Eucerin, DermoPurifyer, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Eucerin, DermoPurifyer, Cover Stick (Korektor w sztyfcie)

Pojemność 2,5 g

Korektor ma za zadanie kryć niedoskonałości skóry, łagodzić podrażnienia oraz redukować powstawanie zmian trądzikowych. Produkt nie zatyka porów i jest beztłuszczowy.

A mnie nie zachwycił

Pokrótce wady: jeden (pomarańczowy!) kolor, nietrwały - po 3-4 godzinach pryszcz był całkowicie widoczny, średnie krycie, podkreśla suche skórki, cena nie adekwatna do jakości
Zalety: wydajny, zauważyłam pozytywne działanie na zakrywane pryszcze, gęsta konsystencja sztyftu.
Doszło do tego, że używałam go na noc, żeby wysuszać pryszcze, ale przecież nie po to go stworzono.

sprawdził się

Zacznę od zalet: 1. wydajny, 2. fajna aplikacja, bardzo podoba mi się to, że się go wykręca 3. Super kryje 4. utrzymuje się przez cały dzień 5. faktycznie przyspiesza leczenie tych moich pryszczy
Minus- dobór kolorystyczny, powinny być do wyboru odcienie. ale i tak jest super.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Dobry

Korektor nie jest tani, ale przynajmniej wydany. Po aplikacji maskuje wypryski i długo się utrzymuje na skórze. Poza tym łagodzi podrażnienia i wysusza wypryski. Minusem jest jego dostępność w jednym kolorze.

Ilość zużytych opakowań: 1trochę

Mega rozczarowanie

Korektor kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu. Produkt kupiłam w polskiej aptece, więc nie wiem czy różni się od niemieckiego, ale jestem naprawdę zawiedziona...

Po pierwsze sztyft jest za ciemny i zamiast zakrywać niedoskonałości to jeszcze bardziej je podkreśla... Jednak przeżyłabym ten fakt gdyby wykazywał chociaż lecznicze działanie. Niestety i tu się nie sprawdził, gdyż moim zdaniem wysusza, zaogniając tym wypryski i powodując ich bolesność... Do tego wszystkiego był dość drogi (ok. 40zł) i po prostu szkoda mi wyrzuconych pieniędzy.

Jednym słowem... nie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Leczniczy:)

Używam rzadko, od czasu do czasu jak wyskoczy
jakaś większa "niespodzianka",

+ bardzo ładnie pokrywa krostki,

+ zalecza stan zapalny

+ utrzymuje się długo na twarzy, trwały

+ wydajny - gęsta konsystencja sztyftu

+ nie zapycha

Ogólnie polecam jeśli macie możliwość go kupić bo nie jest dostępny u nas w Polsce.

Używam tego produktu od: pól roku

świetnie kryje i nie zapycha ...

Zacznę od tego że ten korektor jest ciężko dostępny ... ale jak już go zdobyłam (zakupiłam na allegro) to nie jestem nim rozczarowana! Korektor świetnie kryje niedoskonałości, nie pogarsza ich stanu a wręcz przeciwnie - wysusza :)

Niestety nie jest jeszcze dostępny w aptekach na terenie polski... Pytałam w niejednej aptece i to ze wszystkimi produktami eucerin i niestety wszędzie słyszałam to samo : że nie mają , nie mieli i może pojawi się później!
Korektor ma proste i porządne opakowanie! Jest wygodny w użytku, znajduje się w sztyfcie. Ja nakładam go palcem :)
Wydajność świetna! Używam już drugi miesiąc a ledwo co go ubyło!

Osobiście nie pasuje Mi kolor! Mamy tylko do wyboru jeden ... i to niestety dość ciemny - bynajmniej do Mojej karnacji gdyż mam jasną! Przez to że zrobili jeden niby uniwersalny kolor troszkę Mnie tym rozczarowali, gdyż korektor powinien być kapkę jaśniejszy od cery by przykryć zaczerwieniania. Tu akurat muszę nakładać z lekka za ciemny, ale niedługo trzeba będzie się opalić więc już się ciesze :)

Co Mnie jeszcze bardziej cieszy nie waży się na twarzy i nie spływa z niej po kilku godz. Po nałożeniu świetnie maskuje i kryje niespodzianki, przy tym nie widać go na twarzy.

