Sleek Make Up, I - Divine Palette (różne rodzaje) (Paleta cieni do powiek)

Sleek Make Up, I - Divine Palette (różne rodzaje) (Paleta cieni do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Paleta i - Divine Sleek Make Up zawiera 12 kolorów, dzięki którym podkreślimy swój wygląd. Cienie są trwałe, aksamitne, posiadają miękką konsystencję i długo utrzymują się na powiekach. Niektóre cienie są matowe, inne perłowe, co pozwala na stworzenie własnych, nawet najbardziej wymyślnych kombinacji kolorystycznych.

Dostępne wersje palet cieni do powiek Sleek Make Up, I - Divine Palette:
- Au Naturel,
- Garden of Eden,
-All Night Long.

Paleta bad girl

Mój najnowszy zakup. Kupiłam paletę przez Internet i pierwsze wrażenie było takie ze jeste dość mała. Ale przejdźmy do samych cieni. Ja mam palete bad girl. Kolory sa brokatowe wiekszosc ciemnych odcieni- zielone, filoet, szary no i czarny oraz trzy jaśniejsze bialy, beż i jasny szary łącznie 12 slicznych kolorów. Maja bardzo dobra pigmentacje, łatwo przeprowadzają się na powiecie oraz długo sie utrzymują. Korzustalam z nicb dopiero 2 razy ale juz jestem zadowolona z efektu

Fajne zestawienie

Świetne zestawienia kolorystyczne. Wszystkie warianty mają idealnie podobierane kolory, można z nich wyczarować wspaniałe makijaże.
Kolory fajnie przechodzą i można je ładnie połączyć. Z łatwością można je wykorzystać na co dzień a także stworzyć makijaż wieczorowy.
Cienie dobrze napigmentowane, mają dobrą konsystencje i nie osypują się.
Są trwałe, wytrzymują na powiece cały dzień i nie trzeba pod nie nakładać bazy.
Cienie nie uczulają, nie podrażniają oczu. Produkt bardzo wydajny, używam i używam a końca nie widać.

Do codziennego makijażu

Posiadam wersję 601 Au Naturel. Paletka złożona jest z aż 12 cieni o różnych wykończeniach. W kasetce znajduje się bardzo duże lusterko i dwustronna pacynka. Jeżeli nie zależy ci na jakimś wymyślnym makijażu, to pędzelek sprawdzi się całkiem dobrze. Używam go tylko wtedy, kiedy nakładam jeden cień na całą powiekę lub miksuję ze sobą dwa. Paletka jest spójna kolorystycznie. Kolory do siebie pasują i każda możliwa kombinacja wygląda dobrze. Cienie są bardzo dobrej jakości. Nie są suche i łatwo się blendują. Nigdy nic nie osypało mi się z oka. Dużym plusem jest niska cena. Zdecydowanie polecam

Strasznie się sypią :(

Nie bardzo mi sie sprawdziła ta paletka. Strasznie się sypią. Wszystko miałam nimi ubrudzone. Dołączony pędzelek bardo słaby. Kolory ładne ale mało napigmentowane. Nie widać na oku. Słabiutki

Sleek nigdy nie zawodzi

Mam kilka palet z tej serii. Pierwszą kupiłam co najmniej 10 lat temu i była to moja pierwsza paleta z cieniami do powiek. W dalszym ciągu ją mam, ale spokojnie - nie korzystam, przechowuję ją ze względów sentymentalnych. :)
Wracając do tematu..
Lata temu palety Sleek wyróżniały się swoją nienaganną jakością i różnorodnością kolorów, z czasem przybrały status legendarnych. Teraz, kiedy rynek kosmetyczny jest napakowany produktami, palety Sleek powoli odchodzą w zapomnienie, i naprawdę szkoda. Na tle innych palet wychodzą średnio. W paletach trafiają się cienie bardzo słabo napigmentowane lub takie co bardzo się obsypują. Niemniej jednak z każdej palety Sleek można wyczarować niejeden piękny makijaż, czy to na dzień czy na wyjątkowe okazje. Kasetka jest wykonana z trwałego plastiku, w środku lusterko (nie zniekształca). Wydajność cieni jest duża, wystarczają na wiele miesięcy regularnego używania. Trwałość - zauważyłam, że dużo zależy od zaaplikowanych cieni. Niektóre szybko załamują się w powiekach, inne obsypują na dolna powiekę, ale większość nosi się bez większych problemów przez cały dzień.

