Wrinkless (Baza wygładzająca zmarszczki)

Wrinkless (Baza wygładzająca zmarszczki)

Baza pod makijaż o konsystencji kremowego żelu.
System pigmentów odbijajcych światło w różne strony będzie sprawiał, że zmarszczki znikną. Po nałożeniu podkładu skóra jest wygładzona, a zmarszczki wypełnione. Bazę można nakładać wokół oczu.
Baże można stosować na krem.

Cena: 130zł/ 15ml

Dziala, ale... :(

Moim zdaniem warta swojej ceny.
Delikatnie wklepuje w moje zmarszczki mimiczne i one jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki znikają!
Sama nie mogłam w to uwierzyć, ale otoczenie potwierdza.
Cera jest gładka, ładnie rozświetlona.
Bardzo, bardzo jestem zadowolona zakupu. Sprawdza sie dla mnie szczególnie wtedy, kiedy jestem zmęczona, a zależy mi na dobrym wyglądzie.
Z pewnością kupie jeszcze raz, jeśli tylko gdzieś ja jeszcze zdobędę.

dit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy

Przykro mi...

Nikt bardziej ode mnie nie wie, jak bardzo chciałabym uwierzyć w efekty działania tej bazy. Ileż ja jej czasu poświęciłam! I wklepywałam, i wsmarowywałam.Potem czekałam, przyglądałam się w lustrze pod różnym kątem i w różnym oświetleniu.Czekając na Godota...Nic, jedno wielkie nic. Mogę sobie jedynie powiedzieć, że podkład i korektor pod okiem lepiej się dzięki tej bazie rozsmarowuje.No i jest bardzo wydajny - szkoda, chciałabym, żeby już się skończył. Ale tak mi szkoda...Już nawet nie tych pieniędzy, ale moich nadziei - po tych wspaniałych recenzjach...Przykro mi... - jak to mówi mój synek.

Używam tego produktu od:7 miesięcy

nie dla mnie

Na mnie ta baza nie robi nic; mimo usilnych starań nie widzę rozświetlenia, nic nie wygładza, nie matuje, z niewyspania czasami mam bruzdy wokół ust(delikatne i znikają po odpoczynku!) – ta baza nic z nimi nie robiła, zero efektu, wygląda i działa dla mnie jak baza Daxa (stara, nowej wersji jeszcze nie używałam); jak na razie dla mnie najlepszą bazą pod makijaż jest Idealist, chociaż tylko na wieczór, wiadomo...

Używam tego produktu od:lata

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Bossski kosmetyk

Mały ale cudotwórczy, no naprawdę... Cudeńko, ktore z pewnością jest warte swej ceny, zwłaszcza że to coś jest niebywale wprost wydajne. Używam w zasadzie wyłącznie pod oczy, bo mam pewien kompleks związany ze zmarszczkami mimicznymi pod oczami :) i choć pielęgnuję tę okolicę zaciekle, filtruję itd. ciągle mi coś tam nie pasuje :) Ponieważ mam jednocześnie koszmarne sińce pod oczami, bez jasnego kremowego korektora się nie obejdzie, oj nie! Ten lekki bezbarwny żel to same silikony, w zasadzie żadnych właściwości pielęgnacyjnych toto nie posiada, nie ma się co łudzić - dobrze, że choc nie wysusza skóry :) ale za to świetnie się wtapia w skórę, wygładza powierzchnię skóry no i korektor pięknie się na takiej zagruntowanej skórze rozprowadza. Efekt wygladzenia jest trwały, trzyma się bardzo ładnie cały dzień, nic się nigdzie nie osadza. Oko wygląda świetnie, młodo, świeżo! Jestem tym kosmetykiem zauroczona. To jest coś :)

CUDO !!!

