Nivea, Nivea Baby, Mydło kremowe

Nivea, Nivea Baby, Mydło kremowe

Dzięki zawartości najwyższej jakości składników nawilżających i oliwki z oliwek zapobiega wysuszeniu skóry i delikatnie ją natłuszcza, dzięki czemu pozostaje ona gładka i elastyczna.
Ma przyjazne pH dla skóry dziecka.

Cena: ok. 3 zł

Milutkie.

Przyjemne mydełko, po które lubię sięgać.

+ delikatny dzieciaczkowy zapach
+ zapach utrzymuje się na skórze, dłoniach
+ mydło dobrze się pieni
+ tworzy kremową pianę
+ jest delikatne
+ nie podrażnia, nie wysusza
+ jest poręczne
+ kostka zachowuje swój kształt do samego końca.

po prostu dobre

Kolejne już mydełko, które bardzo często u mnie gości.
To w zasadzie taki dziecięcy odpowiednik mydełka Dove, z tą różnicą, że Nivea jest jakby bardziej zwarta, twarda, przez co ma znacznie lepszą wydajność.

Kostka jest poręczna. Mydełko nie wysusza, nie zostawia nieprzyjemnego osadu. Świetnie się pieni, ślicznie, kremowo pachnie. Opakowanie ładne, nieprzesadzone. Cena jest bardzo przystępna, dostępność świetna. Niemal zawsze są na nie jakieś przeceny. W Rossmannie często jest promocja 2 w cenie 1 i wtedy robię spore zapasy.
Naprawdę polecam. Świetne, niedrogie mydełko.

Jest super :)

Podobna recenzja jak przy mydełku bambino. Mydełko choć jest przeznaczone dla dzieci stosuję je ja jako osoba już dorosła. Słyszałam i czytałam, że jest polecane przez wielu dermatologów i do stosowania na wypryski. Jest bardzo skuteczne. Niweluje nieproszonych gości. Może nie całkowicie ale większość wyprysków się goi.

PLUSY:
+fajnie się pieni, jest bardzo kremowe
+dobrze oczyszcza
+delikatnie pachnie
+taniocha

MINUSY:
- jak wejdzie do oka to szczypie
-osoby z suchą skórą lub normalną - może ich wysuszać ja mam tłustą więc nie mam z tym problemów.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 2-3 kostki

depilacja jak się przygotować

kremowe

świetne mydełko, piana ma kremową konsystencję, dokłądnie myje, nie wysusza skóry, nie rozmydla się nadmiernie w mydelniczne i nie rozwarstwia jak niektóre mydełka

przyjemne o neutralnym zapachu, na pewno powtórzę

przyjemne :)

Delikatne i dobrze myjące mydełko. Ma delikatny zapach, taki dzidziusiowaty jak ja to nazywam ;) Podczas mycia wytwarza się delikatna kremowa piana, dzięki czemu uczucie jest bardzo milutkie.
Nie podrażnia, nie wysusza. Zapakowane jest w ładne pudełko, w które można je ponownie zapakować po użyciu i wysuszeniu (co może się przydać jeśli chcemy je użyć w podróży). Polecam :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 5 sztuk

Delikatne i skuteczne.

Co tu dużo się rozpisywać...
To mydło ma po prostu wszelkie właściwości porządane w przypadku mydeł dla dzieci:

-> nie wysusza skóry
-> delikatnie myje
-> nieznacznie pachnie
-> nie jest mocno chemiczne

Ponadto jest uniwersalne, nadaje się świetnie do mycia całego ciała, wręcz robi to lepiej niż niejeden żel. U mnie dodatkowo łagodzi wykwity skórne.

Nie rozumiem tylko, dlaczego jest droższe niż Bambino czy Kajtek. Właściwości ma takie same, więc nie wiem skąd ta cena. Trochę bez sensu, no ale i tak jeszcze wrócę do niego, bo jest praktycznie bez wad.

Ilość zużytych opakowań: jedna kostka

Godne zaufania

Mydełko kupiłam dla mojego maluszka i używam go od pierwszych kąpieli.
Jest kremowe, delikatnie i przyjemnie pachnie, nie wysusza skóry i pielęgnuje ją na tyle, że nawet jeśli po kąpieli nie pokremuję skóry dziecka, jest ona miękka i nawilżona.
Mydło jest wydajne - przy codziennej kąpieli starcza na ponad dwa miesiące, a myję nim nawet głowkę dziecka.

Co ważne mydełko ma dobry skład i nie wywołuje uczuleń nawet na tak wrażliwej skóre noworodka.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

zdecydowanie tak

Mydełko delikatnie myje i pielęgnuje ma super zapach,świetnie się pieni,jest idealne,moje oczekiwania w 100% są spełnione.Cudo!:)znakomite,godne polecenia,fajne opakowanie,bez konieczności używania balsamu po kąpieli.Świetne,super,extra,dla każdego,hipoalergiczne,estetyczne,zapach po prostu rewelacja delikatny,pozbawiony chemii,cudowny.

Używam tego produktu od: niedawna(lipiec)
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie zużywania

Jedyne które nie wysusza

pierwsze mydełko które uzywałam dla dzieci to własnie nivea-tylko ono nie wysusza a wrecz natłuszcza skóre maluszka.Fajnie pachnie i jest naprawdę kremowe.mimo ze kocham zapach mydła bambino to wzgledem nawilzenia nie ma z nim szans.Polecam!!!

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:chyba z 10

świetne mydełko

Używam tego mydełka od miesiąca i muszę dołączyć się do pozytywnych opinii na jego temat. Delikatne, przyjemne mydełko. Myję nim twarz i mogę z czystym sumieniem napisać, że nie podrażnia ani nie uczula, przeciwnie-poprawia stan skóry. Szybko go ubywa, ale to jedyny minus:)

Używam tego produktu od: m-ca

delikatnie:)

Używam do rąk, ciała buzi i jest idealne:

+ kremowe
+ dobrze się pieni
+ delikatne
+ nie wysusza
+ ładnie pachnie

Polecam dla wszystkich!!!!

Używam tego produktu od:ponad rok
Ilość zużytych opakowań:kilka

Super

Bardzo dobre mydełko!!

* Sliczy zapach!!
* Super się pieni!
* Dobrze nawilża
* Cena do zniesienia
* Nie uczula!!

Naprawde polecam nie tylko dla najmłodszych!! Po dłuzszym stosowaniu zmieniam z *4* na *5* Używam tego produktu od:miesiąca