Oriflame, Swedish Spa, Resculpting Gel Cream (Modelujący żel-krem)

Oriflame, Swedish Spa, Resculpting Gel Cream (Modelujący żel-krem)

Orzeźwia i ujędrnia skórę, pomagając wymodelować kontury ciała. Zawiera kompleks Hydracare+ i ekstrakt z alg morskich o działaniu rewitalizującym i wygładzającym. Biała herbata redukuje nagromadzone komórki tłuszczowe i pomaga zwalczać wolne rodniki. Efekt: doskonale nawilżona, gładka i napięta skóra.

Bardzo dobry!

+ przecudowny, świeży zapach
+ mam po nim napiętą skórę
+ nawilża delikatnie
+ nie zostawia filmu
+ długie działanie
+ szybko się wchłania

- mała wydajność
- cena - za wysoka jak na tak małą wydajność

Używam tego produktu od: kilku tygodni

bardzo lubię ;)

Nie powiem żeby żel jakoś super modelował sylwetkę, ale i raczej się tego nie spodziewałam. Ma on jednak bardzo znaczącą zaletę, mianowicie pozostawia niesamowicie przyjemną w dotyku skórę. Żel szybko się wchłania, jak dotykam za jakiś czas nogi to nie czuję tłustego filmu, a gładziusieńką skórę i, uwaga, efekt ten utrzymuje się bardzo długo, nawet nosząc przez cały dzień długie spodnie, wieczorem nogi są przyjemnie gładkie :) Plusem jest też przyjemny, orzeźwiający zapach.

Żel nie jest tani ani super wydajny, ale w cenie promocyjnej polecam wypróbowanie ;)

Używam tego produktu od: hmm, dosyć dawna, kupuję jak jest w promocji
Ilość zużytych opakowań: TRZY

Przyjemny, ale nie działa

Bardzo przyjemny w stosowaniu żel o odświeżającym zapachu, dobrej konsystencji. Szybko się wchłania, za szybko, żeby wykonać porządny masaż. Lekko napina i wygładza skórę, innego działania jednak nie zauważyłam.
Podsumowując: nie działa zgodnie z obietnicami producenta, jest niewydajny i drogi.
A jednak go lubię i jeśli trafię na promocję, to go kupię.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobry kosmetyk

Ślicznie pachnie morsko dobry do aromaterapii, fajnie wygładza skórę, konsystencja łatwo się wchłania, nie pozostawia smug, napina skórę. Czy wyszczupla i modeluje sylwetkę ? sam z siebie na pewno nie, trzeba ćwiczyć. Lekko może likwiduje cellulit.

Ilość zużytych opakowań: cztery

lubię

Konsystencja żelu. Kosmetyk bardzo szybko się wchłania (co uniemożliwia zrobienie porządnego masażu). Mam wrażenie że wygładza i ujędrnia skórę.
Nawilżanie dobre dla niewymagającej skóry.
Delikatny, świeży, cudowny zapach.
Niestety nie jest to wydajny kosmetyk: używałam tylko do ramion i to dość sporadycznie, więc cieszyłam się nim kilka miesięcy.
Jak na tak niewydajny kosmetyk cena nawet w promocji jest wygórowana.
Mimo to wrócę do niego pewnie.

fajny kosmetyk

Żel jest bardzo sympatycznym kosmetykiem. Ma miły, rześki zapach. Delikatnie chłodzi, ale przede wszystkim świetnie ujędrnia i napina skórę. Jest jednak bardzo mało wydajny. Jeśli stosuję go 2 razy dziennie wystarczy na 2 tygodnie. Działa też tylko w trakcie używania. Czar pryska po zakończeniu stosowania, nawet gdy był używany przez 2 miesiące. O długofalowych rezultatach raczej nie ma mowy.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: 4 tuby

Dobry kosmetyk.

