Eye Defining Duo Shadow and Liner

Eye Defining Duo Shadow and Liner

Cień do powiek i konturówka w kompakcie. Dokładny i szybki makijaż oczu.

W srebrnym błyszczącym jak lusterko pudełeczku. Cień i konturówka zawsze w zbliżonej kolorystyce.

Cena: 115 zł

czy tylko ja się wyłamię?

Przypomniałam sobie o tych cieniach podczas sprzątania toaletki. Uszcześliwiona, że taką perełkę znalazłam w czeluściach postanowiłam od razu się pomalować..no i przypomniało mi się dlaczego te cienie leżą na dnie..
- tępa konsystencja, szkoda pędzli - macham i macham a koloru niewiele
- bardzo, bardzo delikatny efekt, czasami lubię delikatny makijaż ale nie AŻ tak delikatny i niewidoczny

na plus:
ładne opakowanie..? ;)

- użyte na bazę która podbija kolor nadal wyglądają nędznie

Tak!

Jako, że uwielbiam cienie Clinique nie tylko za wysokiej jakości produkt, ale też za przepiękne opakowania, lusterko w każdym zestawie i dobre pędzelki, w mojej kolekcji nie mogło zabraknąć i tej wersji cienia z eye-linerem ;)
Posiadam zestaw nr 02 - black icicle - beżowy cień + czarny eyeliner.
Kupiłam na Strawberry, kiedy jeszcze ceny były bardzo niskie, zapłaciłam 39,50 i do dziś żałuję, że nie kupiłam innych zestawów.
Cień beżowy jest niby matowy, ale daje bardzo ladny rozświetlający efekt, natomiast czarnym ładnie można cieniować oko.
Jak już wspomniałam, cienie Clinique to cienie najwyższej jakości. Tak jest też i w tym przypadku. Cienie świetnie się nakłada, wystarczą dwa pociągnięcia i oko jest ładnie umalowane, nawet nie trzeba zbytnio sie starać :P Podczas nabierania nie osypują się, co jest ogromną zaletą. Trwają bardzo długo na powiece, a ja stosuję rzadko bazę. Do tego piękne opakowanie i lusterko - po prostu produkt w 100% dopieszczony, jak to u Clinique.
Myślę, że skuszę się jeszcze na inne odcienie nawet za tą aktualną cenę, ponieważ cienie są bardzo wydajne.
Gorąco polecam!

Używam tego produktu od:1,5roku

świetny!

mam kolor VINTAGE WINE. sama nigdy bym go nie kupiła ze względu na cenę. ale mam szczęście, że ciocia lubi testować nowe kosmetyki, a kiedy jej nie pasują to daje je mi :). cień jest NIESAMOWITY! chyba najlepszy ze wszystkich jakie mam! kolor jest piękny! można nim zrobić makijaż dzienny, naturalny jak i wieczorowy. bardzo odpowiadają mi te kolory. cień ma wygodny aplikator w gąbeczce i w gąbeczce do robienia kresek, co jest bardzo wygodne. ma estetyczne zielone małe opakowanie. wielkość jest plusem, bo można go zawsze brać ze sobą. a np. palety cieni nie bardzo :) cienie dłuuuugo utrzymują się na powiekach i są świetne jakościowo. POLECAM! mam nadzieję, że ciocia jeszcze kiedyś kupi mi te lub podobne :) jedyną wadą jest cena :(

Bordowe usta H&M

rozczarowanie

Naczytałam sie o cudowności tych cieni, a tu lipa :(
Cień znika w przeciągu dwóch godzin, roluje w zalamaniu powieki, naklada sie kiepsko, kolory mało intensywne, liner tez do kitu.
Mam próbkę, nie opakowanie pełnowymiarowe, wiec moze to tu lezy problem.
Ale probki sa zwykle lepszej jakosci, bo maja zachecic - no chyba, ze przeterminowana...Używam tego produktu od: dwoch tygodni
Ilość zużytych opakowań:

Świetne

Postanowiłam napisać opinię do tych cieni, ponieważ kiedyś były to moje ulubione. Używałam ich codziennie przez dłuższy czas, aż mi się znudziły. Mam jednak jeszcze końcówkę więc być może do nich wrócę i kupię kolejne opakowanie.
Cienie są bardzo dobrej jakości - bardzo trwałe. Linerem łatwo narysować kreskę. Cień ma prześliczny odcień. Ładnie wygląda na powiece.

