Vivality, Szampon do włosów cienkich i delikatnych

Vivality, Szampon do włosów cienkich i delikatnych

Można kupić ten kosmetyk chyba dla samego zapachu, bo jakiś spektakularnych efektów raczej nie daje...

średniak

Nabyłam ten szampon wraz z pianką. I pianka jest superowa - a ten szampon taki sobie. W sumie myje sie nim włosy przyjemnie, niezle sie rozczesują - ale jeśli nie użyję pianki z tej serii to sam szampon nie dodaje wcale objętości. Jednak fajne jest to, że włosy nie sa po nim splątane, zyskuja na gładkości.

A mnie całkiem pasuje

Ideał to to nie jest napewno, ale moja ocena jest na plus. Całkiem dobrze robi moim włosom, a mam je NAPRAWDĘ cienkie i delikatne oraz wymagające codziennego mycia.

Po tym szamponie dobrze się rozczesują, co jest dużym plusem, gdyż nie używam na codzień odżywek, które obciążają moje owłosienie. Włosy są po nim całkiem nieźle napuszone (tzn. "odklapnięte" ;-) ), długo pozostają świeże.

Ostatnio po tym szamponie oraz ułożeniu fryzury za pomocą pianki Welli Objętość na Maxa usłyszałam: "Robiłaś coś z włosami? Tak korzystnie wyglądasz..." Ha! :D

Mimo wszystko chyba nie zostanie ze mną na zawsze, szukam dalej...

Koszmar

Kupiłam raz i nigdy więcej. Nawet nie wiem czy on w ogóle myje głowę, bo ja po uzyciu nawet tego nie zauważyłam . Włosy są ulizane, przyklapnięte, nie mają w sobie nic puszystości , a o dodaniu objętości nie ma co marzyć. Nigdy więcej.

Manicure - pastelowe paski

Niezły, ale na krótko

Włosy są po nim rzeczywiście bardziej puszyste, ale nie ma efektu napierzenia. Przyjemnie pachnie. Dobrze się pieni. Ma poręczne opakowanie. Jednak podrażnia skórę głowy- i to dość mocno. Chociaż wcale nie mam jakoś strasznie wrażliwej skóry.

Używam tego kosmetyku od miesiąca

5.XII.2004
Odejmuję jedną *. Po dłuższym stosowaniu (2 miesiące) zrobił z moich włosów siano. Zrobiły się napierzone, a nie napuszone. Mocno wysusza.

Masakra

Okropny szampon, który sprawił, że skóra z głowy odchodziła mi płatami !!!! Spowodował łupież, który na szczęście samoistenie zniknął po odstawieniu tego kosmetyku, choć i tak nie mogłam się z nim uporać przez kilka miesięcy.
Jeśli dla kogoś będzie to nieprzekonujący argument, to dodam, że szampon nie poprawia ani wyglądu ani kondycji włosów, nie mówiąc już o efekcie większej objętości.

badziewie

Po kupieniu odżywki w piance, która była dobra, chciałam mieć i szampon do kolekcji. Mam ten już w nowym "jajowatym" opakowaniu.
Zawiodłam się bardzo. To jeden z najgorszych szamponów, jakie miałam: wysusza włosy, plącze je, elekryzuje, ma postać przezroczystego mydła w płynie i działa tak samo.

Niezły

Stosowałam razem z odżywką w piance. I rzeczywiście wydaje mi się że fryzurka była bardziej puszysta, ale spektakularnych efektów na pewno nie było. Za to moja mama była zachwycona jak wypróbowała taką kombinację.

ilość zużytych opakowań: ja jedno, mama więcej

zwyczajny...

Szampon jak szampon... jedynie oczyszcza wlosy... jednak nie pomaga wlosom cienkim i delikatnym w zaden sposob.. nie wzmacnia ich ani nic z tych rzeczy:( ladnie pachnie, ma fajne opakowanie i dobrze sie dozuje, za to naleza sie 2 * ale nic wiecej:P Ilość zużytych opakowań: 5

nie żałuję

Próbowałam wielu szamponów Mam przetłuszczające się włosy i myję je codziennie Nie cierpię jak szampon ma odżywkę lub inne elementy ułatwiające rozczesywanie Z tego szamponu jestem bardzo zadowolona Włosy są świeże przez cały dzień, nie są oklapnięte i ładnie pachną I co najważniejsze nie "uciekaja" pomiędzy palcami

ŻADNYCN ZMIAN

Używam go już 2 miesiąć i nie widze jakiś szczególnych rezultatów. Efekt puszystości jest niewidoczny. Poprostu taki zwykły szampon. Chciałabym jak szybciej zużyć ten szampon bo kupiłam w promocji 3 szampony ;-(

nie działa

Nie zauważyłam żeby po zastosowaniau moje włosy stały się "pełne życia" jak obiecuje producent.Zapachu wogóle nie czuje.Efektów nie widzę - nie polecam. Nawet opakowanie jest nie trafione : buteleczka z szyjką i malutkim otworkiem nie jest funkcjonalna,żeby sobie poradzić musiałam rozmontować nakrętkę :P

nic nadzwyczajnego

wcale nie powiększa objętości. Nie zauważayłam żadnych sympatycznych efektów. Po prostu zwykły szampon o miłej konsystencji. To za mało nawet na 3 gwiazdki - więc daję dwie.