Gentle Eye Makeup Remover (stara wersja) (Płyn do demakijażu oczu)

Gentle Eye Makeup Remover (stara wersja) (Płyn do demakijażu oczu)

Płyn do demakijażu wrażliwych okolic oczu. Pozwala dokładnie i szybko usunąć cienie pudrowe oraz inny makijaż oczu. Dzięki lekkiej, beztłuszczowej formule następny makijaz mozna wykonać zaraz po zmyciu pierwszego. Nie podrażnia delikatnej skóry, odpowiedni do wszystkich rodzajów cery. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe, testowany ofmatologicznie.

beznadzieny

Flakonik tego płynu był elementem dużego wyposażenia świątecznego kuferka od Estee. Ten kosmetyk zdecydowanie nie był czynnikiem decydującym o moim zakupie. Od paru lat do demakijażu oczu używam w zasadzie już wyłącznie miceli. Gentle Eye Makeup Remover tego nie zmieni.

Na mój makijaż oczu składa się korektor, czarny tusz do rzęs, kredka, cień i wodoodporny tusz do brwi. O ile pudrowe formuły korektora i cieni zmywa w tempie akceptowalnym, to usunięcie tuszu i kredki przy użyciu mniej niż 4 wacików i jednoczesnym nie zatarciu oka graniczy z cudem... Totalny bubel. Nie szczypie w oczy, jednak po całym niekończącym się zabiegu zmywania makijażu skóra dookoła jest zaczerwieniona a resztki kredki lub linera dalej smętnie spoczywają na powiece.

Na niektóre kosmetyki jestem skłonna wydać więcej (podkład, serum, maska do włosów), ale na płyn do demakijażu oczu tudzież micel - jednak nie. Sama bym się na ten kosmetyk nie skusiła, a skoro już do mnie trafił, to publicznie stwierdzam, że nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Dobry

+ dokładnie i szybko usuwa niewodoodporny makijaż oczu (bo wodoodpornego przy tym płynie nie mialam okazji ani potrzeby sprawdzac)
+nie podrażnia
+nie pozostawia tlustego filmu
- cena
Buteleczka jest wygodna aczkolwiek jej zloto-granatowe kolory sa za bardzo "babcine" jak na moj gust.
Dostalam go w prezencie i na razie nie planuje ponownego zakupu z uwagi na wysoka cene.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno 100 ml

Spokojnie można go zastąpić czymś tańszym

Kolejny nabytek z kiermaszu, obecnie ma inny kształt butelki ale zapewne zawartość ta sama :) Lubię demakijaż w tej formie mam wrażenie, że oleiste konsystencje mniej wysuszają skórę jak tradycyjne.
Płyn zmywa tusz sprawnie bez zbędnego tarcia nawet wodoodporne maskary, nie podrażnia, jest wydajny, opakowanie poręczne, dozownik wylewa odpowiednią ilość. Z tym, że za tą cenę można mieć 10szt np. Nivea o tej samej konsystencji i właściwościach co EL. Jeśli ktoś ma gruby portfel polecam EL jeśli nie - naprawdę na rynku jest multum tego typu produktów w przedziale cenowym od 5zł do 150 złotych. Wybór zawsze należy do Nas.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

może być ale znam lepsze

+ zmywa makijaż bez większego problemu
+ jest wydajny - 100 ml wystarczyło mi na około pół roku przy codziennym stosowaniu
+ ładne opakowanie

- minimalnie podrażnił moją skórę wokół oczu, mimo że nie należę do osób skłonnych do podrażnień
- stosunek ceny do jakości - 90 zł za 100 ml to lekka przesada jeśli produkt nie spełnia podstawowych oczekiwań

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 100 ml

całkiem dobry

Nie miałam pełnowymiarowego opakowania, ale dwie próbki 30ml. Sam płyn mnie bardzo mile zaskoczył, świetnie sobie radził z demakijażem oka, zmywał wszystko, od tuszu do opornych cieni, tak ze czulam ze to w pelnie wystarczy i nic nie zostaje. Pewnie jeszcze do niego wroce, ale ogolnie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa 30ml

zmywa co ma zmyć

Nie jestem wielką fanką płynów do demakijażu, Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi mleczka. Płyn zmywa wszystko co ma zmyć. Nie wywołuje na mnie żadnych alergii, nie ma zapachu co u mnie jest na plus. Bardzo nie lubię efektu mgły jaki u mnie wywołuje. Bardzo mnie to drażni i przeszkadza. Utrzymuje się to przez dłuższą chwile. Odrzuca mnie też jego cena, gdyby nie fakt, że dostałam kilka małych bytelek na 100% nie kupiłabym go. W zasadzie nawet bym na niego nie spojrzała. Na rynku jest masa tańszych i lepszych odpowiedników

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

świetny

Ja również dołączę się do prawie wszystkim recenzentek, że płyn jest super!!! Wydajny i nie pozostawia tłustego filmu, prawie bezzapachowy, delikatny, nie podrażnia i nie wysusza skóry okolic oczu. Używam go głównie na zmianę z bi-facil Lancome, równie doskonale radzi sobie z demakijażem, nawet łagodniej i delikatniej. Uważam że jest lepszy od bi-facil ale brakuje mi tej lekko tłustawej mgiełki i przyjemnego zapachu - więc używam na zmianę ;)))

Używam tego produktu od: na zmianę z innym
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Idealny demakijaż oczu w łagodnym wydaniu

Nic nie zmywa u mnie oczu tak skutecznie, szybko i jednocześnie łagodnie. Nigdy mnie nie podrażnił, choć skórę wokół oczu mam dość wrażliwą. Makijaż zmywa za jednym podciągnięciem, nawet bardzo ciemne kremowe cienie, eyelinery itp. Dzięki swej skuteczności jest tez bardzo wydajny - kilka kropli na jedno oko, kilka na drugie i sprawa załatwiona! Pewnie będę go kupować do końca życia :)

Ilość zużytych opakowań: około 5

Bardzo dobry.

Przyznam się szczerze, że jest to produkt naprawdę dobry.

Łatwo zmywa makijaż, nie trzeba zbytnio trzeć oka. Przyzwoicie radzi sobie z trwalszymi tuszami i cieniami do powiek.

Nie podrażnia moich wrażliwych oczu, chociaż potrafi mnie zapiec, jeśli przypadkiem wepchnę go sobie do oka.

Nie pozostawia tłustej warstwy na powiekach, ale też ich nie przesusza.

Ciężko jest mi ocenić jego wydajność, bo nie maluję oczu codziennie.

Cena niestety jest bardzo wygórowana - myślę, że da się znaleźć coś sporo tańszego o porównywalnej jakości. Za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Póki co używam, bo po operacji oczu trochę boję się próbować czego nowego, żeby nie dostać uczulenia. Nie ukrywam, że wybawieniem byłby dla mnie tańszy odpowiednik tego produktu.

Używam tego produktu od: czerwiec 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml, 2 x 50ml, w trakcie 100ml

****

Bardzo dobrze zmywa makijaż oka, jest bardzo delikatny-nie wysusza, nie podrażnia, nie zostawia tłustej warstwy. Wydajny. Na razie nie znalazłam nic lepszego.
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Przyzwoity

Całkiem dobry płyn - dosyć dobrze usuwa mascarę, bez nadmiernego tarcia. Ma przyjemny, delikatny zapach. Niestety w przypadku dostania się do oczu - szczypie. Chyba jednak wolę mleczka do demakijażu oczu - dają większy poślizg.

Używam tego produktu od:3 m-cy

Taki sobie

W sumie to robi co ma robic. Zmywa makijaz bez problemow, nie wysusza, nie uczula, ale...
Jak na produkt tej marki (i polki cenowej) nie zachwyca niczym szczegolnym. Nie moge powiedzec, ze jestem zawiedziona, ale nie jestem zachwycona, a tego rowniez oczekiwalam po zakupie.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy