Avon Color, Sheer Nourishment Luminous Lipcolour (Odżywcza szminka nabłyszczająca)

Świetlista, miękka szminka o owocowym zapachu pokrywa usta delikatnie przejrzystym kolorem, a dzięki srebrzystym mikroperełkom lśni niczym tafla wody. Zawiera ekstrakty z granatu, lotosu i lilii. Odżywia i nawilża.
Zawiera filtr ochronny 15 SPF.

Cena: 25,90 zł

warta swojej ceny:)

Miałam najjaśniejszy kolor. Pewnie jakbym dobrze poszukała to z pewnością znalazłabym puste opakowanie:) miałam taki delikatny perłowy róż, świetnie nawilżała i dość długo trzymała się na ustach:)
Szkoda, że avon wycofał taki fajny produkt:(

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

a to niespodzianka..

Nie spodziewałam się po Avonie tak przyjemnego produktu. Używałam go jakoś dwa lata temu, miałam dwa odcienie i aż do teraz pamiętam wrażenie, jakie na mnie zrobiły. Kupiłam je za śmieszne grosze na promocji, chcąc zrobić przyjemność młodziutkiej kuzynce- konsultantce, doszłam do wniosku, że akurat taki kosmetyk może mi nie zaszkodzi:). Szminki sprawowały się bardzo dobrze. Miały miłą konsystencję, delikatny zapach, jak na pomadki lekkie i nabłyszczające nieźle się trzymały, nie wysuszały ust i miały naprawdę urocze kolory.

Używam tego produktu od:przez ok. pół roku

Jedna z ulubionych

Miałam tą szminkę dawno temu. Bardzo ją lubiłam. Pięknie pachniała, była bardzo smaczna ;), miałam ją w ślicznym kolorze Peach Dazzle z delikatnymi (nie nachalnymi) drobinkami, który super wyglądał na ustach. Szkoda, że jej już nie produkują. Na pewno bym ją kupiła, a tak niestety musiałam zaznaczyć, że już jej nie kupię :(.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Avon Mark - relacja

skad ten zachwyt?

Ze szminka mialam przygode za czasow bycia konsultantka. Zamowilam sobie i swojej mamie. Ja wybralam jakis w miare neutralny roz a mama cos co mialo byc brazem. Obydwie sie rozczarowalysmy. Mojej wogole nie bylo widac a brazowa byl przepaskudna :/ Taka lekko ceglasta, transparentna a dzieki dorbinkom dawala efekt jakby kosmetyk byl juz zjedzony! Dla mnie uszlo w tlumie, stosowalam jako "balsam" chcoiaz ta szminka nie ma zadnych wlasciwosci nawilzajacych.. wrecz wysusza!Nazywanie jej odzywcza jest adekwatne do nazwania Avonu dobra firma! Dla mamy, ktora ma waskie usta i jak wiadomo adekwatne do wieku zmarszczki okazala sie niewypalem totalnym. Dalej lezy w szufladzie praktycznie nieruszona :/ Szminke nazywam 5minutowka.. bo samoistnie wyparowywuje w blyskawicznym tempie a usta sa jak po burzy piaskowej.

2 gwaizdki bo obiektywnie moze ktos lubi takie "nic" na ustach. Poza tym miala ladne opakowanie i fajny zapach.

Używam tego produktu od: ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1wymeczone 1 prawie nietkniete

Świetna!

Bardzo lubiłam tę szminkę. Pięknie nabłyszczała i jej zapach mmmm... Miałam kolor watermelon, po jej wycofaniu przez avon szukałam podobnego koloru, ale niestety żadna już nie była jak ta:(. Szkoda, że wycofali te szminki, zwłaszcza, że avon inne szminki ma dużoo gorsze niż ta. Może kiedyś wznowią ich produkcję (dlatego zaznaczyłam, że nie wiem czy ją jeszcze kupię, jeśli będzie okazja, to na pewno tak).

Używam tego produktu od: jakieś 3 lata temu

Moja ulubiona...

Ach, moja również pierwsza i ukochana szminka :) Miałam Watermelona, wiem że drugiego takiego koloru nigdzie nie znajdę... :(
Pachniała arbuzowo, była mięciutka, pięknie nabłyszczała, miałam ją jeszcze w gimnazjum...

PRZYWRÓCIĆ SZMINECZKĘ! :))

Używam tego produktu od: używałam :(
Ilość zużytych opakowań: oj chyba ze 3-4 :) kochałam ją...

i ja też :)

Ja również byłam jej szczęśliwą posiadaczką :) miałam kilka odcieni na różne okazje. Piękny zapach, i połysk! Szminko wróć, zrób to dla swoich zwolenniczek!!! ;)

Używam tego produktu od:dawnoo

Ach, moja młodości... :)

Daję pięć gwiazdek, chociaż nie jestem pewna, na ile jest to zasługa zalet produktu, a na ile mojej nostalgii :) Dla mnie również była to pierwsza "dorosła" szminka, którą z dumą poprawiałam makijaż w licealnej damskiej toalecie. Miałam dwa odcienie: Cotton Candy oraz Watermelon, z czego drugi - piękny brudny róż - szczególnie przypadł mi do gustu. Szminka dobrze nawilżała, dawała bardzo ładny efekt - półtransparentny kolor i elegancki połysk. Pamiętam, że miała śliczny zapach, taki... arbuzowy czy ogórkowy... Ubolewam, że jest już niedostępna. Niestety, nie wiedzieć czemu, kiedy już jakimś cudem Avonowi uda się wypuścić godny zainteresowania produkt, bardzo szybko zostaje wycofany ze sprzedaży :(

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

pachnie

Pamietam ja,jak bylam nastolatka,byla fajna,teraz chyba juz jej nie ma w ofercie,sliczny zapach,ja mialam o zapachu arbuza,pieknie sie blyszczy,mnostwem swiecacych drobinek,na lato niezbedna,dosyc trwala,a jednoczesnie nie obciazajaca

Używam tego produktu od:1 rok

Moja pierwsza szminka... :) :*

Ach, jak cudownie byłoby mieć znów tyle lat, ile miałam wtedy, gdy pierwszy raz sięgnęłam po tę szminkę... Moją pierwszą w życiu :)
Półtransparentna, odżywcza, o pięknym, owocowym - niechemicznym! - zapachu. Cudowna. Naprawdę! Jeśli się pojawią, na pewno ją kupię! I to nie jedną, i nie w jednym kolorze!
Moja szminko :*

Używam tego produktu od: dawno temu

Bardzo ją lubiłam

Bardzo lubiłam tą pomadkę, była super.
Używałam koloru Watermelon, szminka cudnie nawilżała usta, nie przesuszała jak inne, do tego pokrywała usta pięknym pół-transparentnym kolorem, usta cudnie błyszczały i wyglądały apetycznie ;) Sprawiała wrażenie jak by wargi było delikatnie mokre, kolor Watermelon był taki naturalny, niby różowawy niby cielisty. Cudo.
Jedyna wada to trwałość a właściwie jej brak.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka sztuk

Lubię

Uwielbiałam tą szminkę ze względu na efekt jaki dawała-bardzo subtelny,mokrych ust. Kolory nie były intensywne, przyjemnie pachniała, czy nawilżała? Nie wiem,bo czasem miałam wrażenie,że wysuszała po dłuższym częsty stosowaniu-ale nie jestem pewna,czy to tylko jej wina. Trwałością również nie biła na głowę.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam