Joanna, Styling Effect, Brylantyna w wosku

Styling Effect, Brylantyna w wosku

Brylantyna w wosku jest doskonała do układania i nabłyszczania nawet najbardziej fantazyjnych fryzur: pazurków, krótkich kosmyków, fal i koków. Pozwala zaakcentować pojedyncze pasemka. Zawiera wyciąg ze słodkich migdałów, filtr UV chroniący włosy przed szkodliwym promieniowaniem oraz wosk pszczeli. W rezultacie włosy nabierają jedwabistej miękkości i pięknego połysku.

Cena: ok.7zł/ 45g

Napisanych recenzji: 4

yyyyyy...

Na moich włosach kompletna porażka.. Mam wysokoporowate włosy, długie, kręcące się lekko, suche na końcach, nie farbowane. Podchodziłam do tej brylantyny kilka razy, w różnych połączeniach i za każdym razem efekt jest ten sam! - brudnych, matowych, przetłuszczonych i zlepionych włosów! Całe szczęście że kupilam na promo w SP za 5 zł, poszła w śmietnik.

Używam tego produktu od: Z 5 razy
Ilość zużytych opakowań: Troszeczke pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043889].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 107

naprawdę fajna

Rozsądnie i właściwie użyta brylantyna potrafi naprawdę ułatwić nam życie. Trzeba jednak bardzo uważać aby nie przesadzić z ilością bo włosy staną się tłuste, posklejane i będą się nadawały od razu do mycia.

Naprawdę wystarczy lekko przejechać opuszkami palców po brylantynie, troszkę rozetrzeć i zaaplikować na włosy. Jeśli mamy dużo kosmyków które chcemy ujarzmić zawsze lepiej zanurzyć palce jeszcze raz bo nabrany za pierwszym razem nadmiar i tak nie wystarczy na wszystko, pozostanie na włosach tworząc brzydki efekt.
Nie polecam też stosowania u nasady włosów lub na całej ich długości. Jest to produkt doskonały do ujarzmiania końcówek lub grzywki.

Tak czy inaczej właściwie stosowany produkt jak dla mnie zasługuje na 5 gwiazdek.

Niżej wymienione plusy dotyczą oczywiście efektów przy zastosowaniu właściwej, niewielkiej ilości. Wiem, że powtarzam masło maślane, ale spotkałam się już z sytuacjami, że coś polecałam po czym ktoś jak się szybko okazywało po złej bądź nadmiernej aplikacji miał pretensje.

Plusy;

Dobrze ujarzmia niesforne kosmyki

Ładnie nabłyszcza

Włosy są miękkie i wyglądają zdrowo

Nie skleja

Nadmiernie nie obciąża

Ładnie pachnie

Jest tania

Jest baardzo wydajna i starcza naprawdę na długo

Używam tego produktu od: dłuugo
Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[682240].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

POLECAM

Jeśli ktoś wychodzi szybko gdzieś i ma nieuczesane włosy, albo właśnie rozpuścił je z kitki... Polecam !

Ujarzmia włosy, nadaje piękny połysk i od razu wyglądają jak układane przez co najmniej pół godziny !

Plusy:
-ujarzmia przesuszone kosmyki
-nablyszcza końcówki
-nadaje im miekkosc
- nie skleja wlosow
-przepieknie pachnie
-jest bardzo wydajny
-przyzwoita cena

Minusy:
-zbyt dużo= tłuste włosy

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/50 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[678654].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Napisanych recenzji: 18

najlepsza

Brylantyna w wosku Joaśki to najlepszy kosmetyk do włosów. Nie spotkałam lepszego. Uzywam go od lat. Mam suche, gęste i kręcone włosy, które dzięki brylantynie pieknie się skręcają, nie puszą i błyszczą. To cudo w dodatku ładnie pachnie i jest niezwykle wydajne.
Aczkolwiek jest jedno "ale". Trzeba ją umiejętnie nakładać i nie przesadzać z ilością. Moje włosy najkorzystniej wyglądają, gdy nakładam brylantynę w wosku bezpośrednio po umyciu, na mokre włosy. Biorę niewielką ilość kosmetyku i rozcieram w dłoniach. Następnie delikatnie wcieram w końcówki włosów. Potem wygniatam włosy i zostawiam żeby same wyschły. Niestety włosy na drugi dzień nie wyglądaja już tak ładnie, choć nadal są błyszczące.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[655458].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

