BingoSpa, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

BingoSpa, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zawiera masło Shea (karite) i botaniczny kompleks pięciu alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori dla wzmocnienia i regeneracji włosów
Masło Shea ma działanie rewitalizujące, odżywcze i nawilżające. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje włosy od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk. Algi dostarczają włosom dżywczych i regenerujących składników: witamin, aminokwasów, polisacharydów, proteiny i soli mineralnych. Włosy stają się mocne i elastyczne
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5-10 min., następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski przez okres 5-6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki tygodniowo.

Taka sobie.

Coś mi nie pasuje w ten masce. Nałożyłam, zmyłam, i włosy miałam matowe, takie twarde, dziwne....
Nie przypadła mi do gustu.
A szkoda...
Bo tyle dobrego czytałam o niej :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1276066].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra maseczka

Maseczkę kupiłam trochę przez przypadek podczas zakupów w Tesco. Kupowałam akurat inną odżywkę i patrząc na ten słoiczek przypomniałam sobie że widziałam ją gdzieś na blogach włosomaniaczek. No i wzięłam, kosztowała grosze jak za 500 ml, zapłaciłam coś poniżej 8 zł. Moje włosy są bardzo gęste, kręcone, potrzeba im nawilżenia i wygładzenia. Aktualnie sięgają końca łopatek, ale kiedy zaczęłam używać tej maseczki były o wiele dłuższe.

+ wygodne opakowanie, słoiczek ma na dodatek w środku jeszcze zabezpieczenie
+ niska cena za dużą pojemność, wystarcza naprawdę na długo (ja jeszcze sporą jej ilość oddałam koleżance)
+ dostępność w internetach i w Tesco (taniej niż na stronie producenta)
+ bardzo fajny zapach, trochę mydlany ale neutralny, nie mdli ani nie drażni a dość szybko znika z włosów
+ gładka gęsta konsystencja, patrząc na maseczkę w opakowaniu myślałam że będzie rzadsza bo na powierzchni się tak śmiesznie ułożyła, ale kiedy nabrałam ją w ręce to okazała się przyjemnie gęsta, miła w aplikacji na włosy
+ bardzo wygładza włosy, wręcz prostuje a taki efekt podobał mi się zimą kiedy i tak plotłam warkocza albo robiłam wysoką kitkę
+ nabłyszcza, włosy wizualnie wyglądają na zdrowsze, nawet na zmaltretowanych końcówkach
+ włosy są sypkie, bardzo miłe w dotyku
+ dociąża, ale nie przeciąża moich włosów, nie ma efektu nieświeżego przyklapu nawet na drugi dzień
+ nie powoduje puszenia
+ dzięki niej dowiedziałam się że moje włosy uwielbiają shea :D

- nie o każdej porze roku mam takie efekty po tej maseczce, najlepiej zdecydowanie spisywała mi się zimą i wczesną wiosną
- moje włosy nie lubią jej dostawać za często, optymalnie było kiedy kładłam ją tak raz w tygodniu

Używam tego produktu od: września 2014

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042022].usefull || 0 }}% pomocna.

Na moje włosy nie działa

Na moje włosy nie działa, co mnie dziwi bo nie są jakieś szczególnie wymagające. Trzymałam ją krótko, trzymałam długo i nic. Jej plusy to napewno cena i pojemność. Minusy to jak dla mnie

- nie wygładza
- kiepski zapach
- włosy się puszą
- nie ułatwia rozczesywania
- nie widzę efektów jej działania, gdy nie użyję niczego włosy wyglądają identycznie jak po tej masce

Najpewniej zużyję ją do golenia nóg, a tej jedynej maski idealnej dla moich włosów muszę szukać dalej.

Używam tego produktu od: marzec 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009074].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

Maski z Bingospa mają aż 500 ml i kosztują około 10 zł. Moim zdaniem bardzo opłaca kupować się te maski, szczególnie jeśli ktoś ma długie włosy i szybko je zużywa. Ja bardzo lubię takie pojemności.

Maska z masłem shea i 5 alg jest bardzo wydajna. Ja nakładam ją raz w tygodniu na całe włosy: czasami na 10 minut, zdarzyło mi się też na ok 30 min.Często dodaje do niej jakieś półprodukty lub dokapuję troszkę oleju.

Opakowanie to solidny plastikowy, okrągły pojemnik. Z dużą zakrętką przez którą łatwo wyciąga się produkt.

Konsystencja jest dość rzadka, choć dobrze rozprowadza się na włosach, a samej maski potrzeba do tego naprawdę niewiele. Zapach jest dość intensywny, świeży ale trudno go określić. Zapach utrzymuje się na włosach po spłukaniu.

Po zmyciu i wyschnięciu, ładnie pachną i lepiej się układają.
Włosy po użyciu są niesamowicie błyszczące i wygładzone. Pozostają niezwykle miękkie w dotyku i pełne blasku, są również odżywione.
Nie mam łupieżu, więc nie ocenię jej działania pod tym względem.
Maska ta nie puszy włosów, co dla mnie jest bardzo ważne.
Włosy są fajnie odbite włosy od skóry głowy i dociążone. Włosy po jej użyciu bardzo ładnie się kręcą.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999573].usefull || 0 }}% pomocna.

