Balsam regeneracyjny do włosów długich i rozdwajających się

Balsam regeneracyjny do włosów długich i rozdwajających się

Zapewnia włosom pielęgnację, regenerację, połysk i ochronę przed rozdwajaniem. Seria Gliss Kur do włosów długich i półdługich zawiera pantenol, modyfikowane hydrolizaty protein pszenicy oraz olej makadamia. Dzięki starannie dobranej recepturze może być stosowany do włosów tłustych u nasady i przesuszonych na końcach.

Balsam regeneracyjny zwiększa odporność końcówek włosów na rozdwajanie się nawet do 90%. Wzmacnia włosy, nadaje im elastyczność, ułatwia ich rozczesywanie i zmniejsza elektryzowanie.

Taki tam...

Totalny przeciętniak. Przynajmniej nie szkodzi.
- nie sprzyja, nie zmniejsza wypadania włosów
- lekko nawilża
- trochę zapobiega rozdwajaniu
- ułatwia rozczesywanie
- obciąża
- nieźle pachnie

Używam tego produktu od: kilku lat

dobry byl :)

Na moje wlosy dzialal naprawde dobrze ,
- ladnie odzywial,
- dobrze sie wlosy rozczesywaly po nim
- fajna konsystencja
- nie obciazal wlosow ( na poczatku)
Problem sie zaczal przy trzecim opakowaniu , wlosy zaczelam miec przyklapniete, przez co wygladalam wedlug mojej rodziny "jak topielica " i lekko zaczal mnie uczulac. Wiec poszedl w odstawke. Na pewno bede go czasem kupowala , ale na zmiane z innymi balsamami:)
Używam tego produktu od:/
Ilość zużytych opakowań:3 prawie

Najlepszy

Mam długie, gęste, proste włosy. Skóra głowy ma tendencję do przetłuszczania, zaś końcówki bywają suche.

Ten balsam to dla mnie rewelacja. Nie wywołuje podrażnień skóry głowy. Włosy nie puszą się, są błyszczące, gładkie, pięknie pachną. Nakładam go dość dużo na włosy( myję głowę codziennie). Bardzo, bardzo istotne jest żeby dobrze go potem spłukać, na koniec najlepiej chłodną wodą, żeby zamknąć łuski włosa.

Dobrze jest zmieniać kosmetyki pielęgnacyjne do włosów, więc czasem porzucam ten balsam dla innego specyfiku, ale zawsze, ZAWSZE doń wracam. Polecam :).

Ilość zużytych opakowań: co najmniej 30, czekam na karte stałego klienta ;)

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

godny polecenia

Bardzo dobry kosmetyk, który faktycznie spełnia obietnice producenta. Włosy łatwiej się rozczesują, są miękkie, gładkie, błyszczące, nieobciążone. Przyjemnie pachnie i wystarcza na dość długo.

naprawdę dobry

Od jakiegos czasu używam całej serii gliss kur i jestem bardzo zadowolona. Balsam przede wszystkim świetnie wygładza i nawilża co bardzo ułatwia rozczesywanie. Włosy są po nim bardzo miękkie, gładkie i lepiej się układają. Zapach trochę za intensywny ale ładny. Moim zdaniem wydajny

rewelacja

mój cudny balsam,jest doskonały.Stosuję od jakiś trzech miesięcy i muszę powiedzieć,że już widzę jego działanie.Chociaż efekt gładkości i dobrej rozczesywalności włosa widziałam po każdym użyciu.Moje zmaltretowane włosy po farbowaniach i prostownicy,odzyskały swoją kondycję,wyglądają pięknie i błyszczą się cudnie.Efekt jest zauważalny,bo pomimo, że sa bląd,to kilka razy usłyszałam pytania czy używam nabłyszczacza.A wiadomo,że na włosach jasnych efekt błyszczenia jest gorzej widoczny niż na ciemnych.A muszę powiedzieć,że nie używam żadnego nabłyszczającego specyfiku.Stosuję go po każdym umyciu włosów i pozostawim troszkę dłużej niż 3 minuty.Dla mnie to KWC

Rozczarowanie!

Koszmarna. Mam długie proste włosy,ta odzywka wogóle nie spełniła moich oczekiwań- przede wszystkim włosy w dotyku są "twarde",zero zmiękczenia a przy tym ułatwienia przy rozczesywaniu, strasznie wysusza dając efekt siana.

najlepszy na rynku

To po prostu moje ulubione odżywki do włosów. Używałam różnych, ale te sprawdzają się na moich włosach najlepiej. Włosy są lśniące, gładkie i miłe w dotyku już po pierwszym użyciu. Jedyne odżywki, po których mogę bez problemu rozczesać włosy. Po tym balsamie były wzmocnione, mniej łamliwe i rozdwajające. Nie obciąża on włosów.

****

Balsam tani i skuteczny. Po jego zastosowaniu rozczesywanie wlosów nie sprawia mi zadnych problemów (co w moim przypadku jest cudem), włosy ładnie pachna są nawilżon,i nie muze meczyc sie z suszarka ,zeby moja fryzurka na głowie jako tako wygladała.

Nie nawilża wcale!

Zapach i działanie tego balsamu sa niezadawalające.Wogóle nie nawilża włosów,są po nie suche,matowe i ten zapach mnie drazni.Nie polecam jej.

nie dla mnie

dla mnie słaby, mam dosyc dlugie proste wlosy, po nalozeniu odzywki byly straszni przyklapniete, i wydawalo sie ze jest ich bardzo malo, wygladza wlosy ale nie ulatwia rozczesywania az tak jak potrzeba, pachnie ok

Siano na głowie

Podobnie jak balsam Regeneracyjny do suchych i zniszczonych włosów , ten stworzył na mojej głowie siano!Tyle dobrze , że nie miałam po nim tłustych włosów jak po tym drugim ale to za mało , żeby wystawic dobrą opinię. Efektów pilegnacyjnych nie zauwazyłam .