Neutrogena, Formuła Norweska, Krem do stóp bardzo przesuszonych i zniszczonych (stara wersja)

Krem jest przeznaczony do zniszczonych i suchych stóp. Tak jak obiecuje producent, po tygodniu widać efekty (u mnie już po kilku dniach!) Najlepiej stosować go na noc bo jest bardzo odżywczy i stopy są dość śliskie po aplikacji, ale krem naprawdę działa. Popękane pięty i wysuszona skóra znikają!

KWC

Rewelacyjny! Po zaledwie 3 dniach moje stopy stały się wyraźnie nawilżone i gładkie! Kremik przyjemnie pachnie, do nawilżenia wystarczy mała ilość, szybko się wchłania. Jak dla mnie rewelacja!!!

Używam tego produktu od: 6 m-cy

bez rewelacji

Krem nawilża dość dobrze, ale pod warunkiem że ma się 45 minut wolnego czasu żeby się zdążył dobrze wchłonąć - ten proces naprawdę bardzo długo trwa. Konsystencja może być. Zapach nie zniewala. Duży minus za krótkotrwałe działanie. Kupiłam ten krem już bardzo dawno temu i nie mogę skończyć nawet bo nie mam siły czekać aż się wchłonie.

bez rewelacji

Spodziewałam się lepszych efektów. Do stosowania raczej na noc, bo pozostawia tłustą warstwę, a gdy ta się już wchłonie, trzeba ponownie posmarować stopy , bo znowu są suche (krótkotrwałe działanie), a przecież to krem do bardzo przesuszonych stóp. Nie spełnił więc w moim przypadku swojego podstawowego zadania. Zapach - całkiem przyjemny. Ot taki kremyk. Ale za taką cenę mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od: pierwszy raz

depilacja ciąża

super

Krem jest genialny! szybko się wchłania, dobrze natłuszcza skórę, po kilku dniach stosowania stopy wyglądają o niebo lepiej! nie wstydzę się chodzic już boso :) w dodatku bardzo niewielka ilośc kremu wystarcza na jednorazowy użytek dlatego mimo niewielkiej pojemności wystarcza on na długo :) kremu co prawda nie używałam cały czas, ale tak jak mówię, po zimie stopy wyglądają wiadomo nienajlepiej aż do momentu zastosowania kremu :)

Używam tego produktu od: roku /nieregularnie/

nie za te cene

krem owszem i nawilza, ale jedynie na chwile, a po 2 godzinach stopy sa znowu suche. czyli wlasciwie natluszcza powierzchniowo. po tygodniu stosowania wcale nie sa w lepszej kondycji. szkoda 20 zl na to badziewie. zostane wierna kremom z avinu - na razie najlepsze.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Rewelacja

Mialam bardzo zniszczone, suche i szorstkie stopy, wstydzilam sie gdziekolwiek je pokazywac, Po 2 zastosowaniach tego kosmetyku stopy byly gladkie, miekkie w dotyku i nabraly pieknego koloru - jakby byly nowe i nieuzywane :-)

Ma swietna konsystencje, nie rozlewa sie dzieki czemu nie brudzi sie nic naokolo, chwile trzeba poczekac az sie wchlonie ale zapewne z racji jeszcze dosyc twardej i opornej na wchlanianie zniszczonej skory
Bardzo polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

NAJLEPSZY!

Jest to zdecydowanie najlepszy kosmetyk do stóp jaki kiedykolwiek stosowałam. Efekt jest błyskawiczny i długotrwały, nawet do kilku tygodniu po zaprzestaniu stosowania balsamu. Stopy jak dla mnie nie tyle są śliskie co doskonale gładkie! Działa po prostu cuda! Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Super nawilżenie i gładkość

Przy każdej kąpieli masuje stopy pumeksem, przez co po wysuszeniu są szorstkawe. Kiedyś tą szorstkość ścierałam taka tarką do stóp jak papier ścierny a teraz ten krem mnie od tej czynności wyzwolił. Po kąpieli, szczególnie na noc wsmarowuje go w stopy, szczególnie w te szorstkie miejsca. Zostawia na skórze taki "śliski film" przez co nie da się w samych klapkach chodzić ale zakładam skarpetki i sprawa jest załatwiona. Doskonale i długotrwale nawilża i wygładza stopy.
Tak jak pisałam stosuje go po każdej kąpieli więc nie wypowiem się jak to jest kiedy go nie wsmaruję.
Mimo wszystko dla mnie bomba!!

Mój faworyt!

TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! TAK! :D
Uwielbiam ten krem, juz po kilku dniach stosowania widac efekty- skora stop jest gładka, nie ma popekanych i zrogowaciałych skórek. Minus za to, że efekty sa krotkotrwale, tydzien i znow sie zaczyna "efekt brzydkich stóp". :) Trzeba używać non-stop!

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: 1 :]

przyzwoity, ale bez rewelacji

faktem jest, że moje pięty są często w strasznym stanie (przypominam sobie o nich jak już grozi katastrofą), wysuszone, spękane, ale są kremy, które sobie z tym radziły...

zapach, konsystencja, opakowanie, wydajność ok,
ale przy systematycznym stosowaniu przez miesiąc (tarka, krem i do bawełnianych skarpetek na noc- moja przećwiczona metoda radykalnej odnowy) efekt przeciętny, daleki od obietnic producenta, ciągle skóra pięt była sucha i taka "niedopieszczona"

a że cena większa od przeciętnej, więc jakby się nie opłaca :)

krótkotrwały efekt

+ładny, deliktany zapach
+po ok. tygodniu skóra stóp jest naprawdę milutka i gładka
-jeśli choć raz wieczorem zapomnę pozmarować stopy to od razu znów sa przesuszone
-niewydajny, bardziej to żel nż krem
-po skończeniu tubki stopy powracają do dawnego stanu
-dość drogi w stosunku do wydajności

raczej nie polecam, chyba że ktoś chce stosować non stop

Używam tego produktu od:w sierpniu

efekt długotrwały

Po zawodach na kremach z Avonu, Oriflamu itp. , a że miał on dobre noty na KWC postanowiłam przetestować i ten.
Już po 2 użyciach widać znaczną poprawę, a stosując nieprzerwalnie przez tydzień (na noc) można pozbyć się efektu suchych i zniszczonych stóp na około miesiąc, dwa.
Jedyny minus to "sliskie" stopy. Przy smarowaniu na noc nie można było się nigdzie ruszyć, bo kremik się scierał.
Produkt łatwo dostępny (przynajmniej w katowickim Tesco jest go pełno). Ja płaciłam cos koło 17zł, więc cena baaardzo przystępna.

Używam tego produktu od: od lata 2008