Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Deep Pore Cleansing Face Mask (Maseczka głęboko oczyszczająca pory `Tajski kwiat lotosu`)

Pielęgnacyjne skarby z Dalekiego Wschodu. Wyciąg z kwiatu lotosu cudownie pielęgnuje i chroni skórę, sprawia, że jest ona gładka i miękka w dotyku, a także neutralizuje wolne rodniki. Natomiast egzotyczne mleczko kokosowe ma doskonałe właściwości odżywcze, nawilżające i regenerujące.

Na 4

Maseczka przyjemna, ładnie pachnie. Szybko się wysusza na skórze i widać dokładnie kiedy jest już gotowa do zmycia. Pozostawia miłą, gładką twarz, ale są lepsze maseczki na rynku w tej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461862].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra :)

Maseczki do twarzy to jeden z moich ulubionych kosmetyków, mam ich całe mnóstwo, używam naprzemiennie, jak już którejś użyję kilka razy pod rząd wchodząc w pewnego rodzaju regularność to znaczy, że bardzo się tam z którąś polubiłam...
Ta jest jedną z tych, po które sięgam właśnie regularnie.
+wydajna, przyjemna konsystencja
+trzymanie jej na skórze jest komfortowe
+nie spływa z twarzy, dobrze ją potem usunąć
+dobrze oczyszcza pory, zmniejsza widoczność zaskórników
+wysusza zmiany trądzikowe
+dobrze oczyszcza i odświeża całą twarz
+przyjemnie pachnie

Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1428486].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach :)

Zalety:
- przepiękny, świeży, kwiatowy zapach
- ładny fioletowy kolor
- szybko zasycha
- ma gęstą konsystencje, szybko się nakłada i równomiernie
- odświeża skórę
- wygładza ją

Wady:
- nie zauważyłam żeby oczyściła moje pory. Niestety nie zastąpiła oczyszczania twarzy u kosmetyczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324866].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Dobrze oczyszcza

+ głęboko oczyszcza pory, twarz jest naprawde czysta
+szybko zasycha
+piękny zapach
+ cena- ok.10zł
+szybko się ją zmywa

- po zmyciu maseczki skóra jest napięta i trzeba dobrze nawilżyć twarz

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324851].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest to jedna z moich ulubionych maseczek.
Zalety:
+ wygodne opakowanie
+ przyjemny, delikatny zapach
+ szybko zasycha
+ łatwo się zmywa
+ po jej zastosowaniu skóra jest oczyszczona, lekko nawilżona i gładka
+ nie podrażnia i nie wysusza skóry
+ niska cena
+ wydajność.
Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1284896].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajna

Fajna, nie taka znowu droga, maseczka o cudownym zapachu. Nie jest jakaś spektakularna, ale spełnia swoją rolę i po prostu lubię jej używać.

Plusy:

- bardzo przyjemny zapach
- jej konsystencja jest dla mnie w sam raz, fajnie się rozprowadza na twarzy i nie mam kłopotu z jej zmywaniem
- ładnie oczyszcza, odświeża i delikatnie wygładza skórę twarzy
- szybko zasycha, po 5 minutach na twarzy można już śmiało zmywać
- ładne, wygodne opakowanie (tubka z klapką)
- używana 1-2 razy w tygodniu jest całkiem wydajna (zużyłam dopiero około 1/3 tubki)

Minusy:

- niezbyt radzi sobie z czarnymi zaskórnikami na nosie (ale nie jest to mój główny cel jej stosowania)
- mam wrażenie, że delikatnie przesusza mi okolice czoła
- skóra jest oczyszczona i wygładzona, ale nie wygląda jakoś specjalnie na odżywioną i promienną

Nie szukam innej, ta mi wystarcza póki co, ale jeśli ktoś oczekuje więcej od maseczki, to powinien poszukać lepszej :-)

Używam tego produktu od: Około roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno, drugie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1094901].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam gorąco!

Oczyszcza cerę
Podczas nakładania pędzlem jest uczucie chłodzenia
Ładny zapach
po 5 minutach zmywa się ją
Cena dałam za nią ok.10 zł
Używałam ją 2 razy w tygodniu

Mały minusik to to, że po zmyciu cera wydaje się trochę sucha i potrzeba szybko tonik i sporo kremu,ale to nie jest aż tak istotne,bo to jest chwila :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020824].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Cudowna maseczka, rewelacja! Nigdy nie spotkałam się z żadną serią kosmetyków o tak wdzięcznym zapachu. Maseczki z reguły nie pachną najlepiej, natomiast tą można wąchać i wąchać:) Super poręczne i estetyczne opakowanie, działanie też jest skuteczne, faktycznie buzia jest oczyszczona i bardzo odpowiada mi czas aplikacji maski, tylko 5 minut. na buzi zmienia kolor i przyjemnie się ją ściąga. Cenowo jest ok, starcza na długo, bardzo polecam!
1 opakowanie wystarcza mi na około miesiąc

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018340].usefull || 0 }}% pomocna.

zero efektu!

Jedyny plus (dla mnie), to zapach - ładny kokosowy.
Konsystencja słaba - lekko za rzadka.
Do tego nie widać żadnego zauważalnego działania tego kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[935159].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny :)

Fajna maseczka do twarzy, która ładnie pachnie oczyszcza pory i jest wygodnym opakowaniu. Przez jakiś czas niedostępna w ofercie Avon , natomiast teraz wraca, warto kupić ale są lepsze z planet spa:)

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932932].usefull || 0 }}% pomocna.