Pharmaceris N, Puri-Micellar (Płyn micelarny do cery naczyniowej)

Pharmaceris N, Puri-Micellar

Cena już od 19,24 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Płyn micelarny polecany jest do codziennego oczyszczania skóry naczyniowej i usuwania makijażu. Skutecznie zastępuje tradycyjne środki myjące.
Dzięki innowacyjnej formule opartej na strukturze micelarnej, płyn zapewnia skuteczne i delikatne usuwanie zanieczyszczeń skóry twarzy i wokół oczu. Specjalny kompleks wyciągu z alg zmniejsza zaczerwienienie skóry, a zawartość D-pantenolu i alantoiny gwarantuje wysokie bezpieczeństwo i delikatność, łagodzi podrażnienia przynosząc uczucie ukojenia i komfortu.
Efekt: odświeżona i promienna skóra twarzy, o wyraźnie lepszej kondycji.
Sposób użycia: Zmywać zanieczyszczenia i/lub makijaż z twarzy i oczu płatkami kosmetycznymi nasączonymi płynem Pharmaceris N Puri-Micellar. Stosować codziennie rano i wieczorem.

Napisanych recenzji: 4

Nie polecam

Nie do końca spełnione obietnice producenta. Mam cerę naczynkową, wrażliwą, alergiczną, z tendencją do błyszczenia.

Plusy:
- oczyszcza twarz dość dokładnie,
- nie podrażnia (nawet przy demakijażu oczu)

Minusy:
- nie redukuje zaczerwienień na twarzy,
- twarz po przemyciu tym płynem ... klei się. Nie jest tłusta, ale nieco lepka. Jakby czymś pokryta. W efekcie twarz strasznie się błyszczy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1167531].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Bardzo dobry, nie podrażnia

Trafiłam na niego, gdy zaczęłam szukać łagodniejszych kosmetyków do cery. wcześniej nie przywiązywałam takiej wagi to toników/płynów micelarnych, dopóki jeden z nich mnie nie uczulił.

Plusy:
łagodny, nie podrażnia, przyjemny zapach, wydajny, oczyszcza cerę.

Minusy:
z makijażem oka (u mnie eyeliner + dwie warstwy tuszu do rzęs) sobie nie radzi. obecnie do demakijażu oczu używam mleczka, a potem całą twarz przecieram 2-3 razy tym płynem i jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019086].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

Nie polecam

Szczerze mówiąc, jestem nim bardzo rozczarowana.
Plusy:
ma niedrażniący zapach,
daje poczucie odświeżenia.
Minusy:
nie jest zbytnio skuteczny w usuwaniu makijażu,
nie zmniejsza zaczerwień, ani nie rozświetla, jak obiecuje producent na opakowaniu,
w moim przypadku wywołał podrażnienie skóry na powiekach.
Cena podobna jak w przypadku innych płynów micelarnych od koncernów kosmetyków "aptecznych".

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999238].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja metody

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 64

Nie oczyszcza

Kupiłam w aptece, przekonana, że cena dorówna jakości.

ZALETY:

- w małym, niezadowalającym stopniu łagodzi zaczerwienienia;

WADY:

- cena;

- napotykam problemy przy usuwaniu makijażu...

- nie łagodzi;

- skóra po zastosowaniu jest tłusta i nieświeża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[916448].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 80

Napisanych recenzji: 680

klapa

Kupiłam bo w aptece zabrakło mojego micela z Dermiki a że było to przed długą przerwą świąteczną to wzięłam co było.
Płyn kosztował 27 zł i myślę że cena nie jest adekwatna do jakości i efektów.
Pierwszą rzeczą która mnie zniechęciła to kompozycja zapachowa-sama jej obecność. Im mniej bajerów tym mniej chemii. Takie rzeczy nie służą mojej bardzo wrażliwej cerze.
Twarz po aplikacji płynu była lepka.
Delikatnie podrażnia oczy a chwilę po twarz robi się czerwona i jakby rozdrażniona.
Użyłam go kilka razy i odstawiłam bo był nie dla mnie.
Jedyny plus jaki zauważam to fajne i praktyczne opakowanie.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: kilka aplikacji z pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[858644].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 40

Niekoniecznie

Mam cerę naczynkową i bardzo reaktywną. Generalnie lubię kosmetyki marki Pharmaceris, więc skusiłam się na zakup produktów z serii N, które dedykowane są do mojego typu cery.
Używam płynów micelarnych różnych firm, a tym razem oczekiwałam, że ten produkt nie będzie mnie podrażniał, skutecznie zmyje makijaż i odświeży twarz.
Niestety, makijaż zmywa średnio skutecznie, moja cera reaguje zaczerwienieniem, mam też wrażenie, że skóra twarzy lekko się po nim lepi.
Z plusów: wydajny, przyjemnie i delikatnie pachnie, nie podrażnia oczu.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 1 małe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[840565].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Nie za bardzo.

Produkt okazał się w moim przypadku fiaskiem. Już w pierwszych dniach dostałam wysypu na policzkach pryszczy więc odłożyłam po czym kupiłam inny z AA. Wysyp niemal od razu zniknął. Także mam jeszcze prawie całe opakowanie i chyba je komuś oddam bo ja na pewno nigdy go już nie użyję. Tym bardziej, że ze zmywaniem makijażu także sobie nie radził.

Używam tego produktu od: 3 dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[831332].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

NIE OCZYSZCZA

To był mo pierwszy płyn micelarny i chyba więcej nie kupię żadnego. Nie oczyszcza prawie wogóle, tuszu nie zmywa. Mam kremy z tej serii i są rewelacyjne. Producent powinien zmienić jego działanie, bo psuje opinię całej serii N.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy i zużyć nie mogę
Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie, 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[798800].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

TRAGEDIA!!!

SZkoda wydanych prawie 30zl. lepiej dołożyć i kupic Avene wode oczyszczajacą.!!!
Widze same minusy:
- szczypie w oczy ( a nie mam wrazliwych)
- nie zmywa makijazu!
- przy tanszych płynach micelarnych wprost,,kuleje"
- cena
- ściema z profliaktyką naczynkową

to tyle:)

Używam tego produktu od: 1mca
Ilość zużytych opakowań: pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[773119].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 101

ZADOWALAJĄCY

Powiem tak..płyn jest dobry, jednak na łopatki nie powala :]
Opakowanie płynu bez szału, jednak jest ono wygodne i spełnia swoje zadanie. Produkt łatwo się aplikuje na płatek oraz można bez problemu wykorzystać płyn do ostatniej kropelki.
Płyn moim zdaniem bardzo ładnie i przyjemnie pachnie.
Płyn dość dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu z twarzy i oczu. Jednak w przypadku cięższego podkładu miał on pewne trudności z dokładnym zmyciem wszystkiego.
Płyn nie podrażnia oczu, skórę pozostawia nawilżoną i przyjemną w dotyku.
Nie mam problemów z naczynkami więc nie mogę wypowiedzieć się na ten temat.
Ogólnie płyn do zmywania "dziennego" dość delikatnego makijażu nadeje się doskonale.
Płyn bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[685725].usefull || 0 }}% pomocna.