Dobra paletka ;)

Posiadam paletę vintage romance. Kolorystyka tych cieni jest przepiękna, bardzo podobają mi się różne odcienie złota, różu i fioletu ;)
Jakość tych cieni jest przeciętna. Mnie dobrze się z nimi pracuje, dobrze się blendują, dość długo utrzymują się na oku. Pigmentacja jest średnia. Nie żałuję tego zakupu, aczkolwiek na pewno są lepsze cienie ;)

dobry produkt

Ta paletka jest po prostu świetna! Cienie są mocno napigmentowane, mają wspaniałe kolory i długo utrzymują się na powiece. Opakowanie jest eleganckie z dość dużym lusterkiem. Jak najbardziej polecam! Po nałożeniu cieni trzeba koniecznie omieść twarz (najlepiej pędzlem) ponieważ nawet odrobinka osypanego cienia zostawia straszną smugę gdy się ją niechcący rozetrze.

nie zachwyca

Posiadam jedną paletkę cieni tej marki, uważam że jest dobra dla osób początkujących, dobrze napigmentowana. Niestety cienie mocno się osypują, szczególnie ciemne kolory. Opakowanie nie jest zbyt wytrzymałe, ale plusem jest duże lusterko w środku.

Przeciętna

Mam dwie paletki z tej firmy. Kupiłam je kilka lat temu i wtedy byłam zachwycona. Teraz twierdzę, że ich jakość jest przeciętna. Za tą cenę można kupić coś lepszego. Cienie dość mocno się osypuja, a ich pigment nie powala. Zupełnie inaczej wyglądają w paletce niż na powiece. Plus za bardzo ładne, czarne, plastikowe opakowanie i za duże lusterko w środku

Praktyczna paletka

Paletkę ze sleeka dostałam w prezencie i jestem z niej bardzo zadowolona. Mam gamę kolorystyczną Oh So Special 658 i jest to bardzo praktyczna kolorystyka zarówno na co dzień jak i większe wyjścia. Pigmentacja jest i bardzo dobra i troszkę mniej dobra, w zależności jaki cień. Te ciemniejsze i połyskujące są bardzo napigmentowane, natomiast te jasne troszkę już mniej i trzeba nałożyć więcej warstw dla uzyskania danego efektu. Cienie są dość wydajne i jak na moje przetestowanie mogę powiedzieć że naprawdę trwałe. Opakowanie z lusterkiem bardzo zgrabne i estetyczne. Pacynka która jest w komplecie nie zawsze się sprawdza, ale myślę że jeśli ktoś się często maluje na pewno ma w swoim posiadaniu pędzelki do cieni, a wtedy można wyrysować naprawdę ładny makijaż oka. Uważam, iż jest to bardzo fajna paletka i mogę ją polecić.

Świetna

Paletkę,którą posiadam to: A New Day 430,dostałam ją,jestem w niej zakochana ale używam ją raczej na większe wyjścia,świetnie się sprawdza,cienie nie osypują się aż tak,jest godna polecenia i jest nie droga więc warto przetestować.Używam wszystkich kolorów z tej paletki,oczywiście nie na raz ale ogólnie każdy kolor jest ładny i żaden nie jest dla mnie za ciemn więc ogromnie się cieszę,że ją mam i że każdy cień z jednej paletki jest w użyciu.

Bardzo dobre cienie

Posiadam dwie palety: garden of eden oraz oh so special.
Kolory cieni są uniwersalne, można nimi wykonać każdy rodzaj makijażu.
W paletkach znajdziemy zarówno cienie matowe jak i perłowe, niektóre pięknie opalizują.

Dobra

Posiadam jedna paletkę ze Sleeka, w której przeważają kolory błyszczące. Opakowanie jest solidne, czesto mam problem żeby je otworzyć. Kolory są bardzo ładne, blenduja się świetnie, a trwałość jest na duży plus. Cena również jest niska. Jak najbardziej polecam