niezastapiona

Linia wosków z Joanny to jedyna rzecz, która jest w stanie ujarzmić na prawdę zniszczone końcówki. Używaam jej kiedy moje włosy były platynową watą cukrową.
Nie użyłabym tego produktu na suche włosy, bo zdecydowanie jest za ciężki i tłusty. Od lat nakładam małą ilość produktu na mokre końce włosów. Efekt jest doskonały jeśli dodatkowo zostawimy je bez suzenia na jakiś czasz. Wyjątkowo zniszczone włosy są po niej bardzo ładne. Brylantyna dobrze podkreśla cieniowane włosy i sprawia,że suche końce wyglądają dobrze. Nie wyobrażam sobie jak mogłabym z moimi włosami wyjść z domu bez nałożenia tego produktu.
Cena jest bardzo przystępna, a produkt prawie się nie kończy. Wystarczy rozetrzeć trochę w dłoniach i nanieść na końcówki. Nie znam innego produktu, który tak dobrze działa

Używam tego produktu od: 4lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[619906].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 240

wpuscic faceta do sklepu :)

Produkt kupil moj TŻ z przekonaniem ze owa brylantyna oprocz blasku zapewni mu ostrego jeza na glowie. Niestety sie rozczarowal hehe
Produkt przechwycilam ja i jestem w nim zakochana!
Stosuje tylko na wysuszone po myciu koncoweczki, ktore po brylantynce staja sie wizualnie tak zdrowe jak u gwiazd filmowych :)

Wystarczy rozetrzec ociupinke w dloniach i przesuszony puch nabiera zdrowego lsniacego efektu. Do tego slicznie pachnie!! Guma balonowa? Jagody? Fanta truskawkowa? MMMM!!!! a czuc caly dzien!!

Kocham kocham kocham :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pol

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[507292].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 135

Bardzo dobra

Używam jej na zmiane z woskiem z tej samej firmy i serii.

Kosmetyk jest naprawde dobry :

- ujarzmia przesuszone kosmyki,nablyszcza je,nadaje im miekkosc
- nie skleja wlosow
-pieknie pachnie
-jest bardzo wydajny ( uzywa sie go malo,zeby nie przesadzic-bo wtedy efekt tlustych wlosow murowany)
-cena niska

Reasumujac-produkt na wysokim poziomie,wart uwagi i kupna.Brawa dla Joanny :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[504894].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

agent do zadań specjalnych :)

uwielbiam ten kosmetyk. świetnie radzi sobie z moimi puszącymi się włosami. ujarzmia suche siano. nadaje piękny połysk i cudownie pachnie. jako, że kończy mi się aktualnie używane opakowanie, to chciałam kupić kolejne. ku mej rozpaczy joanna zmieniła opakowanie. zapach już nie ten. zobaczę, czy to to samo cudo :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy, ale bardzo długo
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[500061].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 13

KWC

Najlepsza na puszące się włosy,ale trzeba nie przesadzać z ilością nakładania tego specyfiku.Po nim wogule nie puszą się włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[499784].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Wspaniała

Wreszcie odkryłam kosmetyk, który jest w stanie ujarzmić moje suche, gęste, puszące się włosy! I to za 7 zł! Nakładam odrobinę brylantyny na noc, po umyciu włosów i układam tak, żebyrano obudzić się ze lśniącymi falami. Dzięki temu specyfikowi zapomniałam, co to puszące, przesuszone, bezkształtne włosy. Ona działa jak odżywka! Nie polecam dziewczynom z cienkimi, skłonnymi do przetłuszczania włosami. Za to na gęstych, odpowiednio wystylizowanych włosach daje oszałamiający efekt. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: około 4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[485847].usefull || 0 }}% pomocna.