System Professional, Perfect Ends (Serum kuracja na końcówki włosów)

System Professional, Perfect Ends (Serum kuracja na końcówki włosów)

Intensywna kuracja do uszkodzonych końcówek. Zamyka rozdwojone końce, odżywia włosy na całej długości.
Wyjątkowa formuła RNP: Repair (odbudowa), Nourish (odżywienie), Protect (ochrona); zawiera hydrolizowaną keratynę. Wnikając do wnętrza włosa regeneruje jego wewnętrzną strukturę i jednocześnie odbudowuje ochronny płaszcz na powierzchni włosa.
Produkt do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Preparat stosowany regularnie zapobiega dalszemu niszczeniu się włosów. Nadaje połysk i miękkość.
3-4 krople rozprowadzić na całej długości włosów, nie spłukiwać.

dobry, ale są lepsze

Kupilam z polecnia koleżanki, której włosy nagle zaczęły wyglądać cudownie :)
Osobiście wolę zdecydowanie olejek Davines\'a, ale i w tym przypadku nie mam do czego się przyczepić.
Ndaje wlosom lekkość i miękkość, a także wydłuża ich świeżość.
Nie obciąża zupełnie, a mam wlosy cienkie i słabe, więc to bardzo ważny parametr w moim przypadku :)
Niestety nie uczynił moim wlosom takiem rewelacji, jak koleżance, ale i tak uważam, że zakupu raczej się nie pożałuje.
Cena może wysoka, ale produkt bardzo wydajny

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1036373].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam!

Produkt nawilża i zabezpiecza końcówki przed rozdwajaniem, a te rozdwojone jakby skleja - oczywiście nie czyni cudów- efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. Przy regularnym używaniu moje końcówki (rozjaśnione włosy blond) wyglądają znacznie lepiej i też dłużej się nie rozdwajają.

Używam tego produktu od: 2008 do teraz

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950682].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie HIT

Pierwszy raz zetknęłam się z tym produktem w 2009 albo 2010 roku, kiedy moje włosy z dnia na dzień bardzo się osłabiły i strasznie zniszczyły. Nie obeszło się bez podcięcia włosów, ale niestety dalej się niszczyły. Fryzjerka poleciła mi ten produkt i po 3 miesiącach bez dalszego podcinania miałam zdrowe końce! Powracam do tego produktu w zimie i podczas zmian koloru włosów i z ręką na sercu mówię Wam, że produkt działa.
A dodatkowo nie obciąża, nie klei i kiedy mam lekka elektrownię na włosach Wella pomaga mi ogarnąć ten problem :)

Ilość zużytych opakowań: cztery

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863103].usefull || 0 }}% pomocna.
Fryzury na wesele

Daję dwie gwiazdki ale nie wiem za co.

Coś jest nie tak, z produktem w ogóle. Do czego to służy niech i ktoś przypomni?? Nie oczekiwałam cudów, ale jakiś rezultatów, chociaż obecności na głowie, noo czegokolwiek. Tymczasem nie ma niczego, oprócz wysokiej ceny.

Używam tego produktu od: wiecej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[694789].usefull || 0 }}% pomocna.

Zupełnie nie rozumiem zachwytu

Kupiłam zachęcona recenzjami. Zakup okazał się nie udany.

Plusy:
- estetyczne opakowanie z dobrym dozownikiem
- nie obciąża włosa
- po nałożeniu jakby znika
- dość neutralny zapach

Minusy:
- żadnych efektów w trakcie stosowania jak i po
- na pewno nie odżywia
- ani nie poprawia wyglądu ani nie naprawia włosów
- nie wygładza (chociaż nie to było jej zadaniem)
- włosy są średnio miękkie i nabłyszczone
- wysoka cena jak na taką pojemność
- bardzo mało wydajna

Konsystencja od razu skojarzyła mi się z kremem do twarzy.
Wracam do Loreala.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[578595].usefull || 0 }}% pomocna.

NAPRAWDĘ DOBRY KOSMETYK

Jestem bardzo zadowolona. Mam włosy puszyste i ostatnio po błędzie który zafundowała mi fryzjerka czyli obcięciu mi końcówek na zasadzie postopniowania mi włosów po całej długości, Perfect Ends to moja deska ratunku. Moje włosy po umyciu i wysuszeniu teraz wyglądają jak "siano", które należałoby ściąc na prosto na wysokości uszu aby wyglądały zdrowo. Jednak jak wcieram serum jest o wiele lepiej. Przyjemnie pachnie. Ma lekką konsystencję. Nie obciąża, nie oblepia i nie skleja. Włosy są miłe w dotyku i nie czuc kosmetyku na palcach gdy w ciągu dnia poprawia, układa się fryzurę. Nie znalazłam nic lepszego. Nie porównywałabym go z jedwabiem do włosów bo jedwab ma zupełnie inne działanie i wg mnie bardziej nabłyszcza włosy.
Napewno będę stosowała przez następne pół roku albo i dłużej, więc jeżeli coś się zmieni niż podałam w opisie to napewno o tym jeszcze napiszę.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[421349].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo!!!

To pierwszy profesjonalny kosmetyk z którego tak naprawdę jestem zadowolona. Wystarczy, że wetrę trzy krople w wilgotne włosy a po wysuszeniu wyglądają jak z reklamy. Serum pięknie nabłyszcza blond włosy, uwydatnia i pogłębia ich kolor chociaż to akurat nie jego zadanie. Po żadnej z profesjonalnych masek moje włosy nie wyglądały tak dobrze. Polecam. Na pewno warto wypróbować.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[393335].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

W sumie jest to ten sam produkt co poprzednie serum Welli- Express Ends. Jestem z niego bardzo zadowolona, dobrze, że powiększyli go o 15 ml co tez wpłynęło ciut na cenę ale co tam, przynajmniej teraz będę się cieszyć dłużej jedną butelką. Używam tego serum bez przerwy od dwóch lat, wreszcie mam długie włosy, bez żadnych zniszczonych czy rozdwojonych końcówek, mimo codziennego układania i suszenia (nie obciąża włosów, nie widać go na włosach, poza tym, że końcówki są w idealnym stanie). Dodatkowo w tym nowym serum nie zacina się pompka, w starym z każdym opakowaniem miałam ten sam problem, musiałam mieć patent. Jestem bardzo zadowolona z tego serum, używam codziennie i tak już zostanie. PolecamUżywam tego produktu od:ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań:sporo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[392124].usefull || 0 }}% pomocna.