Marion, Body Therapy, Balsam przedłużający opaleniznę z drobinkami złota

Marion, Body Therapy, Balsam przedłużający opaleniznę z drobinkami złota

Balsam rozświetlający skórę, wzbogacony złotymi drobinkami, który wspaniale rozświetlają skórę i pozwalają zachować dłużej złotobrązową opaleniznę. Balsam zawiera masło kakaowe i masło Shea. Nawilża, wygładza i odżywia. Nadaje się do każdego rodzaju skóry.

mam i chwalę

Mam ten balsam w troszkę innym opakowaniu i te które posiadam bardziej przypadło mi do gustu ;)
Niezbyt gęste mleczko które ładnie rozświetla. Drobinki są bardzo drobne co daje świetny efekt. Nie mam pojęcia czy przedłuża opaleniznę czy też nie ale nie po to je kupiłam. Zapach mógłby być trochę mniej słodki.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

efekt trochę bazarowy

Kupiłam ten balsam przez przypadek. Ogólnie nie jest to katastrofa i cena świetna ale efekt niestety raczej bazarkowy

Plus:
-cena
-zapach (taki waniliowy )
-konsystencja ( dość gęsta )
-szybko się wchłania
-w miarę dobrze nawilża
-wydajny

Minusy:
-drobinki są dość duże i jest ich bardzo dużo, dlatego nadaje się jedynie na nogi i to delikatnie

Za taką cenę warto wypróbować.

Używam tego produktu od: od czasu do czasu jakieś 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

najlepszy z rozświetlaczy

Kupiłam przypadkowo w drogerii bo lubie latem takie drobinki na moim ciele. Używałam dotychczas Venity, ale ten wydaje sie być dla mnie lepszy.

Plusy
- tani jak barszcz- poniżej 5 zł
- pięknie rozświetla- ale uwaga! Drobinki są dośc duże, więc stosuje tylko na nogi
-pięknie pachnie- tak waniliowo
- wydajny z racji konsystencji- dość wodnita

Minusy:
- trudno dostać- ja kupiłam w drogerii Vica
- trochę słabo nawilża- ale ja jestem maniaczką nawilżania nóg, więc nie jest to dla mnie minus
- opakowanie nie jest dośc duże ale przecież nie smarujemy takimi balsamami całego ciała, więc mnie spokojnie starczy na całe lato

Na lato- Genialny :D

załączam zdjęcie, bo widzę, że się nie wyświetla :)

B.dobry

Wedlug mnie jest to jeden z lepszych rozswietlaczy.Nie mam zbyt duzego porownania.Chcialam kupic cos na "codzien".Wczesniej mialam Dove Summer Glove z rozswietlajacymi drobinkami.Bardzo fajny,jednak efekt perelek zbyt mocny jak dla mnie-zdecydowanie nadaje sie na wieczor.Wzielam wiec pierwszy lepszy balasam(ktorego niestety nie moge dostac nigdzie:()
Bardzo ladnie nawilza,delikatnie rozswietla.Dosc dlugo utrzymuje sie na skorze.Czego chciec wiecej??:)
Godnie polecamUżywam tego produktu od:dawno temu