Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Mój hit

Jest to zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk do włosów i choć wiem, że w składzie jest pełno silikonów, to odżywki tej nie zmienię na żadną inną.
Jedna kropla magicznej mikstury i moje włosy nabierają niebywałej miękkości, a końcówki są bardzo dobrze nawilżone. Oczywiście nie można przesadzać z ilością, bo moje obciążać włosy i powodować, że będą wyglądały na przetłuszczone. Jedna malutka kropelka i już.
Produkt ma konsystencję lejącą się, a jednocześnie delikatnie lepką. Kropelkę więc nalewam na dłoń, rozcieram i wgniatam we włosy.
Zapach przyjemny, przynajmniej dla mnie, zawsze kojarzył mi się z produktami z salonów fryzjerskich z wyższej półki.
Opakowanie - mała buteleczka - nie ma problemów z wydozowaniem, nawet końcówki produktu, po prostu stawiam na korku.

Naprawdę fajny.

Jest ze mną od wielu lat, w różnych pojemnościach, czasem zdradzany i odrzucany w głąb szafki, ale ostatecznie zawsze wracał w moje łaski.
Świetnie zabezpiecza włosy, nabłyszcza, nadaje im jedwabistą miękkość i gładkość i jednocześnie zapobiega elektryzowaniu oraz puszeniu,nawet w najgorszą pogodę.
Jest lekki i nie obciąża, nałożony na loki sprawia, że są gładkie i lśniące, zaś wyprostowane pasma wyglądają dzięki niemu jak z reklamy.
Nie zażółca rozjaśnianych włosów, dzięki krystalicznej konsystencji
Nie traktuję go jako odżywkę, od tego mam inne kosmetyki, a bardziej jako produkt wykończeniowy i w tej roli sprawdza się dobrze.

Ostatnio odstawiłam go na rzecz jedwabiu marki Inebrya, poznanemu dzięki mojej fryzjerce, działa chyba jeszcze lepiej, niż Biosilk (po użyciu Crystal Glossu słyszałam pytania, czy to moje naturalne włosy, bo wyglądają tak perfekcyjnie), jednak Biosilk jest sporo tańszy, a też dobry, więc będę go nadal kupować, wymiennie z Inebryą.

Polecam, naprawdę jest fajny!

Biosilk jedwab

Odżywka zachwyciła mnie od pierwszej chwili cudownym zapachem. Włosy po zastosowaniu zdecydowanie lepiej się rozczesuje, są miękkie i mam wrażenie że wyglądają zdecydowanie lepiej niż przed nałożeniem. Cena też jest na każdą kieszeń, tym bardziej że odżywka jest wydajna.

Amika

nie dla mnie

Mam długie, falowane włosy ze zniszczonymi końcami.
Jedwab powoduje u mnie wzmożenie puszenia. Nie mogę używać go kiedy mam zamiar pozostawić włosy do naturalnego wyschnięcia.
Jest to natomiast niezastąpiony produkt do prostowania włosów - silikon wygładza włosy, łatwiej przechodzą przez prostownicę, niesamowicie się błyszczą. Polecam do prostowania włosów bądź kiedy chcemy zrobić siebie błyszczącego warkocza :)

Nie polecam

Produkt zakupiłam po wizycie u fryzjera,gdyż bardzo spodobał mi się jego zapach i efekt po nałożeniu. Jednak po dłuższym stosowaniu wysusza nam włosy i sprawia,ze są one w gorszej kondycji.Z tego powodu więcej do niego nie wrócę,chyba że zmienią skład ;)

Dosyć dobry

Nie jest taki zły jak się go stosuje z umiarem ale już po dwóch dniach włosy wyglądają na bardzo przetłuszczone.
Ma ładny zapach,dobrze jest go zastosować na włosy po prostowaniu lub suszeniu suszarką,cena jest niska.

Dobry produkt do zakończenia stylizacji

Jakoś specjalnie mnie nie zaskoczył. Dobry produkt do wygładzania końcówek po prostowaniu. Nalozony z umiarem nie przestulszcza włosów. Zaletą jest również mała przenośna butelka.

