Kolor i blask, Szampon do włosów farbowanych

Kolor i blask, Szampon do włosów farbowanych

Colour Nutrium to zestawienie lipidów i białek, pokrewnych naturalnym składnikom włosów, które są niszczone przez farbowanie. Odnawia ono utracone związki, przywracając tym samym elastyczność i miękkość farbowanym włosom, Kolejny ważny składnik Color Nutrium to filtry UV, które zmniejszają ryzyko zniszczeń białek włosa przez słońce, pomagają zachować ich kolor na dłużej.
Farbowane włosy odzyskają utraconą elastyczność, miękkość i blask.

na 3

ten szampon to typowy przecietniaczek - nie zaszkodził, ale do ideału mu daleko
potrzymywanie koloru - tak chyba w marzeniach
ogólna pielegnacja - raczej kiepska
nie jest najgorszy, ale wypada bardzo przecietnie w moich oczach, miała juz dobry czas temu,i zdecydowanie lepszy jest ten do włosów suchych - zółty
cena niska więc generalnie daje mu 3

Używam tego produktu od:3 lata temu

???

Według mnie ten produkt jest dobry może dlatego że mam naturalnego koloru włosy
ogólnie o sunsilku mam dobre zdanie lecz mnie i moją mame troche ten shampon zawiót

plusy zapach
fajna butrelka poczucie świerzości na włosach

minusy
nie spełnia swojego zadania
i z karzdym urzyciem mniej korzystniewpływa na włosy

może dlatego tak mało kosztuje???

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:4 może 5

jak tu wierzyć reklamie :)

mam włosy z jasnymi pasemkami, czy na ich kolor wpływa ten szampon, jeśli tak to raczej w minimalny sposób. Najgorsze w sunsilku jest to że włosy trudno się rozczesują, nie wygładza wręcz tarmosi :0 nawet z odżywką tej samej serii ,średno to wygląda. Dobrze się pieni, nie powoduje podrażneń to chyba jedyna znikoma zaleta. Zapach ok ale efekt żaden, niestety.

Make up no make up H&M

koszmar

Używałam wraz z odżywką tej firmy do farbowanych włosów oraz bez odzywki. w obu przypadkach byłam bardzo niezadowolona z rezultatów :( Włosy były sztywne, ciężko się rozczesywały, starciły połysk, a odrosty stały się bardziej widoczne :(. Wiecej tego szamponu nie kupie.

Używam tego produktu od: miesiaća
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

miodzio:)

Jestem mu wierna od paru miesięcy zamiennie z jego kuzynem( aloesowy) z tej samej firmy:)Włoski mam mięciutkie i bardzo lśniące. Mam włosy falujące i po nim nie puszą sie tak i zachowują ładny skręt. Nieobciąża włosów.Do tego jest tani i ma dużą pojemność. Bardzo dobry szamponik:)

ekstra

Jestem nim wręcz zachwycona :D To jest to czego od dawna szukałam! Wspaniale nawilża i odżywia włosy, są one miękkie i miłe w dotyku, niesamowicie podatne na układanie, jest bardzo wydajny i ma naprawde przyjemny zapach. Włosy rozczesuje bez najmniejszego problemu. Cena jest bardzo przystępna. Poleciła mi go fryzjerka, za co jestem ogromnie wdzięczna. Z czystym sumieniem stawiam "full" :D

ilość zużytych opakowań: narazie 1 ale będą kolejne :D

ok

Moje włosy po użyciu w/w szamponu są miękkie, nawilżone, miłe dla oka. W miarę wydajny. Kolor włosów został przedłużony w niewielkim stopniu. Przyjemnie pachnie i pieni się, ma odpowiednio gęstą konsystencję. Nie wywołał u mnie łupieżu ani innych dolegliwości ;). Niedrogi, polecam.Ilość zużytych opakowań: 1

taki sobie

Zawiodłam się. :(Włosy po farbowaniu wyjątkowo szybko straciły kolor i blask, wypłowiały.Jedyną zaletą tego szamponu jest nawilżanie i łatwość ułożenia fryzury po jego użyciu.Nie kupię po raz drugi.Ilość zużytych opakowań: 1

ujdzie

ładnie pachnie, pieni się, włosy są gładkie, ale ciężko je rozczesać, konieczne jest użycie odżywki. Bardzo przystępna cena.

taki sobie..

Dobrze sie pieni, ładnie pachnie. Trochę chyba ułatwia rozczesywanie. Jeszcze dzień po myciu włosów wydaje się być dwa razy więcej. Jednak nie zauważyłam, żeby jakoś odżywczo działał na ich strukturę - wydają mi się bardziej sianowate, mało miękkie w dotyku. Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

dobry

Jak dla mnie jest to nowsza wersja szamponów Timotei...ten jest odpowiednikiem Timotei do włosów farbowanych z bawełną i ma dokładnie taki sam zapach tylko konsystencję bardziej kremową...dobrze się pieni i nie obciąża włosów. Ogólnie jestem zadowolona ale jakoś nie ciągnie mnie żeby od razu kupować następną butelkę tego szamponu...pewnie będę do niego wracać od czasu do czasu.

udany

Kupiłam go wraz z odżywką. Ten szampon bardzo przypomina mi Timotei, który też oceniam jako bardzo dobry. Bardzo ładnie się pieni, lekko kremowo, dobrze myje, nie plącze i nie usztywnia włosów, nie wysusza ich, przyjemny zapach. Czego chcieć więcej?