Zalety:
+ świeży, morski zapach. Dla samego zapachu mogłabym go kupować;P
+ napina i ujędnia skórę
+ jest rzadki więc wsmarowując można nim zrobić masaż co jest bardzo ważne przy walce z clellulitem

Jeżeli chodzi o nawilżenie to nawilża średnio, jego głównym celem jest modelowanie sylwetki, czyli powinien wyszczuplać ale kosmetyk z takiej półki cenowej nigdy tego nie zrobi.

Wady:
- mało wydajny mi starcza na około 1,5 tygodnia gdybym miała się raz dziennie nim smarować (ramiona + brzuch+ nogi), na same nogi 3 tygodnie:/ Opakowanie powinno być 2 razy większe.
- jak dla mnie słabo nawilża

Używam tego produktu od:około 4 miesiące

Przecudnie pachnie

Na początku muszę napisać, że rzadko trafiają się kosmetyki o tak pięknym aromacie jak ten żel :love: Zapach zauroczył mnie w katalogu i cieszę się, że na żywo nie okazał się inny.
Jeśli chodzi o działanie tego kosmetyku również jestem pod wrażeniem. Bardzo szybko napina skórę, właściwie tuż po wsmarowaniu już czuć, że jest jędrniejsza i "ucieka" spod palców, gdy się chce ją ścisnąć. Uda i brzuch dzięki temu optycznie wyglądają lepiej :ehem:
Szkoda tylko, że efekt ten utrzymuje się do momentu umycia ciała.
Po zużyciu całej tubki nie zauważyłam żeby stan skóry jakoś widocznie się poprawił. Jest to zatem raczej kosmetyk do poprawiania jej stanu na krótką metę. Mimo to chętnie bym go kupiła raz jeszcze, nawet dla samego zapachu :-)

super!:)

bardzo lubię ten żel, fajnie wygładza i napina skórę, stosuję tylko na uda i jestem bardzo zadowolona z efektów:) ma cudowny świeży zapach i bezustannie do niego wracam!:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 4-ego

on działa!!!!!!

Miałam już jego starszych braci:) I każdy z nich działał na mnie niesamowicie.

O nim- ma fajną konsystencję, dobrze się rozprowadza. Dzięki swojej lekkości szybko się wchłania, co dla mnie (zabieganej) ma nie lada znaczenie. Skóra staje się jędrna, elastyczna, wyraźnie lepiej nawilżona a cellulit znacznie zredukowany. Zapach taki morsko- herbaciany, bardzo przyjemny.

Mam nadzieję, że zostanie w ofercie na dłuuuugo:)

Ilość zużytych opakowań: 1 (wydajny)

Rewelacyjnie napina skórę

Za tę cenę - rewelacja. Żel genialnie ujędrnia skórę, efekt jest nieomalże natychmistowy - różnicę zauważyłam już po 3 dniu używania. Skóra jest napięta, jędrna, cellulit wizualnie znacznie mniejszy. Żel bardzo dobrze się wchłania (chociaż - co typowe - lekko się klei na skórze). Zapach świeży, tonizujący, ale niezbyt twały.
Wydajny, tubka starczy na miesiąc używania rano i wieczorem.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

Moze byc

Zaczne od minusow:
- pozostawia lepka skore
- malo wydajny

Plusy:
+ ladny zapach, ktory swietnie komponuje sie z zelem pod prysznic z tej samej serii, razem uzywane pozostawiaja zapach na dlugo
+ wygladza, napina i ujedrnia skore
+ dobrze nawilza i odswieza skore, co jest bardzo potrzebne na lato
+ w cenie promocyjnej watry kupienia

Tak ogolnie to codow nie czyni, po prostu dobry ujedrniajacy zel jakich wiele. Duzym jego atutem jest zapach, swietnie sie uzupelnia z zelem pod prysznic, co w sumie zrobilo na mnie wrazenie.
Jesli bedzie jeszcze na promocji, a nie bede miala zadnego innego ujedrniajacego kremu na pewno kupie.

Używam tego produktu od: 2 m-ce