Sampar, Essentials, Peeling Equilibre Moussant (Musujący peeling enzymatyczny)

Sampar, Essentials, Peeling Equilibre Moussant (Musujący peeling enzymatyczny)

Peeling stymuluje nawilżenie i wyzwala naturalne mechanizmy obronne skóry, eliminujące toksyny. Usuwa wszelkie toksyny i utleniacze, których źródłem jest zanieczyszczenie atmosfery. Działa zmiękczająco na skórę. Rozświetla, wygładza drobne zmarszczki.

rozświetlające
enzymatyczne
w buteleczce
>100ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20 PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Decyl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Cocobetaine, Butyrospermum Parkii (Shea Butter Extract), Lactid Acid, Glycerin PCA(Pyroglutamic Acid), Citric Acid, Glycolic Acid, Malic Acid, Pyruvic Acid, Tartaric Acid, Lavandula Angustifolia(Lavander Oil), , Satureia Hortensis(Savory Oil), Glycerin, Lactitol, Xylitol, Mentha Piperita (Peppermint Extract), Butylene Glycol, Geranium Maculatum(Geranium Oil), Salvia Officinalis(Sage Oil), Citric Acid, Thymus Vulgaris(Thyme Oil), Citronellol, Geraniol, Linalool, Tetrasodium EDTA.

Bardzo udany produkt w trochę wygórowanej cenie

Jako że jestem właścicielką cery wrażliwej i dość problematycznej jedyne peelingi z jakimi się lubie to właśnie peelingi enzymatyczne. Ten zakupiłam zachęcona opiniami na wizażu - zamówiłam go razem z kilkoma innymi produktami ze strony producenta (tam dostępne są też inne pojemności niż w polskich sephorach).
Jest to produkt dobry i ciekawy. Wydajny, przyjemny w użyciu, o mocno ziołowym zapachu. Pozostawia cerę gładką i lekko rozświetloną, nie podrażnia. Dodatkowo posiada bardzo estetyczne i wygodne opakowanie z pompką. Nie zmienia to jednak faktu, że jest drogim kosmetykiem. Może dla zagorzałych fanek peelingów jego cena nie jest wygórowana, jednak dla osób takich jak ja, które peeling robią "jak im się przypomni" (czyli na ogół dużo rzadziej niż wynikałoby z zaleceń producenta) zdecydowanie swoje kosztuje.
Poza ceną i specyficznym zapachem, który przy pierwszym użyciu mocno mnie zaskoczył i zapewne nie każdemu się sposoba, nie mam temu produktowi nic do zarzucenia. Przyjemność użytkowania no i efekt, jaki pozostawia na skórze, są moim zdaniem warte pięciu gwiazdek.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270996].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Peeling enzymatyczny Sampar kupiłam zachęcona opiniami na Wizażu. Zebrał wiele rewelacyjnych recenzji, więc nieco łatwiej było mi wydać tak wielką kwotę na kosmetyk.

Peeling zapakowany jest w ładne, estetyczne, dobre jakościowo opakowanie z wygodną pompką i dozownikiem. Pompka dozuje odpowiednią ilość produktu - ja zazwyczaj potrzebuję dwóch pompek do nałożenia peelingu na twarz.

Pierwsze co rzuca się po wydobyciu produktu z opakowania to jego bardzo intensywny, ziołowy zapach. Na początku go nie lubiłam, wydawał mi się zbyt mocny, niemal drażniący, jednak po kilku użyciach się do niego przyzwyczaiłam i obecnie mi już w ogóle nie przeszkadza.

Produkt ma dosyć rzadką konsystencję jak na peeling (zazwyczaj używałam peelingów enzymatycznych o konsystencji kremu), jednak nie jest na tyle lejąca się, żeby "uciekać" między palcami. Zawsze wydobywam peeling na wilgotne dłonie i następnie pocieram dłońmi o siebie - tworzy się lekka pianka, którą nakładam na twarz i pozostawiam na niej na około 10 minut.

Po 10 minutach wykonuję jeszcze dodatkowy masaż twarzy z produktem na skórze, a następnie zmywam go wodą. Po takim zabiegu skóra jest aksamitnie gładka, miękka, dobrze oczyszczona. Peeling świetnie radzi sobie z zapchanymi porami, wyrównuje koloryt skóry na twarzy. Dzięki niemu zniknął mój problem z suchymi skórkami - od kiedy zaczęłam go używać już zupełnie porzuciłam peelingi mechaniczne.

Jeśli chodzi o wydajność to też jest całkiem niezła - używam peelingu 2-3 razy w tygodniu od pół roku i jeszcze się nie skończył (niestety nie jestem w stanie stwierdzić ile produktu zostało, bo opakowanie nie jest przezroczyste).

Podsumowując, jest to świetny produkt, nie mających żadnych wad w działaniu. To zdecydowanie najlepszy peeling enzymatyczny jaki stosowałam, a przetestowałam już ich trochę. Myślę, że jego działanie i wydajność w pełni rekompensują wysoką cenę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[921495].usefull || 0 }}% pomocna.

omg... rewelacja !

recenzuję próbkę- wyproszoną w sephorze ( byłam w trzech, w dwóch nie mieli testera). Odlewka starczyła na 10 uzyc. Produkt jest fenomenalny. Nigdy nie czulam po peelingu tak gładkiej cery. zapach przypomina mi ziołową herbatę, ale jest do zniesienia. produkt przyjemnie sie pieni, jest wydajny (małe pudełeczko starczyło na 10 razy !) Chciałabym kupic produkt pełnowymiarowy- o ile bede dysponowac kwotą 300zl :(

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: probka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[808003].usefull || 0 }}% pomocna.
Premierea Książki Dr Ambroziaka

Przyjemny i skuteczny

Peeling kupiłam po dokładnynm przewertowaniu interneru na temat opinii. Mam cerę tłustą i w miejscach problemowych sporo zaskórniaków. Peeling jak dla mnie super odświeża, wygłądza cerę. Fakt jest taki ze po nalozeniu jak sie spieni troszke szczypie ale to znak ze działa. po zmyciu buzia jest tak głądka jak "pupa niemowlaka" Sam peeling w formie olejku troszke smierdzi jakimis lekarstwami ziołami ale kwestia przyzywczajenia chyba .Używam go od 3,5 tygodni i widze poprawę, używa go moja mama i czasem nasza znajoma wszyskie jesteśmy pod wrażeniem działania tego peelingu. Uzywam go co 2- 3 dni zalezy od stanu mojej cery, Jesli zauwazam ze na brodzie czy przy nosie mam wiecej czarnych kropek to oczywiscie sięgam po ten peeling . Ja kupiłam go na allegro za 159 zł

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[764835].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem pod wrażeniem

Jestem pod wrażeniem,że peeling na bazie olejków eterycznych,może być tak skuteczny.Wczoraj użyłam go pierwszy raz(dostałam próbkę w sephorze) i na pewno go kupię.Peeling ma lejącą,oleistą konsystencję i ziołowy zapach(mnie nie przeszkadza).Emulguje się go na twarzy,działa ekspresowo.Radzi sobie z suchymi skórkami,ładnie oczyszcza pory i usuwa nadmiar sebum.Jest dowodem na postęp kosmetologii :-) Jak dla mnie,zdetronizował Clinique Turnaround.Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: próbka
Ilość zużytych opakowań: próbka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[744520].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy dla wrażliwej cery.

Peeling ma postać pomarańczowego olejku, który w kontakcie z wodą zamienia się w miękką piankę. Ma dość mocny, ale nie drażniący zapach olejków eterycznych. Używam go co drugi dzień.
Stosuję go wmasowując jedną pompkę w zwilżoną skórę, (gdy jest bardzo sucha używam wody termalnej) i zostawiam na około 10 minut.
W tym czasie czuję, jak "rozpuszcza" skórę. Po jego użyciu jest bardzo wygładzona, a pory lekko ściągnięte. Skóra nie jest w ogóle nie podrażniona, po prostu miękka i gładka. Już po kilku razach bardzo poprawił jej strukturę, jest miła i rozpromieniona. Zauważyłam też, że blizny (drobne "dziurki") zaczynają się spłycać, a pory w okolicy nosa się zmniejszyły. Bardzo lubię ten peeling.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[711527].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry peeling enzymatyczny