Plusy:
+ wydajność
+ świetnie kryje
+ nie zapycha
+ kremowa konsystencja, łatwa w aplikacji
+ wygodny sztyft
+ cena (ja dałam ok 30zł)
+ trwały, nie spływa z twarzy
+ nie uczula, nie podrażnia
+ świetnie dopasowuje się i wtapia

Minusy:
- dostępność
- jeden kolor do wyboru

POLECAM świetny korektor :) szkoda tylko że występuje w jednym kolorze i tak trudno go dostać!

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

KOCHAM

Jest rewelacyjny gdyż: pokrywa bardzo dobrze niedoskonałości, jest bardzo wydajny,wysusza i szybko goi, ma bardzo dobra konsystencję,długo utrzymuje się na twarzy,nie zapycha i nie obciąża skóry.
Bardzo długo szukałam czegoś w tym typie i któregoś razu kupiłam wraz z kremem w komplecie i zakochałam się. Przekonałam do niego Mamę, która też jest zachwycona. Obecnie jedynym minusem jest to, że nie można go dostać w aptece i trzeba zamawiać z niemieckiej apteki, ale nie zamienię go na żaden inny. I dodam, że cena jest również świetna. Polecam każdemu, kto nie chce obciążać skóry, a chce ukryć niedoskonałości.

nie wyobrażam sobie bez niego życia ;)

kocham go, najlepszy kosmetyk jaki kiedykolwiek miałam. serio nie wyobrażam sobie go nie mieć ;)
kiedy w kilku aptekach powiedzieli mi, że w Polsce już nie będzie można go kupić, myślałam, że się załamię... na szczęście znalazłam gdzieś w internetowych aptekach, potem tata kupił mi w Niemczech i tam go teraz będę kupować.
nie mam jakichś większych problemów z trądzikiem, ale kilka się znajdzie, szczególnie przed miesiączką jest strasznie. ale ten cudowny korektor idealnie zamaskuje wszystko!
nie wychodzę bez niego z domu ;)

Używam tego produktu od: 2,5 roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 4

Niezły!

Korektor ,podobnie jak poprzedniczki dostałam w prezencie

Plusy:
-nieżle maskuje wypryski i blizny pozapalne
-dobrze się rozsmarowywuje
-wtapia się w skórę po delikatnym wklepaniu
-jest poręczny,zawsze w ciągu dnia można nanieść poprawki

Minusy:
-nie zauważyłam,żeby przyspieszał gojenie się wyprysków,czy żeby je specjalnie wysuszał

Ale jako korektor nieżle się sprawdza i używam go zamiennie z korektorem płynnym MAC-a

Jest najlepszy

Dostępny w aptece , leczniczy , dermokosmetyk
+ kryje
+ kolor dopasowuje sie do cery
+ nie spływa
+ trwały
+ wydajny

jest trochę drogi , ale wart swojej ceny

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 sztyfty

wspaniały korektor

Wspaniały korektor. W formie wysowanego sztyftu. Nie podkresla suchych skórek, Kolor bardzo wyważony i delikatny bez. Dostałam kilkakrotnie z kremem i tonikiem gratis. Wiec takie promocje pozwoliły mi zaoszczędzic gdyz sam korektor kosztuje od 42-46 zł.
jak dla mnie rewelacyjny rano na podkład do korygowania niedoskonałości oraz w torebce do poprawek w ciagu dnia.
SUPER.

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 uzywam , 2 juz sa w zapasie .

uwielbiam

Dostałam go w prezencie - samej nigdy nie przyszłoby mi do głowy, żeby go kupić, a to jest prawdziwy cudotwórca.

Cudownie maskuje wszelkie niedoskonałości, przy czym jest prawie zupełnie niewidoczny, nawet jak nałożę go więcej stapia się z makijażem. Nie odznacza się od twarzy (nakładam go już na makijaż). Nie ciemnieje, nie znika w ciągu dnia, nie waży się - trwa niezmiennie od nałożenia do demakijażu. Przyspiesza gojenie wyprysków, przy czym nie wysusza skóry wokół (w moim przypadku, koleżanka musi nakładać go oszczędnie).

Dostępny jest w jednym odcieniu, ale stapia się z podkładami w różnych odcieniach (Bourjois Healthy Mix 52 oraz ciemniejszym Estee Lauder Double Wear Light 2.0).

Jest bardzo wydajny, ma wygodne opakowanie. Cena też nie przeraża.

Pod oczy się nie nadaje - z uwagi na skład i zbyt tępą konsystencje, ale na niedoskonałości - niezastąpiony.

Mój typ:D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy