Sleek Make Up, I - Divine Palette (różne rodzaje) (Paleta cieni do powiek)

Sleek Make Up, I - Divine Palette (różne rodzaje) (Paleta cieni do powiek)

Paleta i - Divine Sleek Make Up zawiera 12 kolorów, dzięki którym podkreślimy swój wygląd. Cienie są trwałe, aksamitne, posiadają miękką konsystencję i długo utrzymują się na powiekach. Niektóre cienie są matowe, inne perłowe, co pozwala na stworzenie własnych, nawet najbardziej wymyślnych kombinacji kolorystycznych.

Dostępne wersje palet cieni do powiek Sleek Make Up, I - Divine Palette:
- Au Naturel,
- Garden of Eden,
-All Night Long.

Tak na 3+

Mam paletkę Storm, dostałam ją kilka lat temu na urodziny. Kiedy zaczynałam przygodę z makijażem na te paletki był szał, marzyłam o niej. Dzisiaj, kiedy moja wiedza i zainteresowanie makijażem sięgają dalej niż podkład, puder i tusz do rzęs, ich popularność znacznie spadła. Myślę, że stało się tak dlatego,że poprzeczka została wysoko podniesiona przez inne marki, a Sleek jest nadal na tym samym poziomie co kilka lat temu. Jakby zatrzymali się w czasie.
Paletka Storm to 3 cienie matowe (c.beż, brąz, czarny) i 7 cieni błyszczących, a nawet brokatowych. Jakość cieni jest dobra, ale nic więcej. Kolory są intensywne, ale bardzo się osypują przy aplikacji. Jeśli chodzi o trwałość to na bazie ( u mnie Maybelline color tattoo) utrzymują się 8-9h.
Cienie są bardzo malutkie, beż i brąz zdenkowałam używając jedynie od czasu do czasu), czarnego czasem używam jak eyelinera, a pozostałe jedynie jako błyszczący akcent, na powiece. Mam ją tak długo tylko dlatego, że zostały mi same błyszczące cienie.
Kiedyś byłam nimi zachwycona, dzisiaj rzadko po nie sięgam

Pierwsza paletka

To moja pierwsza zakupiona paletka cieni do powiek. Zdecydowałam się na nią ze względu na ładną kolorystykę. Na pierwszy rzut oka wydawała się całkiem niezła. Podczas pierwszego użycia zauważyłam, że cienie strasznie osypują się. Trzeba nakładać kilka warstw, żeby uzyskać widoczny makijaż. Problem sprawia mi blendowanie tych cieni, ponieważ często tworzą się niechciane plamy. Odbijają się na powiece, a kolory zlewają się ze sobą. Nie mają jakiejkolwiek trwałości - po dwóch godzinach na oczach nie ma po nich żadnego śladu. Myślę, że warto dorzucić kilka złotych i kupić coś znacznie lepszego.

Całkiem Całkiem

Paletka jest fajna, dostępność i cena przyzwoita, cienie są bardzo dobrze napigmentowane i mają ładne odcienie, niektóre bardzo oryginalne
Ma dwie wady, ale dla mnie bardzo skutecznie odrzucające- tragiczne rozcieranie, cienie bardzo ciężko się blenduje, próbowałam że wszystkimi pedzlami, pędzelkami i za każdym razem tragedi oraz strasznie się osypują...

najgorsza paletka jaką miałam

Paletka zawiera 12 cieni w odcieniach brązowych i szarych. Wygląda bardzo ładnie, od razu mi się spodobała.
Opakowanie jest niewielkie, ale eleganckie. Ładne, czarne, matowe pudełko z lusterkiem w środku. Byłam trochę zaskoczona jego rozmiarem - do tej pory używałam głównie MUR, te cienie są znacznie mniejsze. Do wyboru są kolory matowe i błyszczące. Od razu po otwarciu paletki zabrałam się za testowanie cieni, no i tutaj pojawił się pierwszy zawód - te jasne mają praktycznie zerową pigmentację. Na dłoni prawie ich nie widać, na powiece tak samo. Ciemne odcienie niestety mi się bardzo osypywały.
Nie jestem jakąś makijażową ekspertką, ale coś tam za pomocą cieni umiem zrobić, umiem też poznać które cienie mają dobra pigmentację, a które słabiutką. No i niestety, te nie są dobre. Słabo mi się rozcierały, jasnych praktycznie nie było widać, natomiast ciemne w czasie aplikacji osypywały mi się na twarz. Coś tam udało mi się za ich pomocą wyczarować, ale efekt był marny. Cienie nie rozcierały się, nie widziałam też różnicy między poszczególnymi kolorami, bez względu na to który cień nałożyłam na oku i tak widziałam tylko jeden i ten sam odcień. To chyba najgorsza paletka jaką miałam.