Jestem fanką medycznych peelingów, ale w przerwach między zabiegami, potrzebowałam czegoś łagodnego, bez drobinek (chociaż z ziarniaków mam swoje KWC naszej polskiej firmy Dax Cosmetics)i padło oczywiście na peeling enzymatyczny, taki delikatny zabieg mający odświeżyć moją mieszaną cerę. Przetestowałam wiele i nie byłam zadowolona. Podczas zakupów w Sephorze konsultantka obdarowała mnie pokaźną próbką, mówiąc że to jeden z sephorowskich hitów pośród peelingów. Ok, wzięłam bez przekonania. Podczas wieczornej kąpieli postanowiłam go przetestować. Oleistą maź nałożyłam na lekko wilgotną skórę, maź zmieniła się pod wpływem masowania w coś w stylu pianki,musu. Zabieg był bardzo przyjemny, chociaż zapach peelingu jest bardzo intensywny, ziołowy i niekoniecznie pobudzający zmysły-ale ja już się do niego przyzwyczaiłam i nawet polubiłam. Po zmyciu peelingu skóra była/jest niesamowicie miękka, aksamitna, delikatnie oczyszczona, bez podrażnień. To zdecydowanie najlepszy peeling enzymatyczny, który stosowałam. Aplikacja bardzo praktyczna, oleista maź zamknięta jest w rózowym opakowaniu z pompką. Pół gwiazdki odejmuję za cenę 50 ml kosztuje 265 zł,ale przy stosowaniu max.2 ray w tygodniu jest do przejścia:-)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 -go

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[576098].usefull || 0 }}% pomocna.

A ja go bardzo lubię.

Długo szukałam peelingu enzymatycznego, który byłby idealny dla mojej wrażliwej cery. Przetestowałam naprawdę mnóstwo peelingów mechanicznych i enzymatycznych (apteczne: Vichy, SVR, Nuxe, Avene oraz te z wyższej półki: Dermalogica, Clarena, Clarins, Clinique itp.). Niestety nawet te apteczne-zdawałoby się najłagodniejsze potrafiły podrażnić moją cerę,spowodować uporczywe zaczerwienienia i wysyp małych krostek w strefie T. Peeling ten poleciła mi przy okazji robienia zakupów w Sephorze jedna z klientek, twierdząc, że jest skuteczny i w miarę delikatny.
Rzeczywiście peeling okazał się być znakomitym rozwiązaniem w przypadku mojej wrażliwej cery. Peelingu używam raz w tygodniu, po dokładnym wieczornym demakijażu. Przeważnie wyciskam jedną porcję preparatu, choć czasami, ze względu na olejkową konsystencję lubiącą ściekać po palcach, aplikuję dwie porcje (pół * w dół).
Peeling w kontakcie ze skórą przemienia się w pianke, którą przez około 2 minuty masuję twarz. Po zmyciu pianki cera od razu robi się ładniejsza: jest gładka, rozjaśniona, miękka i matowa. Dobrze oczyszczone i zwężone pory, równiejszy i ładniejszy koloryt, subtelne zmatowienie oraz delikatny efekt bez zaczerwienień i podrażnień powodują, iż moja skóra po zastosowaniu tego peelingu wygląda po prostu świeżo, zdrowo i promiennie.
Myślę, że pomimo ceny pozostanę z nim dłużej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[568420].usefull || 0 }}% pomocna.

za mocny

Peeling ten ma nietypową konsystencję i formę, która bardzo mi się spodobała. Jest taki żelowaty, a w kontakcie ze skórą robi się mięciutka pianka. I na tym prawie koniec przyjemności.

Peeling paskudnie podrażnił mi cerę, początkowo lekkie podszczypywanie uznałam na „normalność” i masowałam skórę dalej. Ale po peelingu efekty były naprawdę niezłe - skóra od razu rozpromieniona jak po żadnym innym (!).

Tak było parę razy (podrażnienie i zaczerwienienie, a potem efekty wciąż super! gładkość skóry, promienność etc.).

W efekcie kuracji tym peelingiem po 7 użyciach dostałam niespodziewanej wylinki (???). Skóra była zaczerwieniona, podrażniona i do tego na drugi dzień schodziła mi dosłownie płatami. Nigdy w życiu tego peelingu już nie zastosuję, bo absolutnie nie o to mi chodziło.

Wychodzi na to, że dla mojej skóry jest on zdecydowanie za mocny. Do tego zapach jest dość męczący, ale to kwestia gustu.

Na plus wydajność i działanie, jeśli chodzi o poszczególne zabiegi. Efekty są naprawdę niezłe!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 miniaturki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[564189].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Dość długo szukałam na rynku dobrego peelingu. I jak to bywa raz było lepiej a raz gorzej. Ten peeling spełnił moje wszystkie oczekiwania. Działa na moją skórę wprost rewelacyjnie. Jedynie co troszkę mi przeszkadza to zapach ale z czasem i do tego można sie przyzwyczaić.

Ilość zużytych opakowań: 2 sztuki

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[551408].usefull || 0 }}% pomocna.