Rexona Women, Crystal, Clear Roll-On (Antyperspirant w kulce) (różne rodzaje)

Rexona Women, Crystal, Clear Roll-On (Antyperspirant w kulce) (różne rodzaje)

Cena już od 7,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Rexona Crystal Clear dla kobiet to antyperspirant w kulce chroniący przez 24 godziny. Nie zawiera alkoholu. Nie pozostawia śladów na ciemnych ubraniach.
Dostępny w trzech wersjach: Aqua, Diamond i Pure.

Skład: Aqua, Aluminium Zirconium Pentachlorohydrate, Glycerin, Helianthus Annuus Seed Oil, Steareth-2, Parfum, Steareth-20, Potassium Lactate, Citric Acid, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate i inne

/s/

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 122

nie chcę wybierać!

Od dezodorantu oczekuję 3 rzeczy: suchych pach, niwelowania brzydkiego zapachu i braku śladów na ubraniach.
Mam wersję Diamond - używana w miesiącach marzec-kwiecień-poczatek maja

+ suche pachy
+ brak śladów na ubraniach
+ wydajność

- nie radzi sobie z brzydkim zapachem
- specyficzny zapach produktu, cytrusy z czymśtam, nie leży mi wcale, a pod koniec opakowania po prostu śmierdzi chemią
- czarne opakowanie, które nie pozwala stwierdzić ile produktu zostało do końca

Wersja Diamond mi nie leży - nie chcę wybierać między skutecznością a unikaniem śladów na ubraniach.

Przetestowałam ostatnio wersję niebieską - Aqua. Wrażenia są podobne jak wyżej. Wersje nie brudzące ubrań nie są skuteczne podczas upałów, nie chronią przed brzydkim zapachem, choć większość czasu spędzam w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Skończyłam niedawno wersję - Pure - różową. Opinia jak wyżej, nawet w miesiącach jesiennych...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1003858].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 30

Pieniądze wyrzucone w błoto! Nie polecam!

Antyperspirant nie jest drogi, ale uważam, że i nawet tych pieniędzy nie jest wart. 48-godzinna ochrona? Nie wiem przed czym. Godzinę po użyciu czuję już pod pachami pot i lepkość. Mam wrażenie, że ten kosmetyk wręcz przyśpiesza pocenie się. A gdzie jakiś piękny zapach? Więcej tego nie kupię. Nawet nie będę kończyć zaczętego opakowania. Okropność!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981998].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 65

spoko

Działa: chroni przed potem ale myslę ze dużym problemom nie podoła, ładny zapach, nawet wydajny, cenowo też ok, może kiedyś do niego wrócę. Nie zachwycił mnie ale był spoko

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978246].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 65

Nie jest zły, ale.....

Wypróbowałam już kilka wersji zapachowych tych dezodorantów i właściwie wszystkie podobają mi się.
Przyczepiłabym się do trwałości i ochrony przed zapachem potu.
Nie mam problemów z nadmiernym poceniem się, ale po kilku godzinach od użycia mam wrażenie,że ten dezodorant przestał działać.
Jeśli chodzi o tą firmę to o wiele bardziej swoja rolę wg mnie spełniają dezodoranty w sprayu.
Bardzo możliwe,że kupię jeszcze kiedyś ten dezodorant w kulce, ale na pewno nie w cenie regularnej ( ok. 10-11 zł) tylko jak będzie w promocji( 6-7 zł.)

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947298].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 79

Fajny :)

Antyperspirant który świetnie spełnia swoje zadanie:
+ bardzo wydajny
+ ładny zapach
+ dobrze chroni
+ wygodny w aplikacji
+ szybko wysycha
+ dobry stosunek ceny do jakości
+ z powodzeniem można go nakładać nawet tuż po goleniu, nie pozostawia podrażnień, wręcz łagodzi skórę

- czasem zostawiał ślady na ubraniach, za to odejmuję pół gwiazdki

Używam tego produktu od: około pół roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944650].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 34

Świetny!

Przetestowałam dużo dezodorantów, zarówno tych drogeryjnych, jak i aptecznych. Jestem alergikiem i większość z nich po prostu odpada przez to, że mnie uczula. Ponadto dezodorant musi chronić, co oznacza, że nie może przepuszczać choćby "cienia" zapachu potu. Zwykle nie znoszę też ich zapachów, najbardziej lubiłam bezzapachowe, które nie męczą nosa ;) Rexonę kupiłam spontanicznie, spacerując między drogeryjnymi półkami, bez większych nadziei. Zaciekawił mnie zapach (wersja Pure), który jest prześliczny. Ten kosmetyk zaskoczył mnie mega pozytywnie! Pierwsze i najważniejsze - NIE UCZULA <3 Jest bardzo wydajny; nakładam go dużo, a starcza na dłuuugo (widać poziom płynu w opakowaniu - kolejny plus). Zapach utrzymuje się. Nie przebijają żadne fizjologiczne "odorki" ;) Cena jest również ogromnym plusem, ponieważ do tej pory musiałam się wykosztowywać na kulki Vichy. Dość szybko zasycha.
Podsumowując: super! :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[919457].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 152

Słabiutki

Zdecydowanie nie kupie ponownie.
Kiepsko zabezpiecza przed poceniem, właścicie wcale.
Podobnie jesli chodzi o zapach - popoludniu konieczna jest ponowna aplikacja, gdyz wyczuwalny jest nieprzyjemny zapach (a nie jestem osoba pocaca sie nad wyraz).

Niska wydajnosc. Cena zbyt wysoka w stosunku do jakosci.

Jedyny + wlasciwie za niepozostawianie bialych sladow.

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910643].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

słabiutki

Bardzo słabo zabezpieczał przed poceniem, raczej też nie zapewniał uczucia świeżości. Trwałość na skórze bardzo niska. Średnio wydajny. Za 7 złotych na promocji można kupić lepszy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[909056].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Może być

Plusy:
- ładnie delikatnie pachnie,
- ma korzystną cenę
- jest dość wydajny
- ma poręczne opakowanie
Minusy:
- ma działać 24 h a działa krótko po treningu w ogóle go nie czuć.

Nie kupiła bym go drugi raz ponieważ na naszym rynku jest w chwili obecnej tyle produktów do wyboru .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871044].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 117

Porażka

Mimo, że używam go dopiero od 4 dni, to wiem że nie użyje go więcej.

+ cena
+ dostępność

- po 2h od nałożenia znika zapach
- nie chroni
- długo się wchłania
- zostawia ślady na ciemnych ubraniach
- po 2 dniach zakrętka zaczęła mi odpadać, chociaż opakowanie mi nie spadło ani razu

Jedna gwiazdka za cenę i dostępność. Dla mnie się nie nadaje, mogłabym równie dobrze w ogóle go nie użyć i wyszłoby na to samo.

Używam tego produktu od: 4 dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863976].usefull || 0 }}% pomocna.