Joanna, Rzepa, Odżywka wzmacniająca do włosów przetłuszczających się ze skłonnością do wypadania

Lekka formuła odżywki wzmacniającej została specjalnie opracowana, by zapewnić włosom skuteczną pielęgnację bez zbędnego obciążania. Dzięki wyciągowi z czarnej rzepy oraz m.in. kompleksowi witaminowemu skutecznie pielęgnuje i odżywia nawet bardzo zniszczone włosy. Działa wzmacniająco, przeciwłojotokowo i tonizująco, co w rezultacie poprawia ogólny wygląd włosów oraz sprawia, że są pełne blasku, dobrze się rozczesują, są naturalne i miłe w dotyku.
Specjalnie dobrana kompozycja zapachowa uprzyjemnia stosowanie preparatu.

Szampon lepszy.

Nie będę owijać w bawełnę. Bardzo przeciętny produkt.

Plusy:
+ cena na studencką kieszeń
+ polski kosmetyk
+ nie wycieka z butelki
+ pomaga rozczesać włosy
+ nie przetłuszcza

Neutralne:
- zneutralizowany zapach czarnej rzepy, to znaczy pachnie ok, typowo dla szamponów tej serii
- nikt mi jej nie podkrada, z żelem do mycia twarzy Vichy było inaczej
- nie zauważyłam działania wzmacniającego

Minus:
- bardzo niewydajna
- lejąca konsystencja rozrzedzonego mleczka

Nie robi niczego szczególnego. Nawet nie kusi.

Szału nie ma

Kupiłam ją za grosze w Wispolu ładny czas temu.
Zużyłam prawie 3/4 opakowania. Odżywka mało wydajna, bardzo lejąca. Nie zrobiła na mnie wrażenia. Leży gdzieś w czeluściach szafki. Nie mam ochoty do niej wracać. Oddałam ją w spadku mamie...
Z tego co pamiętam włosy były delikatne, miękkie ale spuszone. Odżywka nie jest zła ale więcej jej nie kupię. Jej plusem był piękny zapach. Bardzo go lubię.
Nie odradzam, i nie polecam.
A Joanna powinna pomyśleć nad ładniejszymi opakowaniami... Te nie przyciągają.

Jestem na nie

Producent zapewnia nas, że dzięki tej odżywce zmniejszy się nasz problem z przetłuszczaniem oraz wypadaniem włosów. Nic z tych rzeczy.

Plusy:
+ cena,
+ praktyczne opakowanie.

Minusy;
- nie zmniejsza problemu przetłuszczających się włosów,
- okropny zapach,
- dostępność,
- słaba wydajność,
- zbyt rzadka konsystencja,
- nie wpływa w żadnym stopniu na poprawę kondycji naszych włosów.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Studio fryzur kucyk Beyonce

Bardzo słaba

Straszna jest ta odżywka. Widzę w niej prawie same minusy, ale zacznę od tego co na plus.
\\nZalety :
\\n+dobra do pierwszego O - tylko tak udało mi się ją zużyć
\\n+dobra do mycia ciała...
\\nWady:
\\n-okropny zapach- sama chemia...
\\n-z włosami nie robi nic, po nałożeniu wyglądają tak samo jak przed
\\n-nie ułatwia rozczesywania
\\n-nie odżywia
\\n-nie ogranicza wypadania...

Używam tego produktu od: 2miesiące

Wielkie nie!

Odżywka jest tragiczna dla wysokoporowców, w ogóle się nie sprawdza. Nie znalazłam nic co w niej by mi się spodobało.

Konsystencja: Jest beznadziejna, leje się jak woda i spływa z włosów, co drażni.

Typowa rzepa z wonią jakiejś chemii, kompletnie nie przypadł mi do gustu.

Działanie:
A raczej jego brak... Odżywka jest kompletnie obojętna, nic nie robi. Neutralna dla włosów. Tak jakbyś próbowała odżywić włosy samą wodą...

Ilość zużytych opakowań: jedno i nie do końca

Znalazłam dla niej idealne zastosowanie

Zacznę od minusów:
Trochę straszy alkohol denat. w skladzie
Nie zauważyłam ograniczonego wypadania, może stosowałam za krótko,
Nie używałabym na długości wlosów. Nie ma efektu.

Neutralne:
Konsystencja rzadka, co powoduje szybkie zużywanie produktu, ale również ułatwia aplikację.

Plus:
Po umyciu nasady włosów tą odżywką, zauważyłam wydłużenie czasu świeżości włosów z dnia do półtora dnia, jeśli walczycie z przetłuszczaniem, odżywka jest idealna!
Ah, cena jak najbardziej na plus.

Słabo działa...

Niestety, ta odżywka nie spełnia moich oczekiwań. Jest za lekka. Trzeba jej dużo nałożyć, żeby się dobrze rozprowadziła. Denerwuje mnie ta rzadka konsystencja.
- za rzadka
- mało wydajna
- nie ułatwia rozczesywania włosów
- praktycznie żadnego efektu na włosach
- niby do włosów przetłuszczających się, ale poprawy nie widzę

+ niska cena
i tyle...

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

działa? - nie koniecznie...

Kupiłam go w promocji, nie żałuję ale nie uważam też, że był to trafiony zakup...

Plusy:
+ bardzo ładny zapach
+ nie obciąża włosów
+ włosy są miłe w dotyku
+ niska cena
+ łatwo dostępny

Minusy:
- w ogóle nie działa! (włosy wcale nie są wzmocnione i nie zauważyłam też by mniej wypadały)
- zbyt rzadka konsystencja
- niska wydajność

Super do wygładzenia cienkich włosów

Natrafiłam na tą odżywkę przez przypadek, bo słyszałam, ze odżywki z Joanny są całkiem fajne :) Więc postanowiłam spróbować.
\\nNie zgadzam się z niektórymi opiniami tutaj, że jest lejąca - dla mnie lepiej się wchłania i jest lekka dla moich cieniutkich włosów. Nie zgadzam się tez z tym, że wycieka. Może niektórzy nie wiedzą, że przed aplikacją maski czy odżywki należy osuszyć włosy(wtedy włosy lepiej i szybciej chłoną odżywkę/maskę).Mnie ona nigdy nie wyciekała. stosuję ją po myciu włosów szamponem i ich osuszeniu delikatnie ręcznikiem(nie tarciem!). Po zastosowaniu przed nią maski nawilżającej i przy dodaniu na koniec płukanki z lnu mam efekt wow- włosy jak jedwabna wstążka :)
\\nAle i przy samym jej użyciu włosy są pięknie wygładzone (a zależy mi by nie używać prostownicy).Dla cienkich włosów jest super. faktycznie tez mniej mi ich nie wypada - ale jeśli chodzi o powstrzymanie wypadania są skuteczniejsze produkty ku temu. Dla mnie jest świetna na wygładzenie i pięknie błyszczące włosy :) aha, trzymam odżywkę na głowie ok 5 min.Nie nakładam jej na skalp.
\\nPlusy:
\\n- Cena (ok 5,6zł)
\\n- piękne wygładzenie
\\n- lekka konsystencja
\\n- nie przetłuszcza i nie obciąża włosów
\\n- włosy mniej wypadają,ale bez szału w tym względzie
\\n- nie przesusza włosów
\\n- ładnie pachnie
\\nMinusy:
\\n- nie jest skuteczna przy mocnym wypadaniu włosów

Jedyna taka, którą mogę

Baaardzo lubię i szanuję tą odżywkę i cieszę się, że taka w ogóle istnieje, bo jest to jedyna odżywka, którą mogę nałożyć od nasady włosów! Tylko po niej moje włosy są świeże przez cały dzień. Poza tym jest bardzo lekka, ogranicza wypadanie włosów i sprawia, że są puszyste i błyszczące. Znam oczywiście wiele innych, fajnych odrzywek, które bardziej wygładzają i nawilżają, ale mogę ich używać tylko na końcówki, ponieważ użycie ich na całej długości włosów spowodowało by gwałtowny wyciek oleju z tankowca, co wywołało by katastrofę ekologiczną w całym regionie oraz przyczyniło się do śmierci wielu żywych organizmów przebywających w pobliżu tankowca.

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Nie dla mnie.

Zacznę od tego, że tragicznie śmierdzi, ale to normalne przy rzepie. Wysuszał tak moje włosy, że nie dałam rady ich nigdy rozczesać, dodatkowo powodowała lekki łupież. Nie zauważyłam, żeby zmniejszyła wypadanie. Nie, nie, nie!

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Bardzo ją lubię

Nie spodziewałam się jakiś niesamowitych rezultatów po tej odżywce. Jednak jest naprawdę dobra. Nie rewelacyjna, ale dobra. Włosy się łatwiej rozczesują, są miękkie, czy błyszczące to nie wiem bo do tego to stosuję płukankę z cytryny więc włosy mam błyszczące.

Napewno pomaga i poprawia kondycję włosów, ale nie ma co oczekiwiac nagle cudu.