Nivea Lip Care, Pielęgnacja i połysk - Gold & Shine (pomadka ochronna)

Nivea Lip Care, Pielęgnacja i połysk - Gold & Shine (pomadka ochronna)

Pomadka NIVEA Lip Care Gold & Shine delikatnie pielęgnuje usta, nadajac im piękny złocisty połysk.

Kremowa, odżywcza formuła pomadki NIVEA LipCare Gold & Shine zawiera pielęgnujący olejek Jojoba oraz cenną witaminę E:
- delikatnie pielęgnuje Twoje usta i sprawia, że stają się one wyjątkowo miękkie
- podkreśla naturalne piękno Twoich ust, nadajac im piękny złocisty połysk
- chroni usta przed wysuszeniem nawet, gdy jest zimno czy sucho

Skład: Octydodecanol, Cera Microcristallina, Hydrogenated Polydecene, Ricinus Communis, Cetyl Palmiate, Mica, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Myristyl Meristate, C20-40 Alkyl Stearate, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cera Carnauba, Butyrospermum Parkii, Buxus Chinensis, Tocopheryl Acetate, Cera Alba, Parfum, CI 77491, CI 77891

Cena: ok. 8 zł

Fajna!

Bardzo przyjemny zapach, odpowiednie nawilżenie, do tego przystępna cena, poręczne opakowanie.
Nadawała lekki, ładny odcień.
Wydajna.
Gdyby była możliwość chętnie kupiłabym ją znowu.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: parę

Złotko ;) .

Używałam jej kilka lat temu. Lubiłam odcień złota, jaki dawała. Ładnie pachniała. Na nawilżenie nie zwracałam wtedy większej uwagi. Opakowanie było estetyczne, połyskujące. Ale napisy się nieco ścierały.

Może dzisiaj znowu bym się na nią skusiła. Wtedy to była limitka. Ale perłowa wydała mi się lepsza :) .

Używam tego produktu od: dawna

miłe wspomnienie:)

Przypomniałam sobie o niej niedawno i postanowiłam dodać recenzję :) ja ją uwielbiałam. Pięknie pachniała, nawilżała i nadawała taki delikatny, ładny, ciepły oddcień złota. Kilka lat wstecz był to mój ulubiony kosmetyk do ust. Gdyby tylko się dało, na pewno kupiłabym ją znowu :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka całych

Manicure - pastelowe paski

Nie dla mnie

Pomadka początkowo wydawała się fajna.. Ładny kolorek, zapaszek.. Jednak na ustach widać było tandetny brokat, pozostawiała niemiłe uczucie na ustach z czasem miałam wrażenie, że je wysuszała.

Zastanawia mnie dlugi termin przydatności - 36miesięcy to jednak długo jak na zwykłą pomadkę.

Zużyłam w całości, ale wiecej do niej nie wrócę.

Używam tego produktu od: 6miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pomadka

Nie taka świetna ;(

Uwielbiam serię pomadek od Nivea ! Lecz na tej zawiodłam się ;(
+ pomadka jest wydajna
+ wygodne opakowanie

+/- delikatnie barwi usta miodowym kolorem

- nie nawilża ust
- nie chroni przed słońcem

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo, różne

dziwna.

-praktycznie nie nawilża
-wręcz wysusza
-pozostawia okropną złotą powłoczkę na ustach
-zapach przeokropny, odrzucający

+wygodne opakowanie jak każde pomadki nivea

Używam tego produktu od: rok i konca nie widzę
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

polecam na ochrone ust latem

Drogie kolezanki ja mysle ze wasze niezadowolenie byc moze spowodowane jest niewiedza poniewaz podejrzewam ze ta pomadka to nic innego jak pomadka ochronna przed sloncem !!!
chroni ona usta przed sloncem dlatego jest takiej konsystencji aale chroni swietnie .....

ja mieszkam w stanach i jak zobaczylam ta pomadke i przeczytalam wasze wypowiedzi od razu pomyslalam ze to moze jakas tania podrobka tej ktora ja tutaj uzywam latem i spisuje sie swietnie

nie wiem czy sie myle ale sa na swiecie rzeczy ktore sie fizjologom nie snily heh takze niewiedza konsumenta + ladne opakowanie i kuszace reklamy z logo NIVEA = wyrzucone pieniadze w bloto....

Używam tego produktu od : kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

Nigdy więcej !

Ta pomadka tylko wyszuszyła mi usta.Skora na nich zaczeła się łuszczyc.Wyglądało to okropnie.Dodam ,że nigdy nie stosowałam pomadek Nivea i teraz boję się kupic jakiejkolwiek, po tym co przezyłam z tą.
Nie polecam.

Używam tego produktu od:5dni

Do użytku domowego

Kupiłam raz, nie kupię więcej. Koszmarek. Co z tego że chroni skoro na ustach nie błyszczy się na złoto, właściwie to wcale się nie błyszczy tylko nadaje im brązowo-zielony kolor? Czasami maznęłam się nią odrobinkę bo jednak coś tam się błyszczy jednak taka cienka warstwa ust nie ochroni. A gruba warstwa wygląda paskudnie. Ogólnie używać jej można tylko w domu bo ja bym się ludziom nie pokazała z tym na ustach ;) a po co wydawać pieniądze na coś takiego skoro można mieć za te same pieniądze coś co chroni i ładnie wygląda. I to nawet z tej samej firmy. ;)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: zmęczone pół jednego, potem wyrzucone

niezadobry..

Jestem miłośniczką wszelkich pomadek firmy Nivea, lecz niestety Gold&Shine mnie nie zachwycił.. Plus za całkiem ładny zapaszek i wydajność, lecz niestety zostawia on białe smugi na ustach i zostawia perełki czego ja szczerze nie nawidzę.

Używam tego produktu od: ostatni raz kilka miesięcy temu.

Ciekawa

No cóż... Daję tylko 3 gwiazdki, ponieważ Nivea ma w swoim asortymencie lepsze pomadki spełniające funkcję ochronną.
Ta nie należy niestety do tych najlepszych.
Używając jej miałam wrażenie że nieco wysusza usta. Poza tym jest trochę twardawa, co wcale nie ułatwia nakładania jej.
Użyta z umiarem daje ciekawy efekt na ustach. Ja stosowałam ją na usta wcześniej maźnięte inną ( bezbarwną ) pomadką.

Używam tego produktu od: używałam ok. dwóch lat temu

Wielkie G:]

Posiadałam pomadkę kilka lat temu, skuszona nowościa mojej ulubionej firmy i co sie okazało,że inwestycja jak najbardziej nietrafiona. Ciezko to było rozsmarowac, a jak już rozsmarowałam wyglądąło jak no własnie tak jak w tytule recencji jak G*****:]
Pomadka sie wałkowała, wysuszała usta, i była twarda.

lepiej niech Nivea zajmie sie kosmetykami pielegnacyjnymi, bo to jej dobrze wychodzi;)

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:1 w koszu