Algi morskie, Szampon-żel do włosów i ciała

Algi morskie, Szampon-żel do włosów i ciała

Dzięki zawartości łagodnych substancji myjących polecany jest do codziennej pielęgnacji, szczególnie przez osoby aktywnie spędzające czas. Zawiera oprócz wyciągu z alg morskich, odżywczy jedwab morski oraz prowitaminę B5. Kompleks tych aktywnych składników ma wyjątkowe działanie nawilżające. Szampon-żel łagodnie i dokładnie oczyszcza włosy i skórę, pozostawia je prawidłowo nawilżone i odświeżone. Włosy łatwo rozczesują się i układają, są pełne blasku, miękkie i puszyste, a skóra staje się aksamitnie gładka. Włosy i ciało pachną orzeźwiającym zapachem morskiej bryzy.
Kosmetyk posiada przyjazne dla skóry pH 5,5.

Cena: 5,50zł / 250ml

Dobry

Kiedyś kupiłam go bo nie wiedziałam co kupić :) Ale było to miłe zaskoczenie bo włosy po nim były miękkie i puszyste. Jeśli chodzi o działanie nawilżające to również dało sie to zauważyć. Jako żel go ciała nie stosowałam.

Używałam tego produktu: dawno :):):)

przyjemny i praktyczny

Żeby nie targać dwóch kosmetyków, w wakacje kupiłam na podróż żel i szampon. Spodziewałam się, że będzie bardzo złej jakości- tymczasem bardzo miłe zaskoczenie! Włosy były miękkie i przyjemne, lepsze niż po Timotei którego wówczas używałam 9ale gorzej niż te "lepsze" szampony których używam teraz ;).
Natomiast jako żel do ciała- tu nie mam dużych wymagań, po prostu mył i to mojej skórze wystarczy. Na pewno lepsze to niż mydło.

Na wszelkie wyjazdy- tak, tak , tak!

Używam tego produktu od: 2 sezony wakacyjne

praktyczny!

Bardzo praktyny kosmetyk. Pierwszy raz go kupiłam na obóz wędrowny. Wiadomo, myć się trzeba, a nie będę nosić dodatkowego plecaka z kosmetykami. Włosy po nim miałam ok, ale wtedy nie farbowałam i bardziej się przetluszczały. Z tych powodów nie używam go obecnie codziennie, boję się zaryzykowć. Jako żel pod prysznic też ok.
Poza tym zdarzyło mi się go użyć do prania bielizny na wyjeździe i nie było źle;-).
Jednym słowem jak dla mnie idealny kosmetyk na wszelkie wyjazdy typu obóz, żagle, pod namiot albo na basen.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Anna Małecka masaż twarzy

praktyczny

Dla mnie bomba:) Idealny dow łosów i ciała- nie wysusza, nie plącze włosów i cudowny zapach alg. Używma regularnie od kilku lat i nie zamierzam zrezygnowac:)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

bdb

Kupuję go regularnie od wielu lat, przyznaję, że używam głównie jako żel pod prysznic, gdyż:
-ładnie nawilża skórę
-jest wydajny
-pięknie, świeżo pachnie
-dobrze się pieni
-ogólnie prysznic z nim jest baaardzo przyjemny.
Co do działania na włosy - raczej nie stosuję go jako szamponu bo moje farbowane włosy traktuję kosmetykami do nich specjalnie przeznaczonymi. Z moich doświadczeń wynika, że trochę za słabo nawilża włosy, niezbędna jest po nim odżywka. Ale może dla osób z przetłuszczającymi się włosami byłby w sam raz.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

fajny byl

Kiedys gdy bylam mlodsza i moje wlosy sie bardziej przetluszczaly to sobie go bardzo chwalilam. Wloski mialam po nim ladnie pachnace, blyszczace, i puszyste. Niestety teraz jest dla mnie za lekki , potrzebuje cos bardziej odzywczego ale wspomnienia mam dobre.... za dobre wspomnienia 4 gwiazdki

