Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

całkiem, całkiem

Miękka, dobrze rozprowadza się ją na ustach. Natłuszcza i pielęgnuje, chroni zarówno przed mrozem jak i szkodliwym słońcem. Zostawia na wargach cienką, ochronną warstwę, przedłuża trwałość pomadek. Nie łamie się, jest łatwo dostępna. Tania i wydajna, nie wysusza.

Uwielbiam

Moj kolejny hit marki Nivea :) Super nawilża, odpowiednia konsystencja, ładne opakowanie. świetnie natłuszcza i zmiękcza usta. Nawet nie zliczę ile opakowań już zużyłam :)

Dobra.

Kosmetyk spełnia swoją powinność- nawilża, wygładza, rozprawia się z suchymi skórkami. Na ustach utrzymuje się długo, nie wymaga częstych poprawek.
Opakowanie schludne, w sam raz dla pomadki ochronnej.

bardzo dobrze nawilża

Pomadka dobrze nawilża, ma dość gęstą konsystencję, szybko się wchłania, nie zostawia na długo warstwy na ustach.
Dość łagodny, nienachalny smak i zapach.
Wydajna, nie trzeba często smarować ust, dość długo utrzymuje efekt nawilżenia.
Cena średniowysoka, ale dobra do jakości i wydajności.

Opis Produktu:

Pomadka nie skradła mojego serca. Owszem nawilża w chwili aplikacji ale to nawilżenie jest krótkotrwałe. Raczej nie ma właściwości odżywczych. Ładny klasyczny zapach. Nawet całkiem wydajna. Jak jest to dobrze a jak się skończy to nie płacze za nią po prostu sięgam po inna :) Daje 3/4

Troszkę bym ja ulepszyla ...

Pomadka od nivea stosowalam już jakos nastolatka. Nigdy nie miałam bardzo suchych ust nawet zima więc na moje usta działa. Poleciala ja mamie którą miała zima spierzchniale od mrozu usta. I tu niestety cudów nie bylo.... zdecydowanie za mało nawiązała choć usta nie pogorszyła swojego stanu na mrozie. Czyli myślę że ochrona jest ok ale trzeba ja używać przed niż po... do leczenia popekanych ust już porady trzeba szukać w aptece nie w drogerii. Dlatego do ochrony pecam do leczenia nie bo to nie lek

Bardzo fajna pomadka ochronna

Bardzo ją lubię i dość często kupuję. Jest bardzo dobra w nawilżaniu i ochronie ust przed wysuszaniem. Często używam jako bazy pod pomadki lub błyszczyki. Ładny zapach, bardzo wydajna i poręczne opakowanie. Przy tym także dobra cena i super dostępność :)

Świetne nawilżenie

Jak dla mnie niezbędna rzecz w sezonie zimowym. Świetnie nawilża usta i chroni przed podrażnieniami. Cena jest ok, ponadto dostępna w niemalże każdej drogerii.
Moje usta dzięki regularnemu stosowaniu wyglądają zdrowo :) W momencie wysuszenia ust działa kojąco.

Pomadka Nivea

Bardzo fajna ochronna i nie tylko, pomadka. Nawilża usta, chroni przed pęknięciami i wysuszeniem, pozostaje na ustach bardzo długo więc nie ma potrzeby częstego jej używania. Ładnie, delikatnie pachnie, jest w malutkim, wygodnym opakowaniu. W bardzo atrakcyjnej cenie.

przeciętna.

Pomadka dobra,ale dla normalnych ust.
Niestety nie daje sobie rady z mocno spierzchniętymi ustami.
Jest ok,ale cudów niestety nie działa .
Kupiłam ją ponieważ nie było innej w sklepie,a że jest tania to tym bardziej się skusiłam.
Mam suche usta, delikatnie je nawilża ,ale tylko na chwilę...
Stosowałam lepsze i tej raczej nie kupie,chyba,że moje usta "naprawią " się i ta będzie wtedy wystarczająca ;)

Klasyk od NIVEA :)

Bardzo lubię pomadki od NIVEA. Ta to klasyczna pomadka o przyjemnym delikatnym zapachu. Idealnie nawilża usta i je chroni. Pozostawia je nawilżone i miękkie. Jest bardzo wydajna i długo utrzymuje się na ustach. Jest idealna na każdą porę roku, dlatego też zawsze wartą ją mieć przy sobie, jest bardzo poręczna. Ma ładne opakowanie i przystępną cenę. Możną ją kupić w wielu miejscach. Polecam! :)

Bardzo dobra

Klasyczna pomadka ochronna od Nivea dobrze pielęgnuje delikatnie skórę ust. Po zastosowaniu zostawia na ustach delikatną, satynową powłokę, chroniącą usta przed mrozem i wiatrem. Neutralny zapach sprawia, że jest odpowiednia dla każdego.