Nivea Baby, Szampon Wyjątkowo Łagodny z Rumiankiem (stara wersja)

Nivea Baby, Szampon Wyjątkowo Łagodny z Rumiankiem (stara wersja)

Starannie dobrane składniki, w tym pantenol, wzmacniają włosy, zapewniają jedwabisty połysk oraz ułatwiają ich rozczesywanie. Delikatne substancje myjące nie zawierające mydła, spawiają, że szampon jest bezpieczny, nie podrażnia skóry i oczu niemowlat. Zalecany również w przypadku występowania ciemieniuchy. Dla niemowląt, które ukończyły 1 miesiąc życia.

Skład: Aqua, Decyl Glucoside, Sodium Myreth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-80 Sorbitan Laurate, PEG-90 Glyceryl Isosterate, Disodium PEG-5 Laurylcitare Sulfosuccinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, Laureth-2, Citric Acid, Polyquaternium-10, Sodium Laureth Sulfate, Niacinamide, Glycine Soja, Bisabolol, Chamomilla Recutita, Parfum

Cena: ok. 10 zł

Fantastyczny!

Najlepszy jeśli chodzi o swoich braci! (seria Nivea Baby). Wypróbowałam wszystkie i ten jest moim faworytem. Jednak, jak też jego bracia, jest mało wydajny, w związku z czym odejmuję jedną gwiazdkę. Chociaż czy powinnam to robić ? To w końcu szampon dla dzieci ;P Włosy po umyciu tym cudeńkiem są mięciutkie i pachnące. Jak najbardziej polecam, szczególnie dla osób z wrażliwą skórą głowy i delikatnymi włosami.

Bardzo miłe zaskoczenie!

Jak najbardziej na TAK

- mój pierwszy szampon bez SLS
- rozczesałam włosy bez odżywki (szok)
- miły, subtelny zapach
- dobrze się pieni

Ciekawa jestem tylko w jakim stanie będą moje włosy po dłuższym stosowaniu, a wszystko zapowiada, że w dobrym :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

sredni

Opakowanie ładne ,z klapka zamiast zakrecania.
Szampon, ladny zapach ,dobrze sie pieni ,ale mamwrazenie ze nie dosc dobrze oczyszcza wlosy ,po umyciu mam trudnosci w rozczesaniu,po 2 dniach wlosy nie sa juz blyszczace a rozczesac to juz tragedia.
dla rzadkich i cienkich wlosów moze bedzie ok ,dla dzieci kudlatych niekoniecznie .

Używam tego produktu od:roku

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Polecam ;)

Muszę przyznać, że na mojej półce gości coraz więcej kosmetyków dla dzieci (mimo, że dzieckiem od ładnych paru lat raczej nie jestem), które jednak spełniają moje oczekiwania. Podobnie jest z tym szamponem. Jako posiadaczka włosów przetłuszczających się, raczej cienkich, ale z tendencją do "totalnego oklapnięcia" w ciągu dnia, zwykle poszukiwałam szamponu wśród tych przeznaczonych do takichże włosów (co kończyło się zwykle zawodem).

Okazuje się, że Nivea Baby:
* łagodnie, ale dobrze oczyszcza moje włosy
* jest delikatny, więc nadaje się do codziennego stosowania
* sprawia, że włosy są puszyste, błyszczą się
ładnie pachną ;)

Mam ochotę wypróbować pozostałe z tej serii ;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

bez zastrzeżeń

szampon jest poprawny - nie uczula, dobrze myje włoski i dobrze sie pieni. moja córeczka musiała używać szamponu od pierwszego dnia zycia z powodu bardzo gęstych i grubych włosów, które nie wytarły sie jak to bywa u niemowlaków ale robia sie coraz gęstsze. szampon ładnie pachnie i jest wydajny. mam jednak problem z rozczesaniem włosów dziecka po umyciu

Bardzo dobry

Dobrze się pieni, choć zauważyłam, że trochę szczypie w oczka. Włoski są mięciutkie, pachnące. Jednak dla dzieciaczków o bujnej czuprynce nie polecam. Bo są problemy z rozczesaniem piórek.