Joanna, Naturia, Odżywka z pokrzywą i zieloną herbatą do włosów przetłuszczających się i normalnych

Nowa odżywka Naturia powstała w oparciu o starannie dobrane składniki naturalne, które pielęgnują włosy przetłuszczające się i normalne.
Dzięki zawartości pokrzywy, która działa antyłojotokowo i tonizująco oraz zielonej herbaty, wykazującej silne właściwości przeciwzapalne i wzmacniające, włosy są lekkie i pełne energii, stają się puszyste, sprężyste i miłe w dotyku.

Skóra głowy
przetłuszczająca się, normalna
lekkie
do włosów normalnych, do włosów bez objętości, do włosów przetłuszczających się
wzmacniające, regenerujące, łagodzące
zapachowa

za tą cenę... mocna 3!

Kupiłam tą odżywkę razem z szamponem tej samej serii po 3zł20gr za sztukę. Za tak śmieszną cenę nie oczekiwałam cudu. A tu miłe zaskoczenie. Przy moich włosach które myję codziennie rano a po południu są już nieświeże zauważyłam poprawę:) Myję włoski rano a następnego dnia kiedy wstaję są nadal czyściutkie i tylko delikatnie przetłuszczone. To dość dobry efekt przy takiej cenie produktu. Odżywka bardzo ładnie pachnie, co do konsystencji to jest zbyt rzadka ale dość ładnie rozprowadza się na włosach chociaż czasami właśnie przez tą konsystencję zdarza się, że wyleci z opakowania jej trochę za dużo. Po wyschnięciu włoski są troszkę sianowate ale może to wina tego, że stosuję ją ze spłukiwaniem. Jednak za całokształt bardzo mocna 3:) Zaznaczam opcję "nie wiem czy kupię ponownie" ponieważ nadal będę szukać swojego ideału:) ale na pewno wrócę do tej serii:)

Używam tego produktu od:tydzień

Mnie ona odpowiada...

Jak widać różnych włosom różne rzeczy pasują. Moje włosy sa zdrowe i niefarbowane, ogólnie bezproblemowe, no ale raz na jakiś czas (czytaj raz na tydzień) trzeba je jakąś odżywką pochlapać:) Moim głównym wymaganiem jest to aby odżywka nie obciążała włosów, jako że mają tendencję do przetłuszczania się. Faktycznie, konsystencja tej akurat jest bardzo lejąca, za to podoba mi się zapach! Jak dla mnie ona ułatwia rozczesywanie, mimo że spłukuję ją! No ale jak wspominałam mam zdrowe włosy i do tego zupełnie proste. Nie przetłuszcza! Cena bardziej niż dobra, ładne opakowanie. Na pewno wywiozę zapas:)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1/4

eee...

Rzadka, leista, a mimo to ciężko wycisnąć ją z opakowania. Dobrze się rozprowadza i spłukuje. Nie obciąża włosów, są czyste przez cały następny dzień. Niestety, nie spełnia swojego zadania. Odżywki używam głównie po to, żeby rozczesać włosy, a ta mi nic nie daje, niezależnie od użytej ilości. Są tak samo splątane, jak przed jej użyciem. Mało wydajna.