Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Cena już od 3,05 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Dobry na suche i zniszczone końcówki

Wystarczy parę kropel tego jedwabiu aby rozprowadzić go na włosy w miarę sporej długości. Po użyciu włosy są delikatne w dotyku, dobrze się rozczesują i ładnie pachną. Mimo tak niewielkich rozmiarów buteleczki a częstego mycia włosów ( co 2-3 dni ) wystarcza mi ona na miesiąc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273681].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedwab jak każdy inny

Nie zauważyłam żadnych rewelacji na swoich włosach podczas stosowania tego produktu, miałam duże opakowanie 250ml, zużyłam całe i kondycja włosów ani stopień ich przesuszenia niestety się nie polepszyły :( Jedyny plus, że ładnie pachnie i łatwo się rozprowadza, pomaga też w "ujarzmieniu" włosów żeby się nie plątały. Ale za taką cenę można kupić coś lepszego by pomóc włosom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268141].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy na końcówki

Mój ulubiony produkt do włosów. Stosuję go na końcówki ponieważ mam długie włosy i muszę unikać zbędnego obciążania ich, aby nie były bardziej oklapnięte. Ładny zapach produktu, super działanie i niska cena to zdecydowane plusy. Po jego użyciu włosy są miękkie, gładkie i wyraźnie zdrowiej wyglądają. Mała i niepozorna buteleczka a jednak mega wydajna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267178].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Porażka

Nie polecam tego jedwabiu. Nie polepszył kondycji moim włosów. Po aplikacji produktu zauważyłam, ze jeszcze strasznie obciąża i przetłuszcza moje włosy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264326].usefull || 0 }}% pomocna.

Do niczego

Mi osobiści ten jedwab w ogóle nie pasuje. Nie dyscyplinuje włosów, nie zabezpiecza końcówek, nie wygładza. Nie robi w ogóle nic pozytywnego. Jedyną rzeczą jaką zauważyłam po dłuższym stosowaniu to przesuszenie końcówek. Nic dziwnego skoro ma alkohol w składzie. Nie polecam i nie chcę go nawet za darmo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264318].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje włosy go nie lubią

Poleciła mi go moja fryzjerka. Mówiła, że włosy będą nawilżone, nie będą się tak szybko niszczyć i tak bardzo puszyć. Mimo tego, że w ogóle nie służy moim włosom, używałam go przez dobrych kilka lat, dopóki nie odkryłam olejków z marion. Przede wszystkim nie pasuje mi aplikacja. Z buteleczki zwykle wylewa się dużo więcej produktu niż potrzeba, ciężko jest to opanować, dlatego dużo odżywki się marnuje. Oprócz tego, bardzo obciąża włosy, sprzyja przetłuszczaniu i zlepia je w strąki, a przy tym zupełnie nie chroni końcówek przed rozdwajaniem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263581].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś używałam

Kiedyś używałam często, to produkt przeciętny. Niska cena, dość wydajny. Ale szczegolnie zdrowotnie nie działa na włosy. Natłuszcza, nic więcej nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1263243].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny "od święta"

Jest to produkt, który można użyć raz na jakiś czas.
Rzadko go używam, a jak już mi się zdarzy to na wyjście wieczorne.
Po nałożeniu na mokre włosy idealnie można je rozczesać.
Włosy stają się bardzo miłe w dotyku, pięknie pachną oraz wyglądają bardzo zdrowo.
Na pewno nie jest to produkt, który można używać codziennie przed wyjściem do pracy, ponieważ oczywiście jest to sylikon, który powoduje szybkie przetłuszczanie się włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262891].usefull || 0 }}% pomocna.

Biosilk - Jedwab do włosów

Biosilk - nigdy mnie nie zawiódł, włosy są po nim idealnie gładkie i miękkie . Kondycja moich włosów polepszyła się, mniej rozdwojonych końcówek. Przyjemny zapach i dobra konsystencja do nakładania . Jednak po zmianie składu przestałam go używać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241993].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam ;c

Nie jestem zadowolona z odżywki Biosilk. Przetłuszcza mi włosy, mimo że nakładam ją na same końcówki. Nie widzę też żadnej poprawy stanu moich włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227848].usefull || 0 }}% pomocna.