Dr Irena Eris, seria "poniżej 20", Krem matująco-nawilżający

Dr Irena Eris, seria "poniżej 20", Krem matująco-nawilżający

Krem do całodobowej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej, także skłonnej do trądziku. Zapewnia długotrwałe nawilżenie, reguluje łojotok i zapobiega procesom zapalnym. Usuwa ze skóry ślady połysku, nadając jej matowy wygląd. Specjalnie dobrane składniki regulują gospodarkę lipidową naskórka. Dzięki niemu skóra jest elastyczna, gładka i matowa.

koszmar

Lubię kosmetyki pięlęgnacyjne tej firmy i zawsze wydawało mi się, że to świetna marka. Ale ten podkład to jakiś koszmar. Kupiłam go 2 razy (nie wiem, co mnie podkusiło, żeby kupić go jeszcze raz... chyba bardzo niska cena) i zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem bardzo żałowałam. Podkład bardzo topornie się nakłada (próbowałam palcami, gąbką, pędzlem), waży się na twarzy, śmierdzi i znika po 2 godzinach. Do tego świecę się po nim jakby mnie ktoś wypolerował, a nigdy nie miałam problemu ze świecącą skóra (jestem wręcz chorobliwie matowa). Nie będę nawet komentować możliwości wyboru kolorów, ponieważ są 3 na krzyż. Chyba nie mogę o nim powiedzieć nic pozytywnego. Szkoda wydawać pieniążków na ten mały koszmarek.

Używam tego produktu od: kilku lat

Kiepski

Zupelnie nie matowal i pozostawial dziwny film na twarzy.wlasciwie to nawet taka tlustawa polwoka tworzyla sie szybko po jego uzyciu, czyli na mnie dzialal odwrotnie. dla mnie to bardzo nie trafiony produkt,jedyny plus ze moze troszke nawilzal,ale to nawilzanie tez mierne.

Używam tego produktu od:dwa lata temu uzywalam

co z tego że matujący ...

skoro nie matował w ogóle. Owszem, nawilżał, ale mi chodziło własnie o to, żeby matował. Po co więc wydawać pieniądze na coś, co w ogóle nie skutkuje. :/

Używam tego produktu od:

Manicure - velvet nails

Dla mnie bomba !!

Super nawilża i matuje w sam raz dla alergików i nie pachnie beznadziejnymi truskawkami czy czyms tam tylko w sumie nie ma zapachu i bardzo dobrze. Konsystencja jak dla mnei w sam raz. Polecam z tej samej zielonej serii krem-żel ultra nawilżający jest boski!! Tylko na litość boska czemu wycofują tę serie skoro jest super a zastepuje ją tym chłamem under twenty grrrrrrrr ja nei znosze kosmetykow na bazie alkoholu a under twenty trakie są :((((

Używam tego produktu od:paru miesięcy

o co chodzi?

Nie wiem skad te negatywne komenatrze.. dla mnie ten krem jest OK. Ladnie pachnie i cera tez wyglada dobrze. Na razie testuje garniera, ale moze do niego wroce...

nigdy więcej!

najgorszy krem jaki kiedykolwiek miałam. wcale nie nawilża, może odrobinę matuje, ale powoduje trądzikowy bum, niaładnie pachnie i jest rzadki.

Nie to...

Nic co mogłoby zachwycać. Krem jak krem.Ani nie matuje, ani nie nawilża.Do cery mieszanej absolutnie się nie nadaje. Dobrze się rozprowadza i nie wałkuje, ale co z tego...

co to wogole jest

absolutnie nie pomaga walczyc z przetluszczajaca sie skora a do tego zapycha pory i przyczynia sie do powstawania zaskornikow. Poza tym podobnie jak w całej serii tych kosmetykow w swoim skłądzie zawiera aluminium ktore uzaleznia skore i po odstawieniu kosmetyku zaczynaja sie problemy. NIE POLECAM !!!

ilość zużytych opakowań: 2

Świetny! Polecam!

Używam tego kremu już grubo ponad rok. Zwykle miałam problem z cerą, bo potrzebowałam kosmetyków bardzo mocno nawilżających i ten jest świetny!!! Porównałam go ostatnio z Sorayą matującą, miałam uczucie maski, napiętą, przesuszoną skórę, nie matował, a ten krem Erisa wręcz przeciwnie, od razu do niego wróciłam, wysyłając sorayę w kosmos :) Używam go po toniku orzechowym brązującym bielendy (doskonale nawilża, w lecie nie potrzebuję dzieki niemu kremu, nie brązuje ani trochę). No więc konkrety:
Eris bardzo dobrze NAWILŻA, dobrze się wchłania, nie powoduje podrażnień mojej dość wrażliwej cery, ładnie pachnie, MATUJE 10 razy lepiej niż droższa soraya, choć bez przesady, nie oczekuję efektu matowej skóry przez caały dzień bez żadnych poprawek, nie oszukujmy się. Jest wydajny, niedrogi (choć mógłby być jeszcze tańszy), moja mieszana cera go uwielbia :D suche policzki są dobrze nawilżone, strefa te też i nie świeci się. Po prostu bomba!

Używam tego kosmetyku od ponad roku.

dopisane 1 listopada 2005:
firma zmieniła opakowanie, kolor kremu i zapach (a więc może i skład). przedtem pachniał lepiej, ale nadal

dobrze matuje!

dobrze nawilża!

nie zapycha!

nie powoduje wysypu!

bardzo dobry krem, aż się dziwie, że ma takie złe opinie :D szukałam czegoś nowego, ale zawsze wracałam do eris. NAJLEPSZY!

nie nie i jeszcze raz nie

Dostałam go w prezencie razem z cała serią i jestem bardzo niezadowolona:( Nie działa na moją skóre, wrecz pogorszyl jej stan:( Moim zdaniem jest słabiutki- ma dziwna pólpłynna konsystencje, nawilza, zdecydowanie nie matuje skóry!!! Wole zainwestowac w drozszy lecz przyjemniejszy w uzyciu i przedewszystkim skuteczniejszy kosmetyk:)) Jestem jeszcze w trakcie szukania tego cuda;))

Poniżej 15;)

Wpadła mi w ręce próbka 15ml.Pamiętam żel z tej serii(w starej buteleczce)jako bardzo dobry :].Krem niestety jest bardzo słaby w działaniu.Prawie nie nawilża,prawie nie matuje.Bardzo lekki,raczej nie szkodzi i zapach ma taki "erisowaty";).U siebie niestety nie zauważyłam jego efektów.Myslę jednak, że może być idealny jako pierwszy krem dla młodych dziewczyn(i chłopców:P).

4 **** ale z duzym minusem

Nawilza dobrze, matuje juz gorzej. Ale musze przyznac ze pomaga w walce z pryszczami. Dawno go nie uzywalam, ale pamietam, ze bylam z niego calkiem zadowolona.