Rzepa, Szampon wzmacniający do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Cena już od 5,83 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Nowoczesna formuła szamponu łagodnie myje i dokładnie, lecz delikatnie usuwa nadmiar łoju.
Zawiera czynniki, które skutecznie zmniejszają przetłuszczanie się włosów i skóry głowy: wyciąg z czarnej rzepy, procyjanidy z pestek winogron oraz kompleks trzech ziół: pokrzywę, łopian i chmiel.

Dodanych produktów: 21

Napisanych recenzji: 75

Koszmarny

Jestem posiadaczką wypadających łamliwych włosów,ale nie przetłuszczających się.Po tym szamponie nie spodziewałam sie rewelacji i też sie jej nie doczekałam.Zacznijmy od zapachu.Okropny i koszmarny.Nienawidziłam zapachu podczas używania a jeszcze bardziej nienawidziłam go na moich włosach.Widząc go teraz na półkach sklepowych odrzuca mnie na samą myśl o tym zapachu.Opakowanie jest nudne,nie zmieniające się od kilku lat i nie zachęca do zakupu.Jest tani ale co z tego jak nie działa.Konsystencja to też porażka,słabo się pieni.Na moje włosy trzeba go nałożyć dużo,aby coś z tego wyszło.Moje włosy są okropne po jego zastosowaniu.Nie da się ich rozczesać,nawet samo nakładanie jedwabiu jest trudne bo włosy są szorstkie i poplątane.A to prowadzi do jeszcze większej łamliwości moich włosów,więc nie ma go sensu używać.Włosy po wyschnięciu śmierdzą.W jednej stronie są napuszone i sterczą,a w drugą strone są oplapnięte i ciężkie.Zerowe działanie jak dla mnie.Same WADY posiada ten szampon.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193583].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

Niezawodny

Szczerzę? Kupiłam go w promocji,zastanawiając się czy będzie dobry dla moich włosów,postanowiłam,że użyję go.Co mogę powiedzieć...Nie mam problemów z przetłuszczającymi się włosami jakoś ale jeśli chodzi o skłonność do wypadania...Fakt Joanna Rzepa zminimalizowała ich ilość wypadania i ogromnie się z tego cieszę! Zauważyłam tylko jedno małe ale,że konsystencja tego szamponu jest jakaś inna,dziwna...zapach no cóż-specyficzny ale nie przeszkadza mi on za specjalnie.;) I pojemnik-też starcza na troche.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1179683].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Dla włosów przetłuszczających się jak najbardziej na tak

Próbowałam już wielu szamponów i to zawsze droższych ("z górnej półki"), w końcu sięgnęłam po szampon tańszy i wybór padł na ten właśnie produkt. Opis był idealnie pasujący do moich włosów. I okazało się że dobrze wybrałam, włosy do dwóch dni spokojnie zachowują świeżość a w przypadku tych droższych szamponów, zresztą mocno rozreklamowanych ciężko było liczyć na świeżość drugiego dnia :/

W skrócie:
PLUSY:
+ dłuższa świeżość włosów
+ dobrze oczyszcza
+ dobrze się rozprowadza
+ cena
+ włosy są miękkie

MINUS:
-zapach, mi właściwie nie przeszkadza, ale chłopak się na niego skarży :P
- plątanina włosów (choć nigdy nie miałam z tym problemu)
- włosy wydają mi się po nim dość matowe a końcówki napuszone

*co do wypadania włosów to już sama nie wiem czy rzeczywiście pomaga, żeby się kompletnie nie załamać przestałam zwracać na to uwagę :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145266].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Napisanych recenzji: 32

niezawodny

Stosuję codziennie odkąd mam problemy z wypadaniem (stres, zła dieta)
+ tani
+ łatwo dostępny
+ wydajny
+ dokładnie oczyszcza włosy i skórę, nie ma problemu z domyciem nawet najgęstszych olejków (khadi!)
+ włosy są błyszczące, miękkie i sypkie
+ wolniej się przetłuszczają
+ naprawdę hamuje wypadanie
+ zapach jest bardzo fajny jak na produkt z rzepą ;)

ALE
- NAPRAWDĘ dobrze oczyszcza włosy, i to tak że aż skrzypią czystością, a co za tym idzie nie wyobrażam sobie nie użyć odżywki po każdym myciu, bo byłyby duże problemy z rozczesaniem włosów

Szampon dla osób, które mają umiarkowany problem z przetłuszczaniem i wypadaniem i nie mają nic przeciwko silnie oczyszczającym szamponom.

Wprawdzie bez odżywki ani rusz, jeśli chce się włosy rozczesać po umyciu, ale i bez użycia odżywki po umyciu rzepą i wyschnięciu są lśniące i miękkie ;)

(moje włosy są niefarbowane, mają tylko lekko rozjaśniane końcówki [żel L\'Oreal], kondycja bdb)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1130246].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 200

Pomaga!

Minus:
-nie przyjemny zapach

Plusy:
-stan moich włosów rzeczywiście się poprawił,nie wypadały już tak
-cena ok 6 zł za 400 ml
-ładnie się pieni
-łatwo się spłukuje
-nie podrażnia
-konsystencja średnia-ale jak za taką cenę to ok

Używam tego produktu od: ok.3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1119976].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 66

na razie najlepszy

Mam włosy szybko przetłuszczające się, oklapnięte u nasady ("przylizane"), a puszyste na końcówkach, gęste, grube, farbowane.

Używam od lat, na razie nie znalazłam nic lepszego... Za śmieszne pieniądze szampon po prostu DZIAŁA.
Włosy wytrzymują cały dzień, jak są związane to nawet te półtora dnia bez mycia mogą wytrzymac, co przy innych szamponach jest niemożliwe. Jest również wydajny.
Dodam, że nienawidzę jak moje włosy są delikatne i śliskie w dotyku, bo wtedy ciężko mi z nich ułożyć fryzurę i wyglądają na jeszcze bardziej tłuste, a ten szampon matowieje.
Jeżeli chodzi o wypadanie włosów, to na pewno tego nie ograniczył.
Od czasu do czasu zmieniam, bo włosy nie lubią się przyzwyczajać do tego samego.
Oczywiście są też wady:
-słabo się pieni
-taki neutralny zapach (to takie +/-, lubię jak szampony ładnie pachną)
-plącze włosy niesamowicie
-/+ nie dodaje objętości w ogóle, ale i tak łatwiej je układać

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo(więcej niż kilkanaście)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1092961].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Tak wiele za tak niewiele

Od lat mierzę się z problemem wypadających i przetłuszczających się włosów. Stosowałam kuracje Vichy, które uważam za chwyt marketingowy i... nic więcej. Szampon zobaczyłam w hipermarkecie i miał kilka zalet: 1) zawsze uważałam, że Joanna to dobra firma, 2) rzepa zawsze kojarzyła mi się z mniejszym wypadaniem włosów. Niestety, wszystkie ampułki ze specyfikiem z rzepy przetłuszczały moje włosy. Dlatego chciałam spróbować szamponu. Zapach nie był zachęcający, ale po pierwszej aplikacji już nie zwracam na niego uwagi. Po drugiej aplikacji miałam pięknie rozświetlone włosy, a teraz po kilku razach, wyczesuję ich po kilka. A dla kobitek, którym splątuje włosy - wystarczy dobrze je spłukać, najlepiej letnią wodą i już nic się nie plącze;P

Używam tego produktu od: 01-2016
Ilość zużytych opakowań: 1, duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1090731].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 176

Dobra jakość za śmeszną cenę

Stosuję właściwie tylko szampony ziołowe - po innych moje włosy są bez życia, a skóra głowy już po kilku godzinach wydziela hektolitry łoju.

Szampon całkiem niezły. Nie obciąża włosów, nie \'skleja\', nie przetłuszcza. Dobrze oczyszcza, rewelacyjnie się pieni.

Rozczesanie włosów jest niestety kłopotliwe, jak przy każdym kosmetyku tego rodzaju.

Nie zmniejsza wypadania.

Ocenę obniżam również za zapach - nieprzyjemny, duszący. bardzo niemiły dla nosa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1070601].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Regularnie do niego wracam

Jest to moj numer 1 wsrod szamponow, regularnie do niego wracam i wlasciwie zawsze mam jedno opakowanie w lazience. Nie bede sie wypowiadac o dzialaniu przy regularnym uzytkowaniu bo jestem zwolenniczka mycia wlosow roznymi szamponami - zawsze mam zaczete przynajmniej 3-4. Do tego szamponu siegam jak chce ladnie wyczyscic wlosy, odswiezyc je. Zapewnia mi poczucie czystosci, wlosy sie rozczesuja bez uzycia odzywki, pieknie blyszcza. Szampon jest wydajny, ladnie sie pieni, zapach nie jest inwazyjny. Dodatkowym plusem jest fakt, ze radzi sobie ze zmywaniem olejow :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037192].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Nawet Nawet..

Nie mogę narzekać na ten szampon przy tak niskiej cenie..
Szampon przy ciągłym stosowaniu poprawia stan włosów, są mocniejsze i mniej obciążone ale co do przetłuszczania mi pomógł średnio! Ale i tak polecam stosować ten szampon niż z Garniera czy Nivea!

Używam tego produktu od: 2013
Ilość zużytych opakowań: dwa skończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034559].usefull || 0 }}% pomocna.