Loose Silk Finishing Powder (Puder sypki)

Loose Silk Finishing Powder (Puder sypki)

Puder sypki do każdego rodzaju cery mający za zadanie nadać cerze jedwabistą gładkość i delikatny, satynowy połysk.

Świetny

Kupiłam go niedawno, gdy natrafiłam na wyprzedaż w drogerii, za jedyne 1.99. Pomyślałam, że przy tej cenie muszę wypróbować. Teraz żałuję, że wzięłam tylko jedno opakowanie.
Posiadam transparentny.

Plusy
- nie bieli się (nawet tuż po aplikacji)
- ładnie dopasowuje się do skóry
- wyrównuje koloryt
- całkiem dobrze matuje (moja skóra jest naprawdę wymagająca)
- duża ilość

Minusy
- dostępność (znalezienie go to istny cud)

Za taką cenę naprawdę super

Używam tego pudru od miesiąca - mam kolor transparentny dzięki czemu moja buzia nie zmienia koloru po przypudrowaniu. Puder fajnie matuje, przyjemnie pachnie, nie zapycha, stapia się z podkładem. dodatkowym plusem jest niska cena i duże opakowanie. Niestety trochę szybko buzia zaczyna mi się świecić - po około 4 godzinach, no ale to wina mojej tłustej cery zwłaszcza w strefie T, ale zawsze można się przypudrować ponownie (jest go naprawdę dużo i na długo starczy).

Używam tego produktu od: Od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego - pewnie jeszcze kupię

pełne zaskoczenie

Z dnia na dzień skończył mi się puder i nie miałam czasu, by jechać po ulubionego Inglota. W osiedlowej drogerii natrafiłam na puder Constance Carroll. Kosztował 10 zł, więc stwierdziłam, że gdyby mi nie pasował, nie będzie żal go wyrzucić. W końcu nie należy się zbyt wiele spodziewać po tak tanim kosmetyku.
Ku mojemu zdziwieniu puder okazał się naprawdę dobry:
- dobrze matuje,
- nie nadaje twarzy pomarańczowego koloru,
- nie bieli,
- długo się trzyma,
- ma całkiem przyjemny zapach,
- nie zapycha.

Jest dość grubo zmielony, więc lepiej nakładać go pędzlem niż dołączoną gąbeczką. Poza tym podczas transportu może się wysypywać, bo między puszkiem a pokrywą jest sporo wolnego miejsca. Ja ten problem rozwiązałam poprzez włożenie do pudełka kilku płatków kosmetycznych.

Zapewne kupię go jeszcze nie raz, bo jest to tani i dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Make up no make up H&M

neutralny, nieszkodliwy

Tradycyjny, nieuczulający puder dla początkujących. Bardzo odpowiada mi jego klasyczny zapach.
Trzeba uważać z ilością, zbyt wiele tego pudru upodabnia się do mąki, jest grubo zmielony. Jeżeli dajemy go mało, efekt jest przyzwoity. Lepiej użyć dużego pędzla aniżeli puszku. Matuje na dłuższy czas, ja mogę z nim chodzić przez 8 godzin i jest ok, nie wiem jednak, co będzie w przypadku cery tłustej, ale myślę, że pozytywnie.

Używam tego produktu od: 3 lat na zmianę z innymi
Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Dla mnie najlepszy

Najlepszy puder sypki jaki kiedykolwiek miałam. Idealnie współgra z podkladem, ladnie, gładko zmatowił mi buzie na długo czas, co u mnie jest nie lada wyczynem. Jedwab sprawia, że cera jest gładziutka jak u niemowlęcia. Naprawde, warte polecenia.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

OK

Dla mnie w porządku, niczego więcej od pudru nie wymagam. Matowi, wyrównuje i utrzymuje makijaż. Ludzkie kolory, duzo opakowanie i normalna cena.
Ok.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dla mnie dobry

Główne zalety tego pudru to bardzo duże opakowanie i niska cena. Jest drobny, lekki, delikatny. Nie tworzy efektu maski ani też nie matuje na długo, ale mi nic nie matuje - taka cera. Nie widzę różnicy w jakości między nim a nawet kilkakrotnie droższymi pudrami.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie warto

Używałam go w gimnazjum,ponieważ był tani w osiedlowym sklepiku kosztował 10 zł.Nie matowił,twarz wyglądała blado,sztucznie,nienaturalnie,strasznie zatykał pory,co dla skóry tłustej jest bardzo złe.Spowodował nasilenie się trądziku.Odradzam,nigdy więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:

Całkiem OK

O ile pudrem w kamieniu tej firmy byłam mocno rozczarowana, o tyle sypki puder wspominam raczej dobrze (jest nawet porównywalny do sypkiego pudru Avonu). PLUSY: kilka jasnych odcieni; lekki; neutralny, nieznaczny zapach; praktycznie niewidoczny na twarzy; wydajny; nie zatykający porów; nieznacznie matujący. MINUSY: jednak troszkę go widać (szczególnie pod światło); mógłby być trwalszy (ale nie jest źle); średnio kryjący; nieco uwidacznia zmarszczki, załamania rysów twarzy. PODSUMOWUJĄC: zadowala, ale nie zawsze i nie na każdą okazję. Myślę, że trzeba mieć do niego dobrze utrzymaną cerę.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

KWC od kilku lat

Nie używam innych pudrów sypkich. Po raz pierwszy kupiłam go jakieś 7-8 lat temu i już się z nim nie rozstaję :) Używam wyłącznie odcienia light transculent.
Puder jest bardzo wydajny, dobrze się go nakłada szerokim pędzlem. Nie widać go na twarzy, nie ma się wrażenia przypruszenia mąką ;) Niestety matuje tylko na jakieś 2 godz., potem twarz zaczyna się błyszczeć, ale potrafię z tym żyć ;) Wieczko ma tendencje do pękania, ale dla mnie nie jest to wadą, bo trzymam go w miejscu, gdzie i tak nie ma prawa się otworzyć i wysypać.

Używam tego produktu od: 7-8 lat
Ilość zużytych opakowań: wbrew pozorom nie tak dużo, bo wydajny, jedno opakowanie starcza na ok.1,5 roku.

niezły

Przyzwoity puder sypki do codziennego stosowania. Ładnie i długo matuje, lekko kryje (trzeba dobrze dobrać odcień, by sie nie "gryzł" z podkładem), na twarzy pozostaje jednak niewidoczny, dodatek jedwabiu sprawia, że ma właściwości pielęgnacyjne i łatwo się rozprowadza. Odpowiedni do codziennego stosowania, na specjalne okazje nie za bardzo, bo brak mu rozświetlających drobinek. Bardzo duże opakowanie, niska cena, dobra jakość. Warto spróbować.

Używam tego kosmetyku od: kilku miesięcy
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

jestem zadowolona

szczerze mówiąc, niezbyt miałam zaufanie do firmy Constance Carrol po licealnych jeszcze doświadczeniach z lakierem do paznokci i pomadką :/ mimo wszystko zaryzykowałam i kupiłam sypki puder, skuszona małą ilością szkodliwych składników chemicznych w stosunku do firm typu nawet Lumene czy L'oreal. mam odcień 10 - IVORY, w sam raz jasny dla mnie. matuje na ok. 3h, potem twarz lekko zaczyna się świecić. przez chwilę po nałożeniu jest trochę zbyt widoczny na twarzy, ale to się zmienia. ogromny plus za to, że mimo skłonności do problemów z cerą, nie pogorszył mi się jej stan (wypryski, zaskórniki) po stosowaniu tego pudru. napewno jeszcze do niego wrócę.