Joanna, Pantivit, Szampon regenerująco-nawilżający

Joanna, Pantivit, Szampon regenerująco-nawilżający

Nowa receptura szamponu Pantivit została jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb włosów zniszczonych, łamliwych i rozdwajających się. Szampon delikatnie je myje i regeneruje. Zawiera prowitaminę B5, która odżywia i uelastycznia włosy oraz zapobiega ich rozdwajaniu, a także mleczko ryżowe zapewniające włosom tak potrzebne nawilżenie, witalność oraz blask. Szampon przywraca miękkość i puszystość, włosy łatwiej się rozczesują i są podatne na układanie, nie elektryzują się i są mniej łamliwe.

owocowy!

Joanna ma rewelacyjne w porównaniu do ceny szampony. Ten ma cudny owocowy zapach, dlatego jest wskazany po wszelkiego rodzaju imprezach, gdy włosy nieładnie pachną np. dymem tytoniowym. Szybko i skutecznie sie pieni. Zapach czuć jeszcze troszkę po umyciu. Co do właściwości to troszkę regeneruje. No i nie jest taką tragedią dla mnie rozczesanie włosów. Wydajny, bo gęsty - będę go kupować!

Używam tego produktu od: jesieni

zaskakująco dobry

Kupiłam go w komplecie z maską do włosów i mile się zaskoczyłam! Szampon bardzo ładnie pachnie jest gęsty, fajnie się pieni. Na moje bardzo suche włosy całkiem dobrze podziałaj już po jednym użyciu. Za taką cenę to rewelacja.