Solo przeciętna

Maskę dostajemy w klasycznym, wielkim słoju. Plastikowe i stabilne, nieco brzydkie, ale ma działać a nie wyglądać. W środku znajdziemy kremową, rzadką maskę, w kolorze bieli. Zapach ma chemiczny, na szczęście w miarę szybko się ulatnia. Maskę stosuję zwykle przed myciem, bo "po" za bardzo obciążała moje włosy, które stawały się oklapnięte i szybko się przetłuszczały. Dodaję do niej kilka kropel olejku arganowego, spirulinę i wodę lawendowa. Ta maseczka jest idealna dla moich pasm. Maska solo jest bardzo przeciętna, dlatego tunninguję ją półproduktami. Moje zdrowe włosy się z nią polubiły, bo je zdyscyplinowała i nawilżyła. Włosy były po niej miękkie i delikatne. Nie nakładam jej na skórę głowy, jedynie od uszu w dół. Nakładam jej pół nakrętki, na jakieś 30minut przed myciem. Jeżeli używam jej solo, to tylko do zabezpieczenia końcówek podczas mycia szamponem. Plusem jest duża wydajność produktu.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[999150].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozumiem tak niskiej oceny

Czytam dużo blogów na temat pielęgnowania włosów i gdzieś znalzłam świetne opinie znanej włosomaniaczki :) na temat tej maski. Jak dla mnie bomba. Mam włosy falowane i maska doskonale nawilża, bez obciążania. Co prawda maskę ciężko spotkać na półkach drogerii, ale zaopatruje się w nią w Tesco. Cena jest również korzystna. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997581].usefull || 0 }}% pomocna.

Porządny produkt w przystępnej cenie

Muszę przyznać, że maska masło Shea i pięć alg jest najlepsza ze wszystkich, które do tej pory miałam okazję używać z asortymentu BingoSpa. Najbardziej przypadła mi do gustu jeśli chodzi o działanie na moich włosach.
Plusem kosmetyku jest na pewno stabilne, proste i skromne opakowanie oraz duża pojemność w stosunkowo niskiej cenie. Dzięki gęstej konsystencji produkt jest wydajny - przy moich długich do tej pory włosach i dość częstym używaniu, opakowanie jest nadal do połowy pełne. Nie spływa z włosów, ładnie się na nich trzyma. Maska ma przyjemny zapach, aczkolwiek dość mocny. Utrzymuje się on na włosach jeszcze jakiś czas po zastosowaniu kosmetyku.

Akurat tę maskę Bingo używałam tylko „solo” i tylko w „tradycyjny” sposób (tj. po myciu), ale na pewno (tak jak inne maski tej marki) byłaby dobrą "bazą" dla "mieszanek" i "mikstur" na włosy, wzbogaconych np. o półprodukty.
Najważniejsze czyli działanie - muszę przyznać, że wizualnie maska z masłem Shea super współpracowała z moimi włosami. Po jej zastosowaniu ładnie błyszczały, dobrze się układały i prezentowały.
W mojej opinii jest to dobra maska. Najbardziej cenię w niej korzystny stosunek: cena-działanie-wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974995].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna maska

Ta maska to strzał w dziesiątkę!
Przy moich niskoporowatych włosach sprawdza się świetnie.
Nawilża, ułatwia rozczesanie, włosy są po niej miękkie, gładkie i sypkie. Poprawia też stan końcówek.
Ma przyjemny, lekki zapach, dobrą konsystencję (łatwo się ją aplikuje i nie spływa z włosów) i atrakcyjną cenę.
Z przyjemnością mogę ją polecic, na pewno zagości wśród moich stałych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974936].usefull || 0 }}% pomocna.

Poprawa w kondycji włosów

Maska ma bardzo wygodne opakowanie, z dodatkowym wieczkiem, który zabezpiecza produkt przed przypadkowym wylaniem co jest dużym plusem. Konsystencja maski jest dosyć gęsta, przez co maska nie przelewa się przez palce podczas nakładania jej na włosy. Dodatkową zaletą jest piękny, mydlany zapach.
Samo działanie maski jest rewelacyjne, juz od pierwszych użyć możemy zauważyć, że włosy stają się miękkie, sypkie, gładkie i dobrze się rozczesują.
Maskę stosuję systematycznie około 3 miesiące i muszę powiedzieć, że zauważyłam także poprawę w ich kondycji, są jakby zdrowsze i odzywione.
Podsumowując polecam! Cena niska a działanie może zaskoczyć ;)

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974025].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowana

Maska mnie nie zachwyciła. Po opiniach w internecie spodziewałam sie lepszego efektu. Może nie pasuje do moich włosów. Mam problem z puszącymi się włosami, z tendencją do falowania, łamliwością. Potrzebowałam czegoś co pomoze mi w poprawieniu wyglądu włosów, ale rownież choć trochę podreperuje ich stan ogólny.
Cieszyłam się na tą właśnie maskę, ponieważ jej pojemność, niska cena i do tego dobre opinie użytkowniczek sprawiły, że byłam pewna, że znalazłam właśnie to czego szukałam.
Po kilkukrotnym użyciu stwierdzam, że faktycznie włosy lepiej się prezentują, są delikatniejsze, gładsze, przyjemniejsze w dotyku. Nie stwierdziłam natomiast poprawy jeżeli chodzi o końcówki, które nadal się łamią i rozdwajają. Mam również wrażenie, że teraz muszę częściej myć włosy, szybciej się przetłuszczają.
Zdecydowanie ma dobrą konsystencję, zapach też mi odpowiada. Stosuję tak jak zaleca producent dwa razy w tygodniu, włosy mam do ramion i z tego co widzę, na pewno starczy na długi czas, także bardzo wydajna.
Ze względu na to, że wygląd włosów się jest zadawalający zużyję maskę do końca, ale raczej nie skuszę się na kolejne opakowanie. Muszę poszukać czegoś co pomoże mi również odbudować i wzmocnić moje włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954326].usefull || 0 }}% pomocna.