Świetne kilka lat temu, teraz przeciętne

Jak rozpoczynałam przygode z makijażem to byłu jedyne cienie w przyzwoitej cenie i dobrej jakości. W miare dobrze napigmentowane, cenaprzyjemna, duża gama kolorystyczna.

Niektóre cienie sie osypują, niektóre nie, znajdowałam i perełki.
Dzisiaj kiedy są paletki MUR, Sleek został daleko w tyle i nie nadąża za trendami, niestety.

Kiedys bym poleciła, teraz szkoda pieniędzy i lepiej kupic coś lepszego od MUR, albo zainwestować o 20zł więcej i kupić coś lepszego.

Jednak gdybysmy znalazły coś w godnej cenie to nie będa to pieniądze wyrzucone w błoto.

duży plus za zgodność w wyglądzie opakowań, minus że trudno się w nich odnaleźć jak się ma duzo (ja mam z 20), brak widocznej nazwy. Opakowanie często się rozpadają (słabe zawiasy)
Trwałość cieni na 4.

Dostępność tylko w Internecie

Paletka cieni sleek

Cienie bardzo ładne, duży wybór kolorów, ale nie polecam z jednego względu.. Bardzo się osypują, ale doslownie jakby mąka leciała. Myślałam ze to lepsza firma.

AU NATUREL

Cienie bardzo dobrze nakładają na powiekę, gorzej z blendowaniem lecz wprawna ręka poradzi sobie z tym.
Cienie trzymają się na powiece cały dzień, bez rolowania z innymi cieniami mam problem ponieważ moja skora jest mieszana w kierunku tłustej.

Romantyczna paletka

Zakupiłam około miesiąc temu paletkę nr 141 Vintage Romance.
Jestem bardzo zadowolona z jakości wykonania opakowanie, posiada lusterko, jest solidne.
Cienie o podobnym wykończeniu (mat+mat) blendują się wzorcowo, cienie matowe z metalicznymi odrobinę gorzej. Zauważyłam też, że trochę sie osypują.

Paletka sleek

Paletka sleek jak dla mnie bardzo fajna paleta trwałych cieni do powiek o super nasyconych kolorach. Świetna do makijażu dziennego jak i wieczorowego.

Średnia paleta cieni

Dostałam tą paletę w prezencie, bardzo ją chciałam jednak przeszła ona moje oczekiwania. Cienie mają słabą pimgentacje, ich blendowanie tez jest ciężkie. Kolorki źle się ze sobą łączą. Ogólnie praca z ta paletka nie należy do miłych i przyjemnych.

Duży wybór kolorów

Fajne paletki cieni, kiedyś były wielkim hitem, niestety teraz są chyba mniej dostępne. Mam cztery paletki: Snapshots, Arabian Night, Garden of Eden i On the Horizon, ostatnia jest moja ulubioną, wszystkie kupiłam na Ladymakeup.pl. Cienie maja ciekawie dobrane kolory, można za ich pomocą stworzyć nieograniczoną ilość makijaży. Nakładam je na cień w kremie z Avonu, wtedy maja lepszą pigmentację i nie osypują się tak bardzo. Najbardziej urzekły mnie nazwy cieni w paletkach np. Aladdin's lamp, Simbad;s seas, 1001 nights , python, Adam's apple. Uwielbiam wszystkie odcienie perłowe i metaliczne, to świetne paletki dla fanek kolorowego makijażu. Niestety cienie nie sa zbyt trwałe, dlatego raczej nie polecam ich do specjalnych makijaży. Opakowanie z czarnego, matowego i trwałego plastiku z dużym lusterkiem jest bardzo poręczne.

Doskonała nawet dla początkujących.

AU NATUREL.
Paletka posiada piękne stonowane kolory na co dzień, ale również na wieczór. Możemy nią wykonać delikatny makijaż, ale również mocniejszy, wieczorowy. Posiada cienie matowe, ale też błyszczące, które idealnie podkreślają oko. Jest to idealna paletka dla każdej kobiety, ponieważ uważam, że te kolory będą pasować każdemu, można nią wyczarować śliczny makijaż. Moje powieki są tłuste i wymagają bazy pod cienie, dzięki niej mój makijaż oka wytrzymuje do wieczora. Bez niej - niestety roluje się już po godzinie, ale to nie jest wada tego produktu, ponieważ na moich oczach nie utrzyma się żaden cień, nawet ten najlepszy. Małą wadą jest fakt, że lubią się osypywać ciemniejsze kolory, ale dla mnie to nie problem, ponieważ wtedy najpierw wykonuję makijaż oka, a dopiero wtedy twarzy. Paletka ma niesamowitą wydajność, dostałam ją rok temu na święta od chłopaka i dziś jest jeszcze większość odcieni nawet nie zdenkowanych. Polecam tą kolorystykę dla osób, które nie lubią szaleń, lubią stonowane, klasyczne kolory. :)