Nivea Baby, Chusteczki fresh-lotion

Nivea Baby, Chusteczki fresh-lotion

Nasączone odświeżającym mleczkiem dokładnie i delikatnie oczyszczają twarz, rączki ipupę niemowlęcia, pozostawiając na skórze przyjemne uczucie świeżości.

Cena: ok. 10 zł

Polecam!

Bardzo lubię te chusteczki ponieważ nie podrażniają skóry dziecka.Są bardzo delikatne dzięki temu,że są (jak ktoś opisał) "mięsiste",pozatym bardzo ładnie delikatnie pachną osobiście lubię takie zapachy.Minusem jest to,że jest ich w opakowaniu 63szt.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:dużo

wole delfi

Kupiłam bo nie znalazłam na półce moich ulubionych chusteczek delfi chyba z belli , zaznaczam ze używam tych chustek do mycia twarzy i belli są lepsze, chociaż te tez niczego sobie, ale belli bardziej odswierzają,
Używam tego produktu od:miesiac

SUPER

fantastyczne!! Nasze z synkiem ulubione chusteczki.Doskonale dbają o skórę maluszka. Pozostawiają delikatny filtr. Nawilżają, ładnie pachną. Nie tylko dbają o pupę, ale i buźkę oraz rączki. Absolutnie polecam.

Anna Małecka masaż twarzy

Podobnie jak poprzednie:)

:)praktycznie moge o nich powiedziec te same superlatywy jak w przypadku wersji sensitive :)te pachną tylko bardziej tonikowato :)jakos owocowo-kwiatowo ?:) są bardzo dobre do demakijazu buzi ,podobnie jak poprzednie przeze mnie ocenione :)gąbczaste,z perforowaną powierzchnią :)sądząc po opinii teofano i ninonki dzieci tez je lubią :)wiem juz jakie chusteczki bedę kupować jak będę mamą :) :) polecam :)Używałam tego produktu przed rokiem/ Ilość zużytych opakowań: 2

Delikatne i skuteczne

Zgadzam się całkowicie z wypowiedzią poprzedniczki. Chusteczki są doskonałe. Ja najbardziej lubię tą wersję nasączonych mleczkiem ale te z lotionem też są niczego sobie.Używam ich niezmiennie do oczyszczania pupci i nie tylko mojej malutkiej córeczki.Wielka gwiazdka za miękkośći skuteczność..... Ilość zużytych opakowań: mnóstwo...

Świetne

Te chusteczki to najlepszy produkt w tej kategorii jaki spotkałam. Są mocne, ale nie szorstkie. Bardzo ładnie oczyszczają skórę dziecka. Po ich użyciu jest miękka, czysta i pachnąca. Ta wersja z różowym szlaczkie nadaje się też do przecierania buzi. I rzeczywiście nadaje się do tego. Bo nie ma żadnych pryszczy, czy zaczerwienień.