Kolor i blask, Odżywka do włosów farbowanych

Kolor i blask, Odżywka do włosów farbowanych

Wysoce skuteczna odżywka Sunsilk, wzbogacona o Color Nutrium i filtry UV, głęboko odżywi Twoje włosy i przywróci im połysk. Włosy odzyskają elastyczność, miękkość i blask.

Godny polecenia :)

Włosy po tej odżywce są bardzo miekkie, elastyczne, błyszczące, odżywka ta przede wszystkim chroni farbowany kolor włosów za co daje duży + :)
Cena tego produktu jest niska dlatego gdy go kupywałam nie byłam pewna czy się sprawdzi
Miło się zaskoczyłam...

Używam tego produktu od: już jakiś czas

Jest naprawdę OK

Kupiłam - tak ot . Nie spodziewałam sie jakis spektalukarnych efektów. Wczoraj włosy po umyciu i nałozeniu odzywki były bardzo przyjemne. Tak jak napisała kolezanka nizej (albo wyzej) że jest wyrazniejszy kolor - to chyba fakt. Włosy są pachnące, lekko błyszczą... myslę ze nie zmienię tej odzywki szybko ;]

Używam tego produktu od:zaczęłam
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Miękkie i znormalizowane włosy

Z serii Sunsilk mam już Krem podkreślający fale i loki. Jako, że jestem z niego bardzo zadowolona, zaryzykowałam kupno Odżywki do włosów farbowanych. Włosy farbuję co ok. półtorej miesiąca (silnymi farbami, nie szamponami, czy henną); dodatkowo są z natury dosyć suche i puszące się. Natomiast po użyciu tej odżywki zauważyłam znaczną poprawę. PLUSY: opakowanie - poręczne, nie przewraca się; przyjemny zapach (chociaż podejrzewam, że nie wszystkim będzie odpowiadał; na pewno nie dla miłośników naturalnych - np. owocowych - aromatów); dostępność; połączenie jakość-cena; konsystencja - nie za gęsta, odżywka dobrze się rozprowadza po włosach; efekt po użyciu - włosy miękkie, wygładzone, pięknie pachnące - zapach utrzymuje się na nich dosyć długo; w miarę używania włosy coraz bardziej zyskują. MINUSY: zapach - mi się podoba, ale nie każdemu podejdzie; odżywki mogłoby być więcej - dla mnie pojemności nigdy dosyć :).

Nie jest to cudowny lek dla bardzo zniszczonych włosów, ale jak na sklepową odżywkę jest naprawdę OK. Na pewno jest o niebo lepsza od tych z serii Timotei, czy Fructis. Chętnie ją wypróbuję wraz z szamponem z tej samej linii. PODSUMOWUJĄC: Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Nie polecam

Używałam razem z szamponem tej samej firmy.
Zapach mi się nie podobał, taki sztuczny. Włosy się po nim rozczesywały, ale z pewnymi oporami, kolor sie dzieki tej odzywce nie trzymał, raczej zaczął schodzic, włosy straciły po uzywaniu tej odżywki blask :( odrosty były bardzie widoczne :(
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: miesąca
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

dobra

Jak poprzedniczki kupiłam ją w promocji. Jestem zadowolona, włosy łatwo się rozczesują. Zapach całkiem przyjemny. Czy dłużej utrzymuje kolor? Tego nie wiem :D

piękne włosy!

Jestem w pozytywnym szoku. kupilam tą opdzywke wraz z szamponem w rossmanie,ze wzgledu na korzystna promocje i zostalam pozytywnie zaskoczona!
Oba kosmetyki maja piekny zapach, czuc go po wysuszeniu jszcze dlugo, jest naprawde super..wlosy sa
miekkie i wygladzzone,naprawde nie przesadzam-cudo. co do zachowania koloru-wyjdaje mi sie,ze stal sie bardziej wyrazisty.

bardzo dobra

a ja bardzo ja lubię!uwielbiam ten zapach(słyszałam wiele komplementów na ten temat :D ),po uzyciu moje wlosy są miekkie,lśniące..ale czy chroni kolor to nie wiem,bo nie farbuje włosów :p:
jedyna jej wada-odrobinke przyspiesza przetłuszczanie sie włosów

przyjemna

Przede wszystkim ułatwia rozczesywanie moich splątanych po myciu włosów (tak jak każda odżywak stosowana przeze mnie ;)). Poza tym zaobserwowałam nawilżenie i wzmocnienie włsów, chociaż to równie dobrze może być zasługa szamponu z tej serii. Myślę że w jakimś stopniu (wraz z szamponem) przedłużyła trwałość koloru moich włosów (na to nigdy nie liczę). Ładnie pachnie, ma fajną kremową konsystencje. Jedynym minusem jest to, że jest jej za mało, bo skończyła mi się dużo szybciej niż szamon. Wolałabym żeby było jej więcej i wtedy mogłabym zużyć ją równo z szamponem, który ta odżywka dopełnia (oczywiście wiem, że u każdej kobiety szybkość zużycia odżywki jest uzaleznione od wielu czynników m.in długości włosów :), więc minus jest bardzo malutki). Niedroga. Polecam.Ilość zużytych opakowań: 1

niezła

Odżywka dorównuje innym przeciętnym odżywkom do włosów dostępnym w marketach. Nawilża i wygładza włosy, pachnie.. znośnie. Bez zachwytów.

okropna

Nie pielęgnuje koloru i nie dodaje blasku!Obciąża włosy a co najgorsze - utrudnia rozczesywanie! :(To chyba najgorsza odżywka, jaką miałam. :(Ilość zużytych opakowań: 1

może być

wszystko byłoby ok, gdyby nie łupież, który mam od tej odżywki. Włoski były po niej naprawdę mięciutkie, puszyste i lśniące. Ładnie pachnie.

oj nie

Wypróbowałam wiedziona ciekawością i bardzo się zawiodłam. Po tego typu odżywkach oczekuję przede wszystkim, że będą się po nich dobrze rozczesywać włosy (głównie na mokro) i że zostaną nieco wygładzone w późniejszym efekcie. A tu taka niemiła niespodzianka. Włosów w ogóle nie mogę na mokro rozczesać, a jak są suche, to nie obejdzie się bez serum ! Bo takie są przesuszone i napuszone. Oj nie, wracam do swojej sprawdzonej odżywki Fructis.Ilość zużytych opakowań: 1