Używam tego produktu od:/
Ilość zużytych opakowań:kilka

koszmar

kupilam zachecona opiniami na wizazu.no i porazka...juz po pierwszym zastosowaniu tego specufiku jako szamponu dostalam strasznego lupiezu.pomyslalam ze to moze nie jego wina i stosowalam dalej ale niestety bylo coraz gorzej-zaczely wypadac mi wlosy.(mam bardzo wrazliwa skore,moze to ta kwestia zawinila...)
poza tym wlosy sa po tym szamponie suche i w ogole nie blyszczace.

reszte wykorzystalam jako zel pod prysznic-poza ladnym zapachem zadnego pozytywnego dzialania nie zauwazylam.nie polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Algi ok!

Ilez ja sie naszukalam szamponu+zelu pod prysznic w jednym! Meczylo mnie juz chodzenie na basen z cala kosmetyczka, chcialam miec jeden kosmetyk zamiast dwoch i w koncu, kiedy juz tracilam nadzieje - znalazlam ten specyfik. Sprawdzil sie swietnie. Ladnie sie pieni, zapach mi sie podoba, opakowanie poreczne i tanie. Nie zaobserwowalam jakiegos swietnego nawilzenia wlosow czy skory, grunt, ze dobrze byly umyte, zreszta nigdy po kosmetykach tego typu nie oczekuje ani jakiegos specjalnego nawilzenia, ani szczegolnej pielegnacji. Na pewno jest to kosmetyk niezbedny dla zabieganych - na silownie czy basen jak znalazl,a nie pachnie tak mesko jak np. Nivea Body&Hair. Mysle jednak, ze osoby wymagajace, o dlugich wlosach (ja mam krociutkie) nie beda z niego jakos super zadowolone. Mnie sie podoba, za to cztery gwiazdki.

ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

dobry na łódkę

Wypróbowałam go podczas zeszłorocznego dwutygodniowego rejsu po Morzu Północnym oraz podczas tegorocznych, dużo dłuższych żeglarskich wakacji. Kiedy nie można zabrać wielu potrzebnych kobiecie rzeczy - sprawdził się idealnie. Włosy są po nim, wg mojego kapitana :) miękkie i błyszczące oraz ładnie pachną. Reszta mnie również :)
Butelka wystarcza przy oszczędnym używaniu i częstym staniu na kotwicy na około 2 tygodnie.
Dobry na wakacje - i tylkona tą okazję go polecam z pełnym zaufaniem.

raczej nie

Tylko dwie gwiazdki, mimo sympatii do firmy Joanna.
Jako żel do ciała może być, odświeża, ale niezbyt dobrze się pieni, przez co jest bardzo niewydajny. Skończył mi się po tygodniu codziennego stosowania od stóp do głów. Konsystencja galaretkowata - chyba jakiś problem z substancją zagęszczającą.
Zgadzam się z opinią, że w misterny sposób plącze delikatne, cienkie włosy. Że nie nawilża skóry, to chyba oczywiste.
Niedrogi, więc skusiłam się na 2 opakowania. Teraz wypróbuję wersję słoneczną, którą kupiłam na wyprzedaży.

poręczny

Gęsty, ładnie, morsko pachnie. Gęsty, świetnie się pieni, zarówno na włosach jak i na ciele, dobrze spłukuje. Dobrze myje i oczyszcza, ładnie nawilża włosy nie obciążając ich, nie powoduje szybszego przetłuszczania się. Nie wysusza skóry. Świetny na lato, na podróż.

W żadnym wypadku do moich włosów

Świetny pomysł na produkt, prześliczny zapach i niska cena.Teoretycznie bardzo przydatny w podróży.Niemniej - po nim moje włosy były splątane, przesuszone, a po niedługim (przed upływem dnia) czasie - oklapnięte i tłustawe. Sprawiające kłopoty. Bardzo, bardzo zły szampon do moich - cienkich, delikatnych i skłonnych do przetłuszczania włosów - i świetny żel pod prysznic.Nigdy do niego nie wróciłam.Ilość zużytych opakowań: 1