Używam tego produktu od: prawie 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 - vintage wine

ulubione :)

Zakochałam się w nich od pierwsego w użyciu , a konkretnie w linerze. Jest po prostu niesamowity. bardzo łatwo można narysowac kreskę której grubość można dość łatwo regulować. jak poprzedniczka mam również zestaw w odcieniu vintage wine - rewelacja !! przed użyciem bardziej podobal mi się odcień cienia (delikatny brudny róż) jednak po aplikacji stwierdziłam jak cudowny jest odcień do malowania kresek. pięknie pasuje do brązowych oczu. mam nadzieję że nigdy się nie skończy.... ;) bo ta cena jak za cienie jednak troszkę odstrasza ;)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Bardzo je lubie

Cenie je przede wszystkim za ładne, sensownie dobrane kolory i komfort używania. Nakładają się bardzo miękko, nie osypują się, a te dwie cechy najbardziej cenie w cieniach. Ciemniejszy odcień jest nieco twardszy, ale i tak dobrze się nakłada. Zawierają delikatne rozświetlające drobinki, bardzo ładnie wygląda to na oku, nie ma mowy o rzadnym brokacie. Mam odcień Vintage Wine i bardzo jestem z niego zadowolona :)

Suuper!

Już po pierwszym użyciu rzucila mi sie w oczy ich niezwykła trwałość. Nie osypują się, nie tworzą "wałeczka" na górnej powiece, nie rozmazują się - po prostu idealne :D Opakowanie wiadomo- luksus. I jeszcze to lusterko- bardzo fajny pomysł :) Kolorki super (ja niestety wybralam troszkę za jasny dla mnie , ale to nic i tak je lubie :D )
POLECAM POLECAM POLECAM!!!!!

mój na codzień..

Oto wynalazek dla mnie! Minimum wysiłku-maksimum efektu ;-) Świetny jakościowo cień na codzień. Cień lekko perłowy , daje jednak bardzo naturalny efekt-takiego rozświetlenia. Do tego ciemniejszy cień-bardziej matowy, którym można modelować oko i używać jako eye linera. Daje to delikatny efekt - w sam raz na codzienny makijaż. Cienie długo trzymają się na powiekach, nie osypują się , tworzą jakby " drugą skórę". Jedyne co mam im do zarzucenia to że po kilkunastu (!!!) godzinach zbierają się w załamaniu powieki, ale to też wina mojej tłustej skóry!

Najlepszy

To zdecydowanie najlepsze ciene jakich używałam. Nie spływają z powieki, ani nie zbierają się w załamaniu. Eyelinera spokojnie można nakładać w większej ilości jako cień. Nie mam im nic do zarzucenia, jeszcze dodatkowy plus za piękne opakowanie

ok

Mam wersję z beżowym cieniem (w pełnym słońcu da się zauważyć mikroskopijne drobinki, ale generalnie cień jest matowy) i brązowym eyelinerem (króry jest niczym innym jak po prostu ciemniejszym cieniem :D ) Jestem z tego produktu zadowolona. Cienie są trwałe nie osypują się, na powiece utrzymuja się dość długo. Efekt jest stonowany w sam raz do do delikatnego makijażu. Opakowanie ładne, choć faktycznie ciężko się otwiera. Dość wygodne, miękkie aplikatory.

Używam niemal codziennie od jakiegoś miesiąca.

fajny

Trwały cień, nie obsypuje sie ani nie zbiera w zalamaniach przez caly dzien. Latwo sie rozprowadza zarowno cien jak i eye liner. Wogole podoba mi sie to rozwiazanie. Nie uzywam eye linera, ale w tym zestawieniu mi sie podoba. Efekt jest delikatny.Jedyne za co odejmuje gwiazdke to opakowanie. W sklepie strasznie mi sie podobalo. Srebrne jak lusterko. Ale koszmarnie ciezko sie otwiera. Podsumowujac-godny polecenia, tylko ostroznie na paznokcie przy otwieraniu:)