Nie wierzylam, poki nie sprawdzilam, wreszcie mam - i zel, i buzie jak z jedwabiu ;-). Brak mi jeszcze slow podziwu dla producenta, kosmetyku i siebie w lustrze, kosmetyk zastosowalam dopiero kilka razy i nie moge sie nazachwycac - to niezwykle, ale on naprawde dziala. Odrobina nalozona i wklepana w kaciki oczu (mam kurze lapki, bo czesto sie smieje) po prostu je prasuje, nie widac ich pod nalozonym podkladem, a uzywam naprawde lekkiego. Kupilam namowiona przez znajoma, ktora zachwyca gladziutka cera - teraz ja tez bede ;-). Cena w_sam_raz, preparat jest niesamowicie wydajny - wystarczy malenka kropelka, a efekt zwala z nog - starczy mi pewnie na kilkanascie miesiecy, kupilabym nawet, gdyby byl dwa razy drozszy. Cos niesamowitego, polecam z pelnym przekonaniem :-)

Niestety...

Piszę niestety, bo widzi mi się, że będę już na tę bazę skazana. A najtańsza nie jest :(
O mały włos bym jej nie sprzedała, bo wyglądało na to, że mnie uczula. Po drugiej (i kolejnych) próbach okazało się, że to jednak nie jej wina :D i mogę spokojnie jej używać :D
Wiem, że to brzmi niewiarygodnie, ale ona naprawdę ukrywa zmarszczki :D Jest tylko jeden warunek - należy ją delikatnie wklepać (przy wcieraniu u mnie brak efektu).
Zabawnie wygląda kiedy pół długości zmarszczki jest już pokryte bazą - i te pół zmarszczki znika...
Słowem, ta baza doskonale spełnia swoją funkcję, jeśli tylko dobrze się jej użyje. Sądzę, że długo pozostanę jej wierna, zwłaszcza, że można ją stosować także wtedy, gdy nie nakładamy "tepety", bo jest transparenta. Dla mnie ten "niepozorny" kosmetyk to odkrycie tego roku :D I pomyśleć, że o mały włos, a poleciałaby do kogoś innego...

Używam tego kosmetyku od - kilka razy
ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

nie za te pieniądze

taki sam zel dokładnie o takiej samej konsystencji ma Sephora tyle że za 47zł (baza wygładzająca pod makijaż) jedyną różnicą pomiędzy tymi dwoma produktami jest cena i pojemność. Żelu Kanebo nie polecam.

kompletne nic :(

no to ja nie będę dla niego taka łaskawa niestety :(
nie ukrywam, że kupiłam go pod wpływem super recenzji Dziewczyn, ale i pani na stoisku firmowym zachwalała żel nieprzytomnie - podobno ma nawet taką klientkę, dla której żel ten jest jedynym remedium na blizny potrądzikowe.
Kupiłam go, bo miałam nadzieję, że obok kuracji pod oczka, przyda się do tymczasowego zamaskowania dwóch bruzdek pod oczętami, w których zbiera się podkład i wyglądają brzydko. Żel nie zrobił z bruzdkami absolutnie nic, a nie są one głębokie. Leżał sobie tylko na skórze i sprawiał, że podkład się na nim wałkował :(
Zdesperowana i rozczarowana postanowiłam dać mu ostatnią szansę i idąc za radą producenta potraktowałam nim moje lekko rozszerzone pory - też nic.
Poddałam się i żel ma już nową Właścicielkę, której z tego co wiem, też nie służy, ale moze znalazła dla niego inne zastosowanie :)

rewelacyjny

Całkowicie zgadzam się z moją poprzedniczką.Ten japoński wynalazek naprawdę diametralnie zmniejsza widoczność zmarszczek,a nie jestem już małą dziewczynką.Jestem dojrzałą kobitą po 40-stce.Stosuję go pod oczy i na "kurze łapki",użyłam go dzisiaj o 7.00,a jeszcze działa.Polecam!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

czarodziej!

Japońskie cudeńko!!!
Nałożony na zmarszczki (w moim przypadki mimiczne) tworzy niewidzialna i elastyczna powłoczkę poruszająca sie razem ze skóą w trakcie ruchów mimicznych. Trwa dzielnie przez cały dzien nic nie tracąć ze swoich właściwości maskujacych,uważam ,że to jedyny skuteczny sposób na kurze łapki - likwiduje je na około 8 -9 godzin. poza tym nawilża i niesamowicie zmiekcza skórę
Wart swojej ceny - kupiłabym go nawet gdyby kosztował drugie tyle.