John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Conditioner (Rozjaśniająca odżywka do włosów blond)

Odżywka Go Blonder zapewnia odpowiednią dawkę nawilżenia naturalnym i farbowanym włosom blond oraz włosom z pasemkami. Formuła nawilżająca z ekstraktem z cytryny i rumianku, wygładza i odżywia włosy, zapewniając im zdrowy wygląd.

Tylko nie to

Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie, na jutubach postanowiłam zakupić zestaw. Jak już napisałam w opinii szamponu żałuję każdej złotówki i aby na siłe wykończyć to zło, zabrałam oba kosmetyki na siłownie.

Jak osobiście od szamponu nie wymagam wiele tak już odżywka powinna coś dać. Ta prócz zapachu nie daje nic.
Raczej po tym doświadczeniu nie skorzystam nigdy więcej z kosmetyków tej marki.

Jest ok ale..

Ogólnie spełnia swoje zadanie,rozjaśnia włosy..Ale przy dłuższym użytkowaniu nie ma już tego efektu ''wow'' i włosy robią się bardzo suche..
Myślę,że używanie jej na zmianę z innymi odżywkami powinno być okej.

Moja ukochana <3

Odżywka która uratowała moje włosy od zniszczenia...
Po użyciu odzywki włosy są lśniące, sypkie i odżywione.
Baardzo polecam.
Cena dość wysoka, ale jak za taką jakość się opłaca ;)
Jedyny mały minusik jaki zauważyłam to taki, że minimalnie ,,żółci,, mi włosy.

John Frieda

Super

Bardzo przyjemny kosmetyk, który już po pierwszym użyciu przypadł mi do gustu. Odżywka rzeczywiście lekko rozjaśnia włosy, ale dodatkowo też je porządnie nawilża, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że są takie lekkie. No i przestały się puszyć. Ogólnie bomba.

Dobra odżywka bez efektów specjalnych

Nie moge powiedzieć by działała cuda. Moje włosy są rozjaśniane sprayem z wodą utlenioną. Po wielu miesiącach utrzymuje się dalej jasny blond, chociaż ciut zmęczony i żółciejszy.
Odzywka ma super zapach, dobrą konsystencję, świetnie rozplątowuje włosy. Myślę że najłatwiej ocenić jej działanie na włosach naturalnie ciemnych lub średnich blond.

Pierwsze spotkanie fajne, niestety potem gorzej

Używałam tego kosmetyku razem z szamponem z tej samej serii, podczas gdy rozjaśniałam włosy a później poszukiwałam idealnego blondu. Odżywka sprawdzała się na początku całkiem w porządku, ma przyjemny zapach i fajną konsystencję, lecz przy żadnym kolorze blondu nie dawała dodatkowego efektu rozjaśniania. Była za to dobrym zamiennikiem fioletowego szamponu gdy miałam na głowie platynę, wtedy nawet bez jego stosowania, włosy nie żółkły i pozostawały w ładnym odcieniu. Niestety, przy dłuższym stosowaniu bardzo wysusza włosy, i to był główny powód dla którego rozstałam się z tą serią. Nie zakupiłabym tego produktu ponownie.

Mój numer 1

Mam naturalne blond włosy,odżywka pomaga mi w utrzymaniu pięknego i zróżnicowanego odcienia włosów. Po dłuższym czasie stosowania możemy zauważyć delikatne pasemka. Dodatkowo odżywka jest bardzo wydajna ,pięknie pachnie i pielęgnuje włosy.
Jeśli chodzi o cenę...jest dość wysoka, ale często można dostać ją na promocji w Super-Pharm.
Mój hit!

całkiem całkiem

Włosy są po niej delikatne, miękkie i dobrze się je rozczesuje. Nie jest ciężka i łatwo się spłukuje. Dobrze komponuje się z innymi kosmetykami z tej serii. Czy rozjaśnia włosy? Używam razem ze sprayem i efekt rozjaśnienia jest świetny. Pewnie cała zasługa leży po stronie tego drugiego. Produkty Frieda mają bardzo fajne opakowania i rewelacyjnie się z nich korzysta. Są też wydajne. Ja jestem z niej zadowolona choć nie zrobiła na mnie super wrażenia. Efekt podobny jak w przypadku tańszych odżywek.

Bez szału

Jak produkt w tak wysokiej cenie oczekiwałam czegoś więcej.

Stosuję odżywkę co 2 mycie włosów. Nakładam ją na minimum 15 min po myciu. Gdy miałam jaśniejsze włosy, rozjaśniane to było nieco widać złotych refleksów i jakby niewielki efekt rozjaśnienia (chociaż mógł być to po prostu wynik wypłukania się pigmentu farby) Niedawno podcięłam włosy i mam już naturalny kolor, ciemny blond. Odżywka na naturalnym kolorze włosów nie daje takich fajnych efektów. Nie zauważam rozjaśnienia, chociaż oczywiście nie oczekiwałam takich samych rezultatów co po nałożeniu farby.
Nie spełnia też żadnych innych funkcji, które zazwyczaj spełniają odżywki, jak nawilżenie czy wygładzenie włosów. Włosy były po niej suche tak samo jakbym wcale nie nałożyła odżywki.

Minusy:
-bardzo wysoka cena
-nie widać rezultatów na naturalnym kolorze włosów
-bardzo rzadka konsystencja
-nie nawilża włosów

Plusy:
-bardzo wydajna
-brak nachalnego zapachu

Jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem odżywki to polecam poczekać na jakąś promocję w drogerii, bo szkoda wydać tyle pieniędzy nie będąc pewnym efektów.

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe opakowanie

bardzo fajna

+ odżywia i zmiękcza włosy, są sypkie i nawilżone
+ lekka konsystencja
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ nie ma potrzeby dłuższego trzymania na włosach wystarczy rozprowadzić, spłukać i voila!
+ tuba która pomaga zużyć kosmetyk praktycznie do końca
- specyficzny zapach
- cena, ale warto polować na promocje i można ją kupić nieco za ponad 20zł

REWELACJA

Idealny produkt dla blondynek nadaje włosom refleksy. Dobrze nawilża włosy. Mozna ją dostać czasem na promocji w fajnej cenie.
Po jej uzyciu włosy świetnie sie układają.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

ideał

Moje idealna odżywka do włosów blond.
@ szybka i skuteczna-, nawilża i odżywia włosy bez obciążania
@Fajny, słonecznikowy zapach :&#128512;
@Na tyle gęsta, że nie spływa z włosów, łatwo się aplikuje i rozprowadza dokładnie na całych włosach
@Włosy po użyciu łatwo się rozczesuja, są sypkie, gładkie i błyszczące
@ nie obciąża włosów, nie powoduje szybszego przetłuszczania

- cena, ale można znaleźć w promocji.
Polecam!!!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście