Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Dobry produkt do zakończenia stylizacji

Jakoś specjalnie mnie nie zaskoczył. Dobry produkt do wygładzania końcówek po prostowaniu. Nalozony z umiarem nie przestulszcza włosów. Zaletą jest również mała przenośna butelka.

Może być

Byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, jednak jak się okazuje, -
niepotrzebnie. Produkt jest przyjazny dla moich włosów i mimo wyczuwalnego aromatu alkoholu nie wysusza moich końcówek. Włosy stają się jedwabiście miękkie, trochę lepiej się układają i przede wszystkim - świetnie się rozczesują. Trzeba uważać, żeby nie przesadzić z produktem, bo będziemy wyglądać jakbyśmy głowy nie umyły przez tydzień, a nie o to nam przecież chodzi :)

A,... i produkt jest MEGA wydajny!

Lubię!

Miałam wersję mini i przyznam, że bardzo chętnie zainwestuję w większą buteleczkę.
Zapach jedwabiu jest niesamowity, czuję się jak tuż po wizycie u fryzjera.

Kosmetyk doskonale wygładza włosy, odżywia, sprawia, że są miękkie i przyjemne w dotyku oraz lekko się układają.
Nie wspomnę tym, że problem z rozczesaniem całkowicie zniknął.

Uwielbiam efekt, który ten produkt tworzy na moich włosach - nie przetłuszcza, nie obciąża, a sprawia, że są błyszczące i zdrowo wyglądające.

Coś pięknego!

Well 01

Jestem na tak

Bardzo lubię jedwab do włosów bez tego typu rzeczy byłoby ciężko rozczesać moje włosy. Jedwab bardzo ładnie pachnie mam go w wersji "dużej". Mam wrażenie że ma trochę za dużo alkoholu bo jest wyczuwalny ale ogólnie dobrze rozczesuje mi się po nim włosy i zapach długo się utrzymuje. Polecam

must have dla moich włosów

Mam bardzo cienkie, jasne, (nie już tak bardzo) przetłuszczające się włosy, (coraz mniej) wysuszone na końcach, kiedyś kręcone, teraz już delikatnie falowane. Biosilk odkryłam przypadkiem i ten jedwab mam zawsze od ponad dwóch lat. Używam go razem z olejami na noc do olejowania ( szczególnie na końce) i i po całej długości po myciu.
Jestem koszmarem fryzjerek jeśli chodzi o rozczesywanie włosów, myślę że Hagrid to przy mnie Miranda Kerr, jeśli chodzi o rozczesanie tego uporczywego kołtuna po prawej stronie mojej głowy :D odkąd mam biosilk robię tak: po spłukaniu odżywki i osuszeniu włosów ręcznikiem, nakładam jedwab, po czym zajmuję się buzią i zębami, a jedwab sobie działa. Po tym czasie nie mam żadnych problemów z rozczesaniem włosów i niewiele ich zostaje na szczotce. Zrobiły się bardziej gęste i gładkie. Sprawdzałam inne jedwabie, w tym eko kosmetyków, których jestem fanką, ale żaden nie był tak dobry i tak tani jak Biosilk. POLECAM SERDECZNIE!

Porażka :)

Kilka lat temu na drogeryjnych półkach nie było zbyt dużo tego typu produktów do wyboru. Wtedy też miałam włosy naturalne, nie męczone zabiegami fryzjerskimi i odżywka ta ładnie dyscyplinowała włosy (rzadko jednak udawało mi się wymierzyć jej tyle aby nie przetłuścić włosów).

Obecnie uważam, że mamy do wyboru lepsze produkty a włosy średnioporowate lub wysokoporowate mogą mieć tylko z tym produktem przykre przygody.

Tego typu serum/odżywka na pewno nie zastąpi przemyślanej pielęgnacji, ale po dłuższym stosowaniu je wysusza (chwilę zajęło mi dojście do tego, że to ona jest winowajcą). Podkreślam, że nie używałam jej na co dzień.

Mam rozjaśniane włosy i niezbyt się z nią lubią, użyłam jej też na włosach chłopaka, który ma gęste, kręcone, wysokoporowate włosy - tu to była masakra, niewiele im to dało a potem puszyły się bardziej niż zazwyczaj.

Znajdą się lepsze sera (np. Biovax), a czasem wystarczy umiejętne użycie czystych olejków do włosów.

Poza tym najgorszy efekt miałam z nią kiedy suszyłam lub prostowałam włosy, nieważne czy użyta przed czy po, włosy niszczyły się bardziej niż bez niej.

Nie polecam

Po zastosowaniu produktu miałam wrażenie przetłuszczonych włosów chociaż stosowałam tylko kroplę na całe włosy (długość prawie do pasa), po dłuższym stosowaniu moje włosy wydawały się bardzo przesuszone. Dodatkowo jedwab ten ma bardzo chemiczny , drażniący i mocny zapach. Z buteleczką można sobie jakoś poradzić, chociaż mam do niej również zastrzeżenia. Po prostu odkręcasz i wylewasz na dłoń, podczas gdy istnieje wiele innych form wygodniejszej aplikacji. Produkt jednocześnie jest bardzo wydajny i ma przyzwoitą cenę. Może komuś bardziej podpasuje...

Wysusza !

Naturalny jedwab w płynie, którego głównym działaniem powinno być wygładzenie i regeneracja niestety w mojej pielęgnacji się nie sprawdził. Dobrze dostępny w poręcznych opakowaniach.

Nie dla mnie

Po tygodniu używania pierwszego opakowania miałam wrażenie że wygładza moje włosy, jednak przy dłuższym użytkowaniu ten produkt mnie zawiódł. Moje końcówki były bardzo suche, ciężko się rozczesywało. Na moich włosach się nie sprawdził.

Super!

Stosuje dopiero od 2 tygodni, ale widzę dużą poprawę w kondycji włosów! Są miękkie i lśniące, w dodatku łatwo się rozczesują. Odżywka ich nie obciąża ani nie sprawia, że szybciej się przetłuszczają. Jak najbardziej na tak!

Dobry

Jest to najlepszy jedwab z dostępnych na rynku. Regeneruje włosy, są przyjemne w dotyku, scala końce i nie puszą się. Poza tym pięknie pachnie i cena jest do przyjęcia. Jest wydajny.

Używam od lat

Pierwszy raz z tym preparatem spotkałam się lