Activ Futur (krem do twarzy)

Activ Futur (krem do twarzy)

Od czasu pojawienia się go na rynku jest to mój ulubiony krem. Pomijając zalety jego składu (wzbogacony o ekstrakt z pestek winogron) najbardziej podoba mi się jego delikatny zapach i konsystencja - lekka i zarazem gęsta, zupełne przeciwieństwo żelowych mazi typu "fresh", które kończą się w przyśpieszonym tempie i których nie cierpię. Szybko wnika w skórę, natychmiast ją odświeża i poprawia humor. Naprawdę dobry!

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Cyclohexasiloxane, Isohexadecane, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Hydrogenated Lecithin, Triethanolamine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Polyacrylamide, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Cholesterol, C13-14 Isoparaffin, Capryloyl Salicylic Acid, Acrylates Copolymer, Glycine Soja, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Laureth-7, Tocopheryl Acetate, Pentasodium Ethylenediamine Tetramethylene Phosphonate, Vitis Vinifera, Guanosine, Polycaprolactone, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Disodium EDTA, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, CI 19140, Parfum

Cena: ok. 40 zł / 50 ml

roluje się!

Krem beznadziejny - roluje się niemiłosiernie, przy nałozeniu grubszą warstwą - szczypie. Nie odczuwam absolutnie zadnego efektu po jego nałożeniu, poza wałkami na twarzy.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Genialny!

Jest to krem, dzieki ktoremu pozbylam sie suchych plam oraz przebarwien na twarzy, od pierwszego momentu po nalozeniu czuje jego moc!
Cera wyglada promiennie, jest gladka, swieza... i tak moglabym pisac i pisac.

Używam tego produktu od:miesiaca

mój numer jeden

Używam tego kremu, uzywam... i nawet jesli kupuje jakis inny to nie znalazłam jeszcze lepszego. Zawsze wracam do tego.
Jest rewelacyjny, dobrze sie wchłania, nie zostawia maski na twarzy i skóra jest naprawde nawilżona.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:nie liczę

Quality Missala Jak dobierać perfumy

B. fajnie pielęgnuje

Bardzo przyjemny krem, odpowiadało mi w nim absolutnie wszystko. Konsystencja, lekka, ale nie żelowa, szybkość wchłaniania, miły zapach. Buzia była po nim gładka i promienna, nie lepiła się, nie przetłuszczała. Dzięki temu kremowi nie musiałam martwić się o sensacje na skórze, owodnienie, przyszcze, podrażnienia. Stale utrzymywał cerę w dobrej kondycji. Miałam wersję do cery normalnej i mieszanej.

niezły, ale nie dla mnie

Całkiem niezły. I konsystencja, i zapach i filtry (używam dodatkowych, więc 8 SPF mi wystarcza), natomiast ten film, który pozostawia na twarzy skutecznie mnie odstrasza od ponownego zakupu.

Używając tego kremu miałam wrażenie, że ten pozostawiony film napina mi naskórek, a tego uczucia nie znoszę.

super

fantastycznie i trwale nawilża, pięknie pachnie, i ogólnie wszystko na tak. Efekty SĄ. Nie daje 5 gwiazdek ponieważ coś mi się wydaje że znalazłam jeszcze lepszy... ale do tego z pewnością wrócę! Będę go stosować na zmianę z Vichy!

świetny

Mam ten w wersji do suchej cery. Rewelacyjnie i na długo nawilża, jest leciutki w nakładaniu, ale czuje się, że jest treściwy. Pozostawia lekki film na twarzy. Wsiąka szybko i nie zatyka porów! Lepszy na noc od Dermiki Preventi na noc!

Dla mnie byłby idealny, gdyby miał wyższe filtry UVA/UVB (ma SPF8) i dlatego odejmuję jedną gwiazdkę. Mam też wrażenie, że jakoś szybko mi znika

dobry

Używałam dwie wersje tego kremu (bo przez pomyłke kupiłam do cery normalnej- ten zielony). Ogólnie jestem bardziej zadowolona z tego do cery suchej, choc nie ma różnicy w nawilżaniu- oba robią to świetnie i na długo. Ten zielony ma mniej przyjemny zapach i świeci się na twarzy( ten dla cery suchej nie). Oba sprawiaja, że skóra ma ładny, zdrowy wygląd i jest lepiej napieta.Ilość zużytych opakowań:1 i drugie w trakcie (będą następne)

mój stary faworyt

Używałam go kilka lat temu jeszcze jako piękna młoda dziewczyna ;) przez ok. dwa lata aż mi się po prostu znudził. Do samej konsystencji, zapachu, wchłanialności i efektów pielęgnacyjnych nie miałam żadnych zastrzeżeń. Bardzo ładnie ujednoliocał skórę, która była gładka i porzadnie nawilżona. Chronił np. przed wiatrem, co dla mnie było ważne, ponieważ szalałam wówczas na motorze i wiatr mocno wiał mi w twarz. Niestety, mały minusik - muszę odjąć za zbyt małe fitry (wtedy SPF 4 :( ), pojemniczek bez pompki i brak wersji dopełniającej na noc. W ogóle marzyła mi się cała taka seria: kremy, tonik, mleczko, maseczka... Bardzo, bardzo cieplutko go wspominam. Teraz za granicą pojawiły się wersje z filtrem SPF 15 i wersja dla skóry normalnej (Św. Juda Tadeusz, patron reczy beznadziejnych chyba mnie wreszcie wysłuchał :) Więc mam nadzieję, ze do naszego pięknego :) kraju bociany też go przyniosą, zanim zmarszczę się jak suszona śliwka i będę mogła nacierać się tylko kaczym łojem :)Używałam tego produktu od / Ilość zużytych opakowań: ...

Solidny

Kupilam go wieki temu, jak tylko wszedl na rynek, a oceniam go teraz gdyz zupelnie o nim zapomnialam.Mam mieszana cere, bezproblemowa, w sterfie T lekko przetluszczajaca sie. Ten kremik przypomina mi nieco Vinefit Lancome.Ma bardzo puszysta i bogata konsystencje, ladnie sie naklada i dobrze wchlania.Bardzo dobrze nawilza i ozywia, poprawia koloryt cery,idealny pod makijaz.Przyjemny w stosowaniu ze wgledu na sliczny zapach. Nie matuje.Raczej nie nadaje sie do skor bardzo tlustych, przetluszczajacych sie. Idealny do stosowania w chlodne dni niz w upaly.Troche nie odpowiada mi opakowanie-taki nieciekawy, ciezki sloik.I za to odejmuje gwiazdke.

naprawdę dobry

Zdecydowanie wygładza i napina skórę.Dobrze się rozprowadza i wchłania.Dla mojej skóry jest troszkę zbyt ciężki, ale mogę to znieść. ;)Dobrze nawilża,- i jest wydajny.Nie należy do najdroższych. :)Ilość zużytych opakowań: 1

beznadziejny

dla mnie ten krem jest fatalny, musialam go odstawic po jakis 10 dniach uzywania, zero nawilzenia, skora na twarzy byla jakas "tepa", wyskoczylo mi pare niespodzianek, zdecydowanie mowie "dziekuje", nie warto byloby wydac nawet 5 zl na ten "specyfik"tylko zapach ma fajny, naprawde mi sie podobal, ale co z tego...