
- zapobiega odparzeniom i leczy te lekkie
Polecam!

Używam tego produktu od: używałam ok 4 miesiące zamiennie zkremami

jak pupa niemowlaka;)

Właściwie nie mam mu nic do zarzucenia. Produkt moim zdaniem idealnie spełniający swe zadanie. Drobniutko zmielony, ładnie chwytający skórę pupy dzieciaczka i długo na niej pozostający. Nie miał tendencji do natychmiastowego prawie wchłaniania/wycierania się/odpadania itp. niemiłych zachowań. Ładnie pielęgnował, a jeszcze ładniej chronił i zapobiegał zaczerwienieniom. To zasługa cynku w składzie. Do wszystkich zalet należy również dołączyć pochwały odnośnie opakowania. Dzięki sprytnie pomyślanej aplikacji, z pudełka wydobywa się właściwa ilość pudru. Nie jest go za dużo jak w produkcie konkurencyjnej firmy. Nie pyli się wokół, dzięki dobremu sitku jak również swojej ciężkości (puder nie jest mgiełką) nakłada się tam gdzie chcemy. Co niezwykle ważne, kiedy nóżki niemowlaka w górze przytrzymywane są jedną ręką - otwieranie, aplikacja i zamykanie pudru odbywa się także jedną ręką (u Johnsonsa niemożliwe), druga może wykonywać swoje zadania:) Podoba mi się również pojemność opakowania. Tego rodzaju kosmetyk jest bardzo wydajny i nie potrzeba raczej od razu wielkich pudeł o olbrzymich pojemnościach. I tak starcza na bardzo długo, a mniejsze opakowanie jest dużo bardziej poręczne. Jest właściwie bezzapachowy co jest kolejnym olbrzymim zdrowym plusem;) Używałam tego produktu przez: kilka miesięcy

Super super super

Uzywałam go prawie trzy miesiące.Bardzo mi i mojemu synkowi odpowiadał.Delikatny zapach,żadnych grudek,nie obsypuje od razu całego dziecka jak to sie zdarza przy stosowaniu innych pudrów.Uzywam w tej chwili pudru innej firmy(prezent) ale wiem na 100% że wróce do Nivea.

Eris film 2

bardzo dobry puder

Ten puder jest na pewno najlepszym produktem z seriii Nivea Baby. Właściwie wszystkie jego przymioty wymieniła moja poprzedniczka. Ja tylko dodam, że o pół gwiazdki stawiam wyżej puder Johnsona za śliczny zapach :))no i wolę jak się przekręca opakowanie a nie naciska ;) Ilość zużytych opakowań: 2

Pudrowy król

Ten puder jest najlepszy jaki spotkałam w ofercie. Pudełko jest poręczne,otwiera się też bez problemów dziurki są odpowiedniej wielkości. Nie zapychają się. Puder bardzo ładnie pachnie. Jest dokładnie zmielony, bez grudek i inych niedoróbek. Rzeczywiście jeśli idzie o profilaktykę działa bardzo dobrze. Ale gdy zaczynaja się jakieś większe problemy, sięgam po Sudocrem.