ANTY, Korektor antybakteryjny

ANTY, Korektor antybakteryjny

Bardzo dobry korektor o przystępnej cenie. Ładnie maskuje krosty, wygodny w użyciu. Polecam...

Cena: 8 zł

Może być

Nie kryje wszystkich niedoskonałości idealnie co prawda i szybko się rozmazuje jak się dotknie, ale bardzo dobrze działa wysuszająco na różne niespodzianki na buzi, zwłaszcza strupki, które potem szybko odpadają i skóra jest odnowiona ;)

Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Calkiem całkiem

Korektor nie jest zły - ma gęściejsza konsystencję, dzięki czemu dobrze kryje. działanie antybakteryjne "jakieś tam" ma - fakt faktem wypryski szybciej sie goją niż bez niego. Opakowanie - rzecz gustu, we mnie wzbudza obojętne emocje ;) Calkiem przyzwoity korektor, ale po pewnym czasie zaczęły mnie irytować te dziwne "kłaczki" wychodzące z niego (skąd one sie biorą?? może ktos to wie - jak tak, to prosze o PW :D) i to, że zaczął się szybciej ścierać i wałkować...

Używam tego produktu od: Miałam go ok 1,5 roku temu

szukam innego

Nie będę narzekać za bardzo na ten korektor, bo ma swoje zalety, nie tylko wady. Jest wydajny, wysusza wypryski. Ale na tym chyba koniec. Jest dość mocno widoczny na twarzy, łatwo też spływa (wystarczy, żeby było odrobinę cieplej na dworze). Mocno go widać na skórze. Mam najsą karnację, prawie w ogóle się nie opalam, a i tak muszę mieć minimum 2 odcienie - 1 na zimę, drugi na lato. Ogólnie znacznie gorszy od korektora - kredni Bell.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3 czy 4

Świąteczny makijaż

dop.

Nie zbyt dobry.Znika zaraz ze skóry.Jest bardzo widoczny.Wydaje mi się,że bardziej by się sprawdzil(tylko bez pigmentu)jako krem punktowy.Solidnie wysusza,ale co z tego kiedy szybko schodzi.Cena taka sobie,znam lepszy za tą cenę.
Okropnie wydajny.

badziewie jednym słowem

badziewie i tandeta.[kryje badziewnie,jest starsznie widoczny.kolory byly chyba robione dla chińczyków(takie same żołte)
niby tani ale co mi z tego.byly to pieniądze wyrzucone w błoto.teraz go uzywam czasem w domu jako punktowy wysuszacz ale efektów powalających nie daje.

nie lubię go

Korektor jes beznadziejny
-Nie jest trwały
-Nie ma działania antybakteryjnego
-przystępna cena.
I jak nakladałam na pryszcze to odrazu schodził.

może być

Właściwie to zasługuje na 2,5 gwiazdki, mam go już bardzo długo i właściwie została mi resztka która wygrzebuję palcem. Taki średni ten korektor, nawt maskuje i chyba jest trochę antybakteryjny, bo mam wrażenie że mi wysusza krostki i sie szybciej goją. Co do większych "niespodzianek" to raczej sie nie nadaje, cięzko go dobrze nałożyć i dosyć szybko znika. Do tego te opakowanie jest mocno tandetne, najpierw połamała mi się skówka a potem to do przekręcania.

zadowalający

Nie jest idealny, ale na moje potrzeby wystarczy. Odpowiada mi jego przystępna cena i... fajne opakowanie :)Dość dobrze ukrywa wypryski, oczywiście trzeba go poźniej rozetrzeć palcem. Daje mu 3 gwiazdki... wlaściwie nie wiem, dlaczego nie dwie, chyba z sentymentu, bo używam go od kilku dobrych lat. może pora na zmianę?

Jak na razie jest to jak dla mnie jeden z najlepszych korektorów. A dlaczego? Bo doskonale kryje krostki i przebarwienia. Rzeczywiście, żeby nie był zbytnio widoczny, trzeba go porzadnie rozetrzeć, ale po krostkach (nawet tych największych) nie zostaje ani sladu

Sratatata!

Kupiłam go chyba w piątej czy szóstej klasie.Powód? "Mam pryszcze i chcę je ukryć"-jaaaasne,miałam kilka małych krostek na buzi...:) Ale co tam,po lekcjach poszłam do drogerii i poprosiłam o ten oto korektor (był wtedy w takim biało zielonym opakowaniu,a nie w takim,jaki prezentowany jest na zdjęciu).Cena?W miarę przystępna,dałam za niego 9,99.Kolory do wyboru?Dwa.DWA KOLORY DO WYBORU!!!Oczywiście,musiałam,MUSIAŁAM kupić "naturalny".I jeśli "naturalny"ma znaczyć "nie nadający się do niczego żółty"to ja gratuluję,kto taką nazwę wymyślił...:( Bleee,użyłam kilka razy,ale z tym na buzi do ludzi wyjść nie można!:( Wszystko podkreśla :(! I kolor żółty na pewno rzuca się w oczy ;).Napisy starły się z opakowania,nawet z nalepki z datą ważności...
W końcu,gdy dostałam od mamy na dzień dziecka zestaw Clearface Manhattana (w środku był korektor),ten wyrzuciłam do kosza-tam jest jego miejsce!:(
Odradzam z szczerego serca ;)

nie warto

Moze i długo sie trzyma jak za taka cene ale nawet kolorow nie maja ..1 kolor na tyle karnacji?!!?!?!Dla mnie był zdecydowanie za zołty i za to odejmuje plusy...I to nawet nie jest za ciemny tylko żołty nie wiem dla kogo on by sie nadawał !!

Działa

Bardzo lubię ten korektor,stosuje go miejscowo i nie mam do niego zastrzeżeń.
Zdarza się,ż aplikuję go także na noc i rano moje "niespodzianki" sa juz podleczone ale nie makabrycznie wysuszone.