John Frieda, Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Conditioner (Rozjaśniająca odżywka do włosów blond)

Odżywka Go Blonder zapewnia odpowiednią dawkę nawilżenia naturalnym i farbowanym włosom blond oraz włosom z pasemkami. Formuła nawilżająca z ekstraktem z cytryny i rumianku, wygładza i odżywia włosy, zapewniając im zdrowy wygląd.

Taka sobie

Odżywka Sheer Blonde, Go Blonder Lightening jest konsystencji gęstej, o kolorze żółtym oraz o ładnym, delikatnym zapachu cytrusowym. Stosowałam ją zawsze po umyciu szamponem z tej samej marki i serii. Odżywka dobrze wygładza włosy, powoduje, że bez problemowo można je rozczesać. Włosy są także miękkie, gładkie w dotyku, zaraz po umyciu pachnące, ale to nie trwa zbyt długo. Niestety produkt mało co rozjaśnia włosy,a przypomnę, że mam naturalny kolor blondu i myślałam, że zanim słońce naturalnie mi je rozjaśni to, że ten produkt wraz z szampon pomoże mi do tego czasu.

Mój numer jeden

Używam produktów z tej serii już od bardzo dawna i nie wyobrażam sobie, żebym miała kiedykolwiek z nich zrezygnować. Maseczka nie przetłuszcza włosów nawet nałożona na te przy samej skórze, nadaje błysku refleksom. Jest przyjemna w użytkowaniu i sprawia że włosy wyglądają jak płynne złoto. Minusem jest cena ale można ją kupić na wielu atrakcyjnych promocjach.

Przeciętna odżywka

Mam dość mieszane odczucia jeśli chodzi o tą odżywkę. Przy rozpoczęciu stosowania włosy naprawdę zyskały piękny odcień, jednak później już tego nie zauważałam. Jest zdecydowanie lepsza niż szampon z tej samej serii. Jednak mimo ciekawego efektu rozjaśnienia włosy były przesuszone i rozdwajały się.
Stosoawałam ją więc na zmianę z bardziej nawilżającymi odżywkami i maskami.

Nie rozjaśnia włosów

Odżywka znajduje się w 250 ml tubce zamykanej na klik. Jest wygodna i poręczna. Niestety przez to, że jest nieprzezroczysta, nie można kontrolować ilości produktu. Po skończeniu opakowania i przecięciu go okazuje się, że znajduje się w nim jeszcze spora ilość odzywki.

Odżywka ma gęstą, kremową konsystencję. Jest bardzo wydajna. Jedna tubka starczyła mi na blisko rok stosowania przy myciu włosów raz do dwóch w tygodniu.

Zapach
Ma ładny, delikatny, nie drażniący zapach.

Działanie
Niestety odżywka nie przyniosła oczekiwanych efektów tzn. nie rozjaśniła choć trochę moich włosów. Po mimo tego, że stosowałam ją regularnie przez prawie rok. Mam włosy o naturalnym kolorze blond więc oczekiwałam od niej żeby nadała im chociażby delikatne refleksy. Poza tym to dobry produkt, który nie obciąża, nie plącze oraz ułatwia rozczesywania.Włosy wyglądają na lepiej odżywione i zdrowsze. Moim zdaniem na rynku można znaleźć lepsze odżywki od tej za dużo mniejsze pieniądze. To dobry produkt, jednak nie spełnił on swojej podstawowej roli jaką jest rozjaśnianie włosów. Już do niej nie wrócę.

W porządku

Może nie spełnia swojego głównego zadania jak rozjaśnianie(producenta poniosła fantazja) ale włosy po niej są lśniące, pięknie pachną, łatwo się rozczesują, wyglądają na odżywione.
Kupiłam ją na promocji w cenie 8-9zł.
Jak ją dorwę znowu za taką cenę to chętnie ją kupię.

Tylko nie to

Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie, na jutubach postanowiłam zakupić zestaw. Jak już napisałam w opinii szamponu żałuję każdej złotówki i aby na siłe wykończyć to zło, zabrałam oba kosmetyki na siłownie.

Jak osobiście od szamponu nie wymagam wiele tak już odżywka powinna coś dać. Ta prócz zapachu nie daje nic.
Raczej po tym doświadczeniu nie skorzystam nigdy więcej z kosmetyków tej marki.

Jest ok ale..

Ogólnie spełnia swoje zadanie,rozjaśnia włosy..Ale przy dłuższym użytkowaniu nie ma już tego efektu ''wow'' i włosy robią się bardzo suche..
Myślę,że używanie jej na zmianę z innymi odżywkami powinno być okej.

Moja ukochana <3

Odżywka która uratowała moje włosy od zniszczenia...
Po użyciu odzywki włosy są lśniące, sypkie i odżywione.
Baardzo polecam.
Cena dość wysoka, ale jak za taką jakość się opłaca ;)
Jedyny mały minusik jaki zauważyłam to taki, że minimalnie ,,żółci,, mi włosy.

Super

Bardzo przyjemny kosmetyk, który już po pierwszym użyciu przypadł mi do gustu. Odżywka rzeczywiście lekko rozjaśnia włosy, ale dodatkowo też je porządnie nawilża, ułatwia rozczesywanie i sprawia, że są takie lekkie. No i przestały się puszyć. Ogólnie bomba.

Dobra odżywka bez efektów specjalnych

Nie moge powiedzieć by działała cuda. Moje włosy są rozjaśniane sprayem z wodą utlenioną. Po wielu miesiącach utrzymuje się dalej jasny blond, chociaż ciut zmęczony i żółciejszy.
Odzywka ma super zapach, dobrą konsystencję, świetnie rozplątowuje włosy. Myślę że najłatwiej ocenić jej działanie na włosach naturalnie ciemnych lub średnich blond.

Pierwsze spotkanie fajne, niestety potem gorzej

Używałam tego kosmetyku razem z szamponem z tej samej serii, podczas gdy rozjaśniałam włosy a później poszukiwałam idealnego blondu. Odżywka sprawdzała się na początku całkiem w porządku, ma przyjemny zapach i fajną konsystencję, lecz przy żadnym kolorze blondu nie dawała dodatkowego efektu rozjaśniania. Była za to dobrym zamiennikiem fioletowego szamponu gdy miałam na głowie platynę, wtedy nawet bez jego stosowania, włosy nie żółkły i pozostawały w ładnym odcieniu. Niestety, przy dłuższym stosowaniu bardzo wysusza włosy, i to był główny powód dla którego rozstałam się z tą serią. Nie zakupiłabym tego produktu ponownie.

Mój numer 1

Mam naturalne blond włosy,odżywka pomaga mi w utrzymaniu pięknego i zróżnicowanego odcienia włosów. Po dłuższym czasie stosowania możemy zauważyć delikatne pasemka. Dodatkowo odżywka jest bardzo wydajna ,pięknie pachnie i pielęgnuje włosy.
Jeśli chodzi o cenę...jest dość wysoka, ale często można dostać ją na promocji w Super-Pharm.
Mój hit!