Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Wygładzająco - oczyszczający peeling drobnoziarnisty

Wygładzająco - oczyszczający peeling drobnoziarnisty

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli masz cerę normalną, mieszaną lub suchą, która wymaga głębszego oczyszczenia, wygładzenia i przywrócenia blasku. Peeling doskonale wygładza i odświeża skórę usuwając nadmiar martwego naskórka, a skóra odzyskuje promienny i zdrowy wygląd. Peeling odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Drobinki peelingujące skutecznie usuwają martwy naskórek pozostawiając skórę idealnie czystą i odświeżoną. Wyciągi ze świeżej cytryny i lilii wodnej zmniejszają widoczność śladów po niedoskonałościach. Gliceryna długotrwale nawilża skórę.
Cera jest wyraźnie wygładzona i promienna.

Cena: 15,99zł / 75ml
/s/

lubimy sie :)

Peeling jest niezastapiony w walce o piekna cere. Ma w skladzie drobinki ktore rewelacyjnie oczyszczaja skore z martwego naskorka. Nie podrażnia i nie wywoluje uczulenia. Po jego uzyciu mam wrazenie jakbym miala nowa skórę zadbaną i piękną. Pomaga mi walczyc z defektami skornymi jak zaden inny .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1591076].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z drogeryjnych

Jak w tytule. Malutkie drobinki dokładnie oczyszczają twarz, nie podrażniając, ani nie wysuszając przy tym skóry. Całkiem miły zapach. Wydajny produkt.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1573971].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze oczyszcza.

Ten peeling, zaraz obok oczyszczającej pasty z liśćmi manuka z Ziaji, zawsze gości na mojej toaletce. Mniej więcej raz/dwa razy w tygodniu oczyszczam sobie solidnie twarz i nakładam głęboko nawilżającą maskę. Ten produkt doskonale przygotowuje skórę pod ten zabieg.
Plusy:
-nie podrażnia,
-solidnie złuszcza,
-jest wydajny,
-ma fajne opakowanie, z którego można wycisnąć produkt do ostatniej kropelki,
-jest niedrogi,
-ładnie pachnie,
-szeroko dostępny.
Minusów nie znajduję. Polecam spróbować .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522491].usefull || 0 }}% pomocna.
Gala KWC 2017

Bardzo przyjemny peeling z mnóstwem maleńkich drobinek

Mam suchą, wrażliwą i naczynkową skórę i nie powinnam w ogóle peelingować jej mechanicznie... ale jednak nic nie zastąpi porządnego wyszorowania się raz na jakiś czas;-) Zwykle używałam morelowego peelingu Soraya, a do Rossmanna poszłam po enzymatyczny peeling Lirene, ale promocja (11zł) skusiła mnie też do zakupu tego drobnoziarnistego (chwilkę myślałam nad jego gruboziarnistym bratem, ale wydawał się gorszy - większe ziarenka i mniejsza ich ilość). I to był strzał w dziesiątkę! Peeling jest bardzo przyjemny w stosowaniu - mnogość maluteńkich drobinek zatopionych w gęstym żelu jest jego główną zaletą - stosuję go na obficie zwilżoną twarz szorując kilka minut, a efekt jaki osiągam po jego zastosowaniu jest cudowny - idealnie wypolerowana, lśniąca, zaróżowiona skóra:-) Dodam, że zawsze obowiązkowo po peelingu nakładam jakąś maseczkę, co łagodzi efekt ścierana. Zapach ma taki sobie - nieco chemiczny. Opakowanie to klasyczna tubka, z porządnym zamknięciem na klik, z której kosmetyk dobrze wychodzi - nie za dużo i nie za mało. Duży plus także za promocyjną cenę (regularna ok 16zł) oraz dostępność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496286].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry produkt

Jeden z lepszych peelingów jakie używałam. Dobrze oczyszcza, zauważyłam znaczną poprawę skóry (myślę, że pomogła też zmiana diety), jednak peeling wzmocnił efekt. Cena produktu jest dla mnie przystępna, poza tym jest on wydajny.
Jedyne wada, to lekkie naciągnięcie i uczucie wysuszonej skóry po stosowaniu. jednak takie uczucie pojawia się u mnie przy większości tego typu produktów. Krem nawilżający po, załatwia sprawę :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480726].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszy niż żel.

Miałam już wątpliwą przyjemność stosować żel do mycia z tej linii, z którego nie byłam zadowolona. Jednak w momencie gdy potrzebowałam lekkiego zdzieraka Biedronka przyszła z mi z pomocą. Kupiłam ten peeling za około 10 zł.

Cechy:
- delikatne drobiny zatopione w żelu
- zapach świeży, rześki, morski, owocowy, taki niebieski, delikatniejszy niż żelu
- peeling masuje twarz i ją wygładza
- nie podrażnia, jest delikatny
- nadaje się do codziennego stosowania
- w mojej ocenie jest mało wydajny
- w przyzwoitej cenie

Jest ok, choć znam lepsze.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338921].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry oczyszczacz

Zalety:
- ma odświeżający zapach
- bardzo drobne i mocno złuszczające drobinki wygładzają skórę
- sprawia że skóra wygląda świeżo
- konsystencja drobnoziarnista lekko musująca
- wygodna tubka
- wydajny kosmetyk
- dobra dostępność niska cena

Wady:
- przesusza skórę i powoduje uczucie ściągnięcia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338641].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny.

Stosuję go od lat i uwielbiam powracać do niego jak i różowego z Lirene,

+ Oczyszcza fajnie buzie, czuć tą świeżość,
+ Jest bardzo wydajny, niewielka ilość pozwala na dokonanie zabiegu na twarzy,
+ Kulki (peeling) są mało ziarniste i nie podrażniają skóry,jak to inne mają w zwyczaju, oraz bardzo dobrze się sprawdzają, nie rozpuszczają się, delikatnie oczyszczają.
+ nie pozostawia skóry naciągniętej, suchej.
+sprawia,że skóra na twarzy jest gładka.
+ ładnie pachnie.
+dostępność.

Ma swój minus, jeden mankament to ta:
-cholerna nakrętka.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1329406].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Peeling ten nie podrażnia bardzo skóry, ładnie pachnie, spełnia swoje zadanie. Ma troche rzadką konsystencję i średnio wygodne opakowanie, ale jest w miare tani i dobrze dostępny. Ma małe drobinki, które przyjemnie masują. Łatwo się zmywa i fajnie odświeża. Był wart wypróbowania ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325216].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny klasyczny peeling :)

Produkt do oczyszczania i wygładzania, który wyparł słynną pastę Liście Manuka Ziaji. Ostatnimi czasy jestem zadowolona ze stanu swojej cery, być może podziękować powinnam właśnie marce Lirene, gdyż stosuję komplet ich produktów - żelu do mycia, płynu micelarnego, toniku oraz peelingu. Nie testowałam gruboziarnistego, ten wydaje się idealnym rozwiązaniem dla osób z cerą skłonną do przesuszania, nawet stosowany 3 razy w tygodniu nie robi krzywdy. Póki co na pewno się nie rozstaniemy :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321041].usefull || 0 }}% pomocna.