Może być

Byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, jednak jak się okazuje, -
niepotrzebnie. Produkt jest przyjazny dla moich włosów i mimo wyczuwalnego aromatu alkoholu nie wysusza moich końcówek. Włosy stają się jedwabiście miękkie, trochę lepiej się układają i przede wszystkim - świetnie się rozczesują. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z produktem, bo będziemy wyglądać jakbyśmy głowy nie umyły przez tydzień, a nie o to nam przecież chodzi :)

A,... i produkt jest MEGA wydajny!

Lubię!

Miałam wersję mini i przyznam, że bardzo chętnie zainwestuję w większą buteleczkę.
Zapach jedwabiu jest niesamowity, czuję się jak tuż po wizycie u fryzjera.

Kosmetyk doskonale wygładza włosy, odżywia, sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku oraz lekko się układają.
Nie wspomnę tym, że problem z rozczesaniem całkowicie zniknął.

Uwielbiam efekt, który ten produkt tworzy na moich włosach - nie przetłuszcza, nie obciąża, a sprawia, że są błyszczące i zdrowo wyglądające.

Coś pięknego!

Jestem na tak

Bardzo lubię jedwab do włosów bez tego typu rzeczy byłoby ciężko rozczesać moje włosy. Jedwab bardzo ładnie pachnie mam go w wersji "dużej". Mam wrażenie że ma trochę za dużo alkoholu bo jest wyczuwalny ale ogólnie dobrze rozczesuje mi się po nim włosy i zapach długo się utrzymuje. Polecam

must have dla moich włosów

Mam bardzo cienkie, jasne, (nie już tak bardzo) przetłuszczające się włosy, (coraz mniej) wysuszone na końcach, kiedyś kręcone, teraz już delikatnie falowane. Biosilk odkryłam przypadkiem i ten jedwab mam zawsze od ponad dwóch lat. Używam go razem z olejami na noc do olejowania ( szczególnie na końce) i i po całej długości po myciu.
Jestem koszmarem fryzjerek jeśli chodzi o rozczesywanie włosów, myślę że Hagrid to przy mnie Miranda Kerr, jeśli chodzi o rozczesanie tego uporczywego kołtuna po prawej stronie mojej głowy :D odkąd mam biosilk robię tak: po spłukaniu odżywki i osuszeniu włosów ręcznikiem, nakładam jedwab, po czym zajmuję się buzią i zębami, a jedwab sobie działa. Po tym czasie nie mam żadnych problemów z rozczesaniem włosów i niewiele ich zostaje na szczotce. Zrobiły się bardziej gęste i gładkie. Sprawdzałam inne jedwabie, w tym eko kosmetyków, których jestem fanką, ale żaden nie był tak dobry i tak tani jak Biosilk. POLECAM SERDECZNIE!

Porażka :)

Kilka lat temu na drogeryjnych półkach nie było zbyt dużo tego typu produktów do wyboru. Wtedy też miałam włosy naturalne, nie męczone zabiegami fryzjerskimi i odżywka ta ładnie dyscyplinowała włosy (rzadko jednak udawało mi się wymierzyć jej tyle aby nie przetłuścić włosów).

Obecnie uważam, że mamy do wyboru lepsze produkty a włosy średnioporowate lub wysokoporowate mogą mieć tylko z tym produktem przykre przygody.

Tego typu serum/odżywka na pewno nie zastąpi przemyślanej pielęgnacji, ale po dłuższym stosowaniu je wysusza (chwilę zajęło mi dojście do tego, że to ona jest winowajcą). Podkreślam, że nie używałam jej na co dzień.

Mam rozjaśniane włosy i niezbyt się z nią lubią, użyłam jej też na włosach chłopaka, który ma gęste, kręcone, wysokoporowate włosy - tu to była masakra, niewiele im to dało a potem puszyły się bardziej niż zazwyczaj.

Znajdą się lepsze sera (np. Biovax), a czasem wystarczy umiejętne użycie czystych olejków do włosów.

Poza tym najgorszy efekt miałam z nią kiedy suszyłam lub prostowałam włosy, nieważne czy użyta przed czy po, włosy niszczyły się bardziej niż bez niej.