Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Cena już od 5,72 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju.
Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel.

Joanna

Szampon raczej nie zachwyca, ale też nie jest najgorszy, zależy kto jakie ma włosy. Na moich raczej się nie sprawdził bo choć była lekka poprawa to jednak liczyłam na coś więcej. Szampon ogólnie słabo się pienił i przesuszał włosy (o dziwo), które jak się przetłuszczały na początku taki po stosowaniu szamponu. Jednak zauważyłam, że mniej ich wypada więc tą obietnicę spełnił.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558836].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

Dobry szampon.
Używałam go namiętnie kiedy miałam problem z mocniejszym przetłuszczaniem się włosów (paradoksalnie im częściej je myłam tym częściej się przetłuszczały+problemy hormonalne)

+dobrze oczyszcza włosy
+lubię ten specyficzny zapach rzepy
+wzmacnia włosy
+ogranicza przetłuszczanie, przedłuża świeżość
+nie wysusza włosów
+nie powoduje podrażnień skóry głowy ani nie wywołuje łupieżu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407026].usefull || 0 }}% pomocna.

Raczej przeciętny

Kupiłam bo zachęciła mnie promocyjna cena i chciałam spróbować czegoś nowego. Pierwszym minusem jest zapach, dla mnie nie przypadł do gustu. Po drugie włosy się strasznie plączą podczas mycia, ciężko je potem rozczesać. Generalnie nie zauważyłam, żeby działał lepiej niż przeciętny szampon-wlosy przetłuszczały się w podobnym tempie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403476].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

średni

Zachęcona dobrymi opiniami postanowiłam zakupić ten szampon ale ,nie przypadł mi do gustu.Jak dla mnie jeden z gorszych szamponów jakich używałam.
-Szybko po nim przetłuszczały mi się włosy.
-Nie za ładny zapach .
-Nie spełniał obietnic producenta.
-Trudno rozczesywało się po nim włosy.
-Dosyć dobrze się pieni.
-Średnio wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390011].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię ten szampon

Miałam całą linię kosmetyków z Rzepą, bo uważam, że jest jedną z lepszych serii kosmetycznych Joanny. Ten szampon mimo, że nie jest moim faworytem z tej serii to lubię go. Spełnia swoje zadanie - dla moich cienkich, przetłuszczających się włosów.
Zalety:
- ma lekką konsystencję, nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
- bardzo dobrze oczyszcza
- dobrze się pieni, ma lekko perłowy kolor
- sprawia że włosy są świeższe przez dłuższy czas w porównaniu do tradycyjnego szamponu
- wzmacnia włosy i nadaje im miękkość, sprawia że lepiej się układają i zdrowo błyszczą
- dobra cena = ok. 8 zł
- ma bardzo dobrą wydajność i dostępność

Wady:
- rzepowy, specyficzny zapach ale da radę się do niego przyzwyczaić
- nie wzmacnia w takim stopniu jak Joanna do włosów wypadających z fioletową etykietą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382786].usefull || 0 }}% pomocna.

Rzepa zawsze spoko

plusy:
+ ślicznie pachnie (z wyjątkiem drobnej nutki rzepy)
+ nawilża

minusy:
- plącze
- kiepsko się pieni
- słabo oczyszcza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
+ szeroka dostępność
+ wygodne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1382681].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Szamponu używam już 2 rok. Mam przetłuszczające się włosy i mocno przyklapnięte. Szampon działa z nimi cuda. Włosy są puszyste i od razu wydaje się jakby było ich 2 razy więcej. Efekt, delikatnie utrwalony lakierem, utrzymuje się cały dzień.
Szampon polecam stosować zamiennie z jakimś innym żeby włosy się do niego nie przyzwyczaiły.
Jedynym minusem jest fakt, że przynajmniej u mnie nie działa na wypadanie włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1346171].usefull || 0 }}% pomocna.

Czarna rzepa

Mój ulubieniec, którego kupuję od lat.

Plusy:
+ wydajny
+ tani
+ dobrze się pieni
+ nie plącze włosów
+ unosi od nasady
+ zmiękcza włosy
+ jest w miarę delikatny jak na tego typu szampony
+ posiada dosyć gęstą, półprzejrzystą konsystencję
+ wzmacnia włosy

Neutralne:
+ pachnie zneutralizowaną czarną rzepą, ale nie jest to nieprzyjemny zapach

Minus:
- lekko wysusza włosy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1336151].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Szampon bardzo dobrze się pieni i oczyszcza włosy. Włosy po nim dobrze się rozczesują. Jest średnio wydajny. Pachnie rzepą. Używam go z przerwami od dłuższego czasu i lubię go.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1320056].usefull || 0 }}% pomocna.

Daje coś więcej niż zwykłe mycie.

Wiele włosomaniaczek popełnia spory błąd eliminując ze swojej pielęgnacji "silniejsze" szampony, czyli takie, które zawierają SLS i inne detergenty. Osobiście nie lubię mocnych szamponów, które tylko oczyszczą całkowicie skórę głowy i kropka. Oczekuję czegoś więcej, nie tylko umycia, ale i odżywienia bez silikonów. Wydaje się niemożliwe, ale Rzepa od Joanny to potrafi.

PLUSY:
- Faktycznie zawiera najprawdziwszy sok z rzepy, a ten jest dość drogi. Butelka czystego soku z czarnej rzepy w aptece wyniesie nas około 30zł.
- Dobrze oczyszcza włosy, świetnie radzi sobie z usunięciem olejów (nawet rycynowego!).
- Włosów wypada zdecydowanie mniej podczas mycia. Żaden inny szampon nie zapewnił mi takich efektów.
- Nie wysusza włosów pomimo zawartości SLS.
- Włosy ładnie po nim błyszczą.
- Niezwykle wydajny, butla szamponu wystarcza na naprawdę długo, chociaż korzystam razem z mamą.
- Korzystnie wypada ilość do ceny.
- Joanna to polska marka.
- Joanna nie testuje na zwierzętach ;)
- Zapach może odstraszyć, ale świadczy o tym, że do produkcji został użyty najprawdziwszy sok z rzepy.
- Świetnie się rozprowadza i pieni.
- Dobrze dostępny. Dostaniemy go w wielkich sieciach drogerii jak i w kioskach i małych, osiedlowych drogeriach.
- Włosy wolniej się po nim przetłuszczają.

MINUSY:
- Zapach może odstraszyć ;)
- Sok z rzepy znajduje się w połowie składu. Szkoda.

Szampon ma zdecydowanie więcej zalet niż wad. Pomimo silnego detergentu na początku składu, nie odczuwalne są tego konsekwencje, które w większości drogeryjnych szamponów są dość powszechne. Mam tutaj na myśli przetłuszczanie, wypadanie i swędzenie. Ba! Szampon zamiast to wywoływać - eliminuje to. Możliwym jest, że inaczej by się to prezentowało gdybym używała tego szamponu codziennie, a nie zamiennie z delikatnymi specyfikami do mycia głowy. Muszę zaznaczyć, że odkąd stosuję Joanny Rzepy, włosy przetłuszczają mi się mniej niżeli przy innych szamponach delikatnych i tych silniejszych, a więc coś jest zdecydowanie na rzeczy! W przyszłości zamierzam wypróbować więcej produktów z tej linii kosmetyków od Joanny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318676].usefull || 0 }}% pomocna.