Ultra Strong Hair Spray (Lakier do włosów ultra mocny)

Ultra Strong Hair Spray

Lakier do włosów Ultra Strong zapewnia maksymalny poziom utrwalenia i długotrwały efekt, a przy tym pozostawia włosy elastyczne i miękkie w dotyku. Precyzyjny system rozpylający pozwala utrwalić fryzurę bez sklejania włosów, a formuła z Systemem Vitamin - Fix aktywnie pielęgnuje włosy bez ich obciążania.
Maksymalnie utrwala, nie sklejając i nie wysuszając przy tym włosów.
Nadaje włosom piękny połysk, nie wykrusza się i nie pozostawia śladów.
Daje się łatwo wyszczotkować. Zawiera System Vitamin - Fix.

lakiery
utrwalające, nabłyszczające
w butelce
Struktura
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 15

Utrwala fryzurę

Lakierów do włosów przećwiczyłam wiele i nie znalazłam idealnego. Za każdym razem nabywam inny i w poszukiwaniach nie ustanę. Tym razem wypróbowałam ten i utrwala moje fryzury na kilka godzin, po upływie których należało by zrobić powtórkę, ale tak jest z każdym innym lakierem, aczkolwiek ten akurat całkiem przyjemnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043512].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 47

zawiódł mnie

Niestety, ale nie podzielam entuzjazmu poprzedniczek.

-nie nazwałabym go "super mocnym", nie utrzymuje włosów tak dobrze, jakbym tego oczekiwała...
- ...chyba że nałożymy go bardzo dużo, ale wtedy już wyraźnie skleja i obciąża włosy, jak to lakier.
-podrażnia mi skórę głowy

+jak już przesadzimy z ilością, łatwo go wyczesać z włosów
+niewysoka cena (choć są lepsze w podobnej cenie)

Nie kupię go ponownie, niestety się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[878153].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 118

Świetny!

Najlepszy lakier jaki kiedykolwiek wpadł mi w ręce :D
Utrzymuje włosy na swoim miejscu przez cały dzień, nawet w czasie niepogody :D Poza tym ładnie pachnie i ,,nie gryzie" w nos :) cena również nie wysoka ^^ POLECAM!

Używam tego produktu od: dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821551].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 80

Najlepszy !

Myślałam, że już nigdy nie znajdę lakieru który potrafiłby utrzymać moją długą grzywkę w ryzach tak by nie nachodziła mi na twarz. Lakier sprawdza się znakomicie. Wystarczy niewielka ilość a włosy już zostają na swoim miejscu. W ciągu dnia jakby się z włosów lekko ulatniał ale mimo to włosy trzymają się tak jak powinny. Kolejną rzeczą za którą kocham ten lakier jest to, że mimo użycia go w większej ilości nie robi tego okropnego posmaku w ustach, jakbym zjadła całą butelkę .. Kupuję po 9 zł w rossmanie bez promocji !

Jestem zachwycona :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[726421].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Jest super !

najlepszy na rynku nie ma zadnych minusów super pachnie utrwala jest wydajny mozna go zczesać i wg jest super polecam wszystkim :) dodam ze uzywam go do grzywki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716775].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 219

Bardzo dobry

+ bardzo dobrze utrwala
+ nie skleja włosów, nie ma efektu hełmu
+ fajny zapach
+ przystępna cena (w promocji po 9 zł)
+ po wyczesaniu nie ma białych płatów we włosach

- brak

POLECAM

Używam tego produktu od: od dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[558687].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Dla mnie rewelacja!

Szukałam lakieru, dzięki któremu mogłabym "pozbyć" się grzywki przy tradycyjnym kucyku, a konkretnie utrzymał ją zaczesaną do tyłu - i to jest to!

(+) super trwały!
(+) super zapach - niczym delikatne perfumy
(+) cena
(+) wydajność

(-) - dla mnie nie ma minusów

Uwielbiam go!

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[546855].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 35

Napisanych recenzji: 857

calkiem mocno utrwala

Zuzylam kilka butelek tego lakieru. Bardzo dobrze utrwalal. PO jakims czasie zaczela mnie coraz mocniej glowa swedziec. Robilam wtedy eksperymenty, zmienialam szampon, a to sprobowalam innego lakieru itp. wiec ciezko mi na 100% stwierdzic czy to ten lakier jest winny. Wtedy go podejrzewalam, ale teraz wiem, ze i szampon moze spowodowac u mnie swedzenie. Dlatego nie wiem czy polecam. Musze sie kiedys znow na niego skusic i sprawdzic, bez zmieniania szamponu. jak glowa zacznie swedziec on byl winny. Nie obnize mu oceny, bo utrwalal bardzo dobrze.

Używam tego produktu od: jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[477111].usefull || 0 }}% pomocna.