Galderma, Cetaphil DA Ultra (Krem nawilżający do skóry twarzy i całego ciała)

Galderma, Cetaphil DA Ultra (Krem nawilżający do skóry twarzy i całego ciała)

Udowodnione w badaniach klinicznych nawilżanie i ochrona skóry przez 24 godz. Lekka konsystencja, bez środków zapachowych, niekomedogenny. Cetaphil DA Ultra został stworzony specjalnie do codziennego nawilżania suchej, wrażliwej skóry całego ciała i twarzy. Zawiera unikalny kompleks ERC i pięć kluczowych składników, które zapewniają zapewniają skórze ochronę i prawidłowe nawilżenie.

Skład:
Aqua (Purified Water), Glycerin, Hydrogenated Polyisobutene, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth-20, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Butyrospermum Parkii (shea Butter), Tocopheryl Acetate, Cyclopentasiloxane, Sodium PCA, Cyclopentasiloxane (and) Dimethiconol, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Panthenol, Sodium Polyacrylate, Farnesol, Stearoxytrimethylsilane (and) Stearyl Alcohol, Acrylates/ C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Sodium Hydroxide.

Cena: 30zł / 85g

uniwersalne
Cera
wrażliwa

Ulubieniec

Fantastyczny produkt, który używam od prawie 3 lat. Zanim zaczęłam go stosować borykałam się z problemem ogromnej ilości suchych łuszczących się placków, które zniknęły za sprawą tego kremu. Jest bardzo uniwersalny, stosuję go i na dzień pod makijaż i z filtrem przeciwsłonecznym i na noc. Sprawdza się świetnie w każdej porze roku. Nie powoduje powstawania zaskórników i podrażnień. Polecam każdemu!

Niee..

Wstęp - cera wrażliwa, mieszana, słonna do zapychania w strefie T i rumienia. Dalej - kolejny produkt tej firmy, który mnie tak negatywnie zaskoczył (mam emulsję, która zalega na półce). Co to wogóle jest? Jakie nawilżenie? Konsystencja kremu jest beznadziejna, leje się z tubki strasznie. Po nałożneiu na twarz czułam, jakbym smarowała się wodą. Nie wchłaniał się, cera po nim była jakaś taka dziwna, nie nawilżał. Zapychał. Nadeszło lato, spaliło mnie raz słońce. Postanowiłam dać mu szansę i nasmarować czerwone miejsca. Tutaj też się nie spełnił, bo wogóle się nie wchołonął, nie czułam żadnej poprawy. Już lepiej spisał się zwykły balsam ze sklepu.

Krem godny polecenia :)

Według mnie krem spełnia moje oczekiwania. Dobry dla skóry skłonnej do zapychania, ponieważ nie powstają po nim nowe niespodzianki jednak uwaga kremu należy nakładać niewielką ilość ! Ja go na początku nakładałam za dużo i miałam wrażenie ciężkiej i tłustej cery już po chwili od nałożenia. Średnio sprawdza się pod podkład, jednak na noc jak najbardziej super :) Nawilżanie ma średnie, dla osób o bardzo suchej skórze może być bublem, jednak jeśli ktoś ma cerę mieszaną to jak najbardziej polecam. Fajnie łagodzi podrażnienia, ma lekki zapach i przyjemną konsystencję, dobrze nałożony wchłania się całkiem nie pozostawiając tłustego filmu.

Galderma, Cetaphil DA Ultra

Małe pogotowie ratunkowe jeżeli twarz potrzebuję natychmiastowego nawilżania Cetaphil daję radę bez dwóch zdań. Jest bez zapachowy co może być jego plusem gdyż niektórych zapachy nie które uczulają czy drażnią dlatego ma rekomendację przez dermatologów :)
Używam go czasami na moje przesuszone łokcie latem .

nie warty swojej ceny

Po wizycie u dermatologa i przepisaniu antybiotyku zalecił mi ten właśnie krem.
Mam mieszane uczucia, ponieważ nie był wystarczający dla mojej skóry, a kosztował sporo...
Nawilżał przeciętnie , musiałam używać czegoś innego.
Duża pojemność, jest wydajny.
Spodziewałam się po nim czegoś lepszego, mam inne kremy nawilżające które działają lepiej niż ten.
Nie nadawał się pod makijaż, stosowany na noc w miarę szybko się wchłaniał, nie zapychał,nie podrażniał.
Opakowanie wygodne ,lubię kremy w tubce ,ponieważ jest to zwyczajnie higieniczne

genialnie nawilża! sos dla skóry twarzy ( ͡^ ͜ʖ ͡^ )

Krem ratunek, gdy twarz jest wysuszona, podrażniona.
Lekka konsystencja, łatwo się rozsmarowuje.
Świetny skład (PCA, masło shea, olej z orzechów makadamia, pantenol, silikony).
Rekomendowany przez dermatologów.
Rekomendowany przeze mnie, alergika ;-)

Dla mnie Ok.

Polecony przez panią dermatolog, głównie używany do rąk na których występowała uczulenie. Pomógł i nawilżyć skórę oraz złagodził podrażnienia. Na twarz nakładałam ale tylko i wyłącznie na noc, ponieważ wole kremy na dzień które szybko się wchłaniają abym mogła swobodnie wykonać makijaż.

Dobryy

Fajny krem do cer suchych. Dobrze nawilża jego formula nie jest bardzo ciężka, choć zostawia tlusty film ale nie zapycha i trudno sie wchlania. Używam go na dzien pod ciezkie podkłady np. eldw i dobrze na nim wyglada ,nie slizga sie ale duzo częściej na noc. Rano skora jest nawilzona i gotowa do dalszej pielegnacji. Podczas uzywajnia kremu nie mam problemu z przesuszeniem ani suchymi skorkami. Jednym z wielu zalet jest też jego cena (ok.35zl) i pojemnosc na prawdę spora.

Wykorzystała: kilka próbek

zdecydownie gody kupienia

jestem bardzo zadowolona że zakupiłam ten krem. Miałam strasznie przesuszoną skórę i nic nie było w stanie mi pomóc. Do momentu aż wybrałam się do apteki i tam przede mną jedna osoba kupowała właśnie ten krem. Po rozmowie z panią farmacutką też go zakupiłam i to był strzał w dziesiątkę. Teraz nie boję się już słońca czy opalania, bo mojas skóra ma odpowiedni poziom nawilżenia przez cały rok

Świetnie nawilża

Odkryłam go pare lat temu. Po intensywnym opalaniu moja skorabyla bardzo przesuszona, ale tez ze skłonnością do wyprysków. Ten krem o cudo nadaje się do każdej cery, wchłania się w skore jak gąbka i wygładza nawet drobne zmarszczki. Skóra jest bardzo nawilżona i napięta. Polecam czy rano czy wieczorem, naprawdę świetny krem, trochę drogi ale warto kupic takie kremowe SOS.

Taki sobie

Ten krem jest stworzony dla ludzi z atopowym zapaleniem skóry i z nadmiernym przesuszaniem się skóry, ale nie dajmy się zwieść, że jest intensywnie nawilżający, bo lepiej nawilża krem z tej samej serii, ale ten po prostu nawilżający. Ten podrażnia mi skórę, bardzo mnie piecze, zostawia po sobie drażniący film, także nadaje się jedynie na noc, bardzo długo się wchłania, ale moja skóra nie była zadowolona. Szczerze go nie polecam, choć myślałam, że będzie lepszy od po prostu nawilżającego, ale ta intensywność to chyba w warstwie, którą zostawia.

Nie dla mnie..

Kupiłam krem sugerując się opiniami o świetnym nawilżeniu.. jednak szybko się rozczarowałam.
Po pierwsze nie wchłania się, pozostawia tłusty film a ja ciągle czuje go na twarzy.
Po drugie nie nawilża, buzia po porannym myciu jest taka sama jak przed nałożeniem kremu.
Posiadam cerę mieszaną.