Rio Solaire, samoopalacz

Rio Solaire, samoopalacz

Delikatna emulsja, która pozwala uzyskać złocistą i naturalną opaleniznę w ciągu całego roku bez przebywania na słońcu. Działanie samoopalające wspomaga dodany do kremu naturalny ekstrakt z orzecha włoskiego. Efekt widoczny jest już po 3-4 godzinach. Samoopalacz Rio Solaire jest kremem pielęgnacyjnym, jednocześnie nawilża i odżywia skórę.

nie jest tak żle

Zacznę od tego, że ostatnio jestem na etapie próbowania różnych samoopalaczy, a ten kupiłam dlatego, że akurat innych nie było.
Jeśli chodzi o odcien to wg mnie nie jest zły, miałam dużo gorsze.
Faktem jest, że śmierdzi oraz że jest dosyć tłusty, ma on natomiast dla mnie jedną głowną zalete, a mianowicie w przeciwieństwie do innych samoopalaczy wystarczy jedna warstwa by uzyskać ładny opalony, mocny odcień, różnica nawet przy mojej bladej cerze jest widoczna.

gdyby nie zapach...

Przyzwoity samoopalacz: daje naturalny efekt w ladnym odcieniu, choc jakby sie zastanowic, to mimo wszytsko ma sporo minusow:
- chemiczny duszacy zapach
- przy smarowaniu zostawia biala powloke, ktora trzeba dlugo wsmarowywac, aby samoopalacz sie wchlonal
- raczej intensywny samoopalaczowy smrodek
I jedna charakterystyczna cecha: faktycznie ma dzialanie pielegnacyjne, zostawia skore natluszczona i cudownie gladka, co zauwazylam na policzkach i dekolcie, niestety na tlustej strefie T to sie nie sprawdza - pozostaje tlusty film. Dlatego polecam do cery suchej i normalnej.