Joanna, Rzepa, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Cena już od 5,79 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju.
Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel.

produkt nie dla mnie

wiem, jak zdrowe są produkty do włosów zawierające rzepę, ale ja po użyciu tego szamponu za żadne skarby świata nie mogłam rozczesać włsów. Musiałam ładować ogromną ilość odrzywki, by ten kołtun ogarnąć. A to nie tędy droga .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1283051].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Myślę, że ten szampon spełnia swoją rolę. Mam włosy przetłuszczające się przy głowie, a reszta włosów wygląda bez zarzutu nawet po kilku dniach. Zmusza mnie to niestety do częstego mycia głowy - codziennie lub co dwa dni w zależności na jaki produkt trafię do włosów. Trafiłam w końcu na ten szampon, który według opisu producenta wydawał mi się idealny - myje, usuwa nadmiar łoju, zmniejsza przetłuszczanie się włosów i skóry głowy. Dodatkowym atutem można uznać, że nadaje się do włosów, które niestety mają swoją fazę wypadania.

Faktycznie mogę uznać z czystym sumieniem, że producent spełnił swoje obietnice. Szampon ten bardzo dobrze oczyszcza skórę głowy bez podrażnień, włosy są ładnie odbite u nasady, sypkie i nie zauważyłam, żeby pojawił się łupież. Jeśli chodzi o zmniejszenie się przetłuszczania to jestem jak najbardziej na tak - nie jest to efekt, który sprawi, że przez trzy dni nie trzeba będzie myć głowy. Jednak jak już wcześniej wspomniałam muszę myć głowę codziennie lub co dwa dni - w tym przypadku wystarczyło spokojnie co dwa dni. Sprawia to, że produkt staje się bardzo wydajny. Nie zauważyłam po naturalnym wysuszeniu, by włosy były poplątane lub obciążone. Jeśli chodzi o pomoc związaną z ograniczeniem wypadania włosów to nie zwróciłam na to uwagi, bo nie wypadały mi wtedy włosy w dużych ilościach, więc nie wyrażam na ten temat opinii.
Zapach tego szamponu może nie jest zbytnio zachęcający, ale dla mnie bardziej liczy się efekt niż chwilowe niedogodności. Zapach po umyciu bardzo szybko ulatniał się więc jest to niedogodność trwająca może 5 minut, a efekt zostaje na dłużej.
Konsystencja jest w porządku - nie za gęsta, ale też nie jest za rzadka, żeby przeciekała przez place.
Sam produkt jest bardzo wydajny, zamknięty w wygodnym oraz praktycznym opakowaniu, a cena na każdą kieszeń.

Myślę, że jest to produkt godny uwagi i uważam, że warto przetestować oraz sprawdzić efekt na własnych włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274441].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Szampon może nie pachnie najpiękniej, ale najważniejsze , że spełnia swój cel, mianowicie, dobrze oczyszcza włosy ( dosłownie), włosy po nim sa świetnie oczyszczone , bardzo czyste aż skrzypią ;), poprzez lepiej wchłaniają odżywki. Są lśniące i błyszczące. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260041].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Koszmarny

Jestem posiadaczką wypadających łamliwych włosów,ale nie przetłuszczających się.Po tym szamponie nie spodziewałam sie rewelacji i też sie jej nie doczekałam.Zacznijmy od zapachu.Okropny i koszmarny.Nienawidziłam zapachu podczas używania a jeszcze bardziej nienawidziłam go na moich włosach.Widząc go teraz na półkach sklepowych odrzuca mnie na samą myśl o tym zapachu.Opakowanie jest nudne,nie zmieniające się od kilku lat i nie zachęca do zakupu.Jest tani ale co z tego jak nie działa.Konsystencja to też porażka,słabo się pieni.Na moje włosy trzeba go nałożyć dużo,aby coś z tego wyszło.Moje włosy są okropne po jego zastosowaniu.Nie da się ich rozczesać,nawet samo nakładanie jedwabiu jest trudne bo włosy są szorstkie i poplątane.A to prowadzi do jeszcze większej łamliwości moich włosów,więc nie ma go sensu używać.Włosy po wyschnięciu śmierdzą.W jednej stronie są napuszone i sterczą,a w drugą strone są oplapnięte i ciężkie.Zerowe działanie jak dla mnie.Same WADY posiada ten szampon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193583].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodny

Szczerzę? Kupiłam go w promocji,zastanawiając się czy będzie dobry dla moich włosów,postanowiłam,że użyję go.Co mogę powiedzieć...Nie mam problemów z przetłuszczającymi się włosami jakoś ale jeśli chodzi o skłonność do wypadania...Fakt Joanna Rzepa zminimalizowała ich ilość wypadania i ogromnie się z tego cieszę! Zauważyłam tylko jedno małe ale,że konsystencja tego szamponu jest jakaś inna,dziwna...zapach no cóż-specyficzny ale nie przeszkadza mi on za specjalnie.;) I pojemnik-też starcza na troche.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179683].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla włosów przetłuszczających się jak najbardziej na tak

Próbowałam już wielu szamponów i to zawsze droższych ("z górnej półki"), w końcu sięgnęłam po szampon tańszy i wybór padł na ten właśnie produkt. Opis był idealnie pasujący do moich włosów. I okazało się że dobrze wybrałam, włosy do dwóch dni spokojnie zachowują świeżość a w przypadku tych droższych szamponów, zresztą mocno rozreklamowanych ciężko było liczyć na świeżość drugiego dnia :/

W skrócie:
PLUSY:
+ dłuższa świeżość włosów
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się rozprowadza
+ cena
+ włosy są miękkie

MINUS:
-zapach, mi właściwie nie przeszkadza, ale chłopak się na niego skarży :P
- plątanina włosów (choć nigdy nie miałam z tym problemu)
- włosy wydają mi się po nim dość matowe a końcówki napuszone

*co do wypadania włosów to już sama nie wiem czy rzeczywiście pomaga, żeby się kompletnie nie załamać przestałam zwracać na to uwagę :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145266].usefull || 0 }}% pomocna.

niezawodny

Stosuję codziennie odkąd mam problemy z wypadaniem (stres, zła dieta)
+ tani
+ łatwo dostępny
+ wydajny
+ dokładnie oczyszcza włosy i skórę, nie ma problemu z domyciem nawet najgęstszych olejków (khadi!)
+ włosy są błyszczące, miękkie i sypkie
+ wolniej się przetłuszczają
+ naprawdę hamuje wypadanie
+ zapach jest bardzo fajny jak na produkt z rzepą ;)

ALE
- NAPRAWDĘ dobrze oczyszcza włosy, i to tak że aż skrzypią czystością, a co za tym idzie nie wyobrażam sobie nie użyć odżywki po każdym myciu, bo byłyby duże problemy z rozczesaniem włosów

Szampon dla osób, które mają umiarkowany problem z przetłuszczaniem i wypadaniem i nie mają nic przeciwko silnie oczyszczającym szamponom.

Wprawdzie bez odżywki ani rusz, jeśli chce się włosy rozczesać po umyciu, ale i bez użycia odżywki po umyciu rzepą i wyschnięciu są lśniące i miękkie ;)

(moje włosy są niefarbowane, mają tylko lekko rozjaśniane końcówki [żel L\'Oreal], kondycja bdb)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130246].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomaga!

Minus:
-nie przyjemny zapach

Plusy:
-stan moich włosów rzeczywiście się poprawił,nie wypadały już tak
-cena ok 6 zł za 400 ml
-ładnie się pieni
-łatwo się spłukuje
-nie podrażnia
-konsystencja średnia-ale jak za taką cenę to ok

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119976].usefull || 0 }}% pomocna.

na razie najlepszy

Mam włosy szybko przetłuszczające się, oklapnięte u nasady ("przylizane"), a puszyste na końcówkach, gęste, grube, farbowane.

Używam od lat, na razie nie znalazłam nic lepszego... Za śmieszne pieniądze szampon po prostu DZIAŁA.
Włosy wytrzymują cały dzień, jak są związane to nawet te półtora dnia bez mycia mogą wytrzymac, co przy innych szamponach jest niemożliwe. Jest również wydajny.
Dodam, że nienawidzę jak moje włosy są delikatne i śliskie w dotyku, bo wtedy ciężko mi z nich ułożyć fryzurę i wyglądają na jeszcze bardziej tłuste, a ten szampon matowieje.
Jeżeli chodzi o wypadanie włosów, to na pewno tego nie ograniczył.
Od czasu do czasu zmieniam, bo włosy nie lubią się przyzwyczajać do tego samego.
Oczywiście są też wady:
-słabo się pieni
-taki neutralny zapach (to takie +/-, lubię jak szampony ładnie pachną)
-plącze włosy niesamowicie
-/+ nie dodaje objętości w ogóle, ale i tak łatwiej je układać

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo(więcej niż kilkanaście)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092961].usefull || 0 }}% pomocna.

Tak wiele za tak niewiele

Od lat mierzę się z problemem wypadających i przetłuszczających się włosów. Stosowałam kuracje Vichy, które uważam za chwyt marketingowy i... nic więcej. Szampon zobaczyłam w hipermarkecie i miał kilka zalet: 1) zawsze uważałam, że Joanna to dobra firma, 2) rzepa zawsze kojarzyła mi się z mniejszym wypadaniem włosów. Niestety, wszystkie ampułki ze specyfikiem z rzepy przetłuszczały moje włosy. Dlatego chciałam spróbować szamponu. Zapach nie był zachęcający, ale po pierwszej aplikacji już nie zwracam na niego uwagi. Po drugiej aplikacji miałam pięknie rozświetlone włosy, a teraz po kilku razach, wyczesuję ich po kilka. A dla kobitek, którym splątuje włosy - wystarczy dobrze je spłukać, najlepiej letnią wodą i już nic się nie plącze;P

Używam tego produktu od: 01-2016
Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1090731].usefull || 0 }}% pomocna.