Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Nivea, Classic, Pomadka ochronna z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea

Pojemność 4,8 g

Pomadka NIVEA Lip Care Classic zawiera nową formułę z Hydraminą i wyciągiem z pestek winogron zapewniającą ustom efekt nawilżenia.
- chroni usta,
- zapobiega wysychaniu ust bez względu na pogodę,
- zapewnia im odżywczą pielęgnację.
EFEKT: bardziej miękkie i zdrowe usta na długo!

Zwykła, ale skuteczna

Pomadka ta ma bardzo delikatny zapach, jest bezbarwna po rozprowadzeniu na ustach. Dodatkowo jest bardzo wydajna. Kosmetyk ten dobrze chroni usta przed spierzchnięciem- wiadomo nie chroni jakoś długo zwłaszcza w zimie bo to zwykła pomadka, ale stosowana przed każdym wyjściem na zewnątrz daje skuteczną ochronę.

Klasyka górą!

Produkt, do którego chętnie wracam. Klasyczna pomadka Nivea wspaniale wpływa na moje usta. Ma kremową formułę i delikatny, przyjemny zapach. Sprawia, że usta stają się odżywione i cudownie nawilżone. Zapewnia mi długotrwałą ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niej usta się miękkie i gładkie. Niezwykle przydatna w okresie zimowym.

W klasyce siła !

Najlepsze=najprostsze. Brak aromatycznych dodatków sprawia, że pomadka jest rewelacyjna. Pielęgnuje usta, nie podrażniając ich. Są potem wygładzone i odżywione. Chroni przed działaniem czynników atmosferycznych.Nie raz jest ratunkiem w mroźne dni. Potrafi pomóc, gdy moje usta są suche i popękane. Zawsze noszę ją w mojej torebce !

Glov

niezbedna

moj codzienny rytual tuz przed snem. gdy ktos codziennie uzywa dlugotrwalych, matowych i zastygajacych pomadek musi dbac o usta. zadna z tego typu pomadek nie bedzie wygladala ladnie na sperzchnietych wargach. ta pomadka wspaniale radzi sobie z kazdym przesuszeniem. uzywam jej codziennie na noc i jest to moj niezbednik!

Warto ją mieć

Pomadka ochronna, jak pomadka. Klasyczna, standardowa, najczęściej wybierana przeze mnie. Chroni usta, nawilża, must have w zimie. Cena, jakość, trwałość, wydajność, wszystko na plus. :)

klasyk

Bardzo dobrze nawilża usta, ma ładny zapach, jest to klasyczny kosmetyk nivea. Mam go zawsze pod ręką.
zalety:
zapach
konsystencja
cena
nawilżenie ust

Idealana

Pomadka świetnie nawilża usta.Chroni przed wysuszeniem.Polubiłam tą pomadkę,ponieważ moje usta stały się gładkie,miękkie i odżywione.Dobrze się wchłania,nie pozostawia lepkiej warstwy.Mimo że jest bezbarwna pozostawia ładny połysk na ustach.Jest wydajna..Zawsze mam ją w torebce.

Jest okej :)

Idealnie nawilża usta,efekt utrzymuje się cały dzień, estetyczne opakowanie, można dostać ten produkt w promocyjnej cenie. Minusów jak dla mnie nie ma ;)

Doskonała

Pomadka jest moim zdaniem doskonała - daje ukojenie nawet bardzo spierzchniętym ustom. Jest bezbarwna, dzięki czemu można bezproblemowo nałożyć ją na usta bez użycia lusterka. Pomadka chroni przed zimnem, ale też dobra jest na letnie dni.
Mój must have :)

najlepsza pomadka Nivea

Moja ulubiona razem z Neutrogeną. Jest przezroczysta, usta delikatnie się po niej błyszczą, są dobrze nawilżone na kilka godzin. Pomadka ma delikatny kremowy zapach i przede wszystkim nie barwi ust. Już po kilkukrotnym użyciu tej pomadki nawet popękane usta są nawilżone i stają się gładkie. Za to ją uwielbiam. Niska cena, a starczy nam na bardzo długo. Ja używam jej o każdej porze roku.

Meh

Suche i spierzchnięte są, były i pewnie będą moim odwiecznym problemem.

Kupiłam sobie właśnie ten balsamik Nivea z nadzieją, że mi pomoże.
Jeśli chodzi o konsystencję jest dobra.Podoba mi się. Nie jest tłusta ani mazista.
Balsam jest bezbarwny i z filtrem SPF 15 - za to plusik.
Pachnie okej.

Jednak jak tylko minimalna odrobina dostanie się do usta - MASAKRA I OHYDA!!. Taki smak gryzący i potem tak się ciągnie po gardle, bleh !!
I do tego raczej nie działa za bardzo jakoś super na te suche usta.

Pomadka gender

Pomadka jest tak uniwersalna, ze smialo moga korzystac z niej i kobiety i mezczyzni. Zapach takze jest uniwersalny subtelny i delikatny i dla kobiet i dla mezczyzn. Nie zostawia blyszczacego filmu na ustach, efekt nie jest babski. Pomadka poprostu chroni przed mrozem i nawilza. Dobry produkt, ale bez szalenstw