Oriflame, Nature, Exfoliating Shower Gel with Nourishing Olive & Bamboo (Złuszczający żel pod prysznic z odżywczą oliwką i bambusem)

Nawilżające właściwości ekstraktów z oliwek ze wzmacniającym działaniem bambusa zapewniają skórze kompleksową pielegnację. Ekstrakty z oliwek oczyszczają i nawilżają skórę. Wyciąg z bambusa regeneruje i wzmacnia.
Złuszczający żel pod prysznic z odżywczymi ekstraktami z oliwki i bambusa delikatnie oczyszcza i wygładza skórę. Rozprowadzić na zwilżonej skórze, spienić, zmyć.

Cena: 11zł / 200ml
/bw/

Nie jest zły

Żel kupiłam jakiś czas temu, bo miałam fazę na produkty z oliwką. Spodziewałam się lekkiego peelingu i nawilżenia.
Peeling okazał się faktycznie bardzo "light", może nawet za bardzo...
Za to zapach był bardzo fajny, świeży, orzeźwiający.
Minusem jest cena- żel jest dość drogi i niespecjalnie wydajny

Używam tego produktu od: już nie używam

Lubię go

Kupiłam go jakiś czas temu zachęcona działaniem kremu do ciała, który u mnie sprawdził się świetnie. Od razu mówię nie ma co traktować go jako peelingu.

+przyjemny nienachalny zapach
+nie podrażnia skóry
+nieźle nawilża
+ścierające drobinki :)

-dość lejąca się konsystencja, wolę gęstsze, bardziej kremowe żele
-słabo się pieni

Używałam dużo gorszych żeli w podobnych cenach więc nie narzekam, jednak na kolana to on nie powala. Mimo wszystko go lubię, może z sentymentu.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Jak dla mnie nie bardzo

Kupiłam w promocji.Już na początku odstraszył mnie zapach,który nie należy do zbyt zachwycających:P Plusem jest to, że ma jakieś tam delikatne drobinki:) Jak większość żeli z Oriflame mało wydajny:P

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

może być

+pachnie obłędnie
+dobrze oczyszcza
+dobre drobinki złuszczające, ale trochę za mało

-słabo się pieni
-złuszcza tak sobie
-nieporęczne opakowanie
-cena
-nieciekawa konsystencja

Ok.

Plusy:
+bardzo ładny, świeży zapach,
+dobrze myje i odświeża skórę,

Minusy:
-słaby efekt złuszczania,
-słabo się pieni.

To co mnie urzeka w tym żelu to jego świeży zapach. Jeżeli do niego wrócę, to tylko ze względu na ten zapach.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

słaby

Kupiłam razem z kremem do ciała zachęcona zapachem na pachnącej stronie w katalogu.
Produkt rozczarował mnie pod każdym względem:

- zapach w niczym nie przypomina tego z katalogu, jest trawiasty a ja zapachów z tej kategorii nie znoszę (na szczęście od tego nie miałam migreny)

- nie wiem jak się pieni, bo nie używałam go na gąbkę/myjkę tylko wylewałam od razu na dłoń i próbowałam szorować skórę. Drobinki są bardzo delikatne, bardziej masują skórę niż cokolwiek złuszczają. Do stosowania kilka razy w tygodniu będzie ok, delikatny efekt wygładzenia skóry jest widoczny, ale jeśli ktoś (tak jak ja) nie ma czasu na takie zabawy i potrzebuje złuszczyć skórę raz a porządnie, to odradzam.

Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: paru tygodni

taki sobie

Calkiem niezly, ot taki zwykly scrub do ciala jakich wiele, nie urzekl mnie jego zapach, ale spelnil zadanie scrubu. W cenie promocyjnej moze jeszcze go kupie jesli nie bedzie nic ciekawszego.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

przeciętniak

Żel o bardzo ładnym zapachu. Lekka konsystencja. Drobinki w środku bardzo małe: bardziej masowały niż złuszczały naskórek.
Dobrze mył i nawilżał.
W ładnym, poręcznym opakowaniu (które jest chyba największym plusem kosmetyku).

bardzo fajniutki

bardzo fajny kosmetyk tej firmy. Zapach..:) mm oliwka:)..
fajnie złuszcza..
skora po jego uzyciu jest miła miekka i pachnaca
naprawde przyjemnie bierze sie z nim kapiel:)..polecam

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno..ale jeszcze kupie

Ok

Żel jak żel, za wiele od niego się nie wymaga. Ma myć i tyle :) Ten myje, lubię żele z pilingującymi drobinkami, zapach okej - taki naturalny, nienachalny i nie za słodki. Jesli bede miec okazje do niego wroce, choc z reguly nie przywiazuje uwagi do zeli pod prysznic i po prostu biore takie jakie są pod ręką :)
Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: z trzy

a ja lubię:)

Seria Nature to moja ulubiona z Oriflame. Żel ma fajną, lekką konsystencję, pieni się umiarkowanie. Skóra po jego użyciu jest przyjemnie gładka. Zapach jak najbardziej na plus, no i niska cena, która dopełnia doskonałości:)

Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

szkoda kasy

Produkt super, ale do postawienia na półce, bo używać i oczekiwać spełnienia obietnic nie ma sensu. Żel jak to żel: pieni się , myje i to by bylo na tyle. Tylko,że producent nazwał go złuszczającym.Ale co on złuszcza to nie wiem, drobinki są tak małe, że nie czuć żadnego "szorowania" skóry. Aż dziwne bo ten producent robi całkiem przyzwoite produkty złuszczające. O zapachu nie będę pisać, jedni lubią zapach klejowo trawiasty inni nie. Wymaga późniejszego nałożenia balsamu bo podczas mycia nie nawilża ani nie odżywia skóry. nigdy więcej

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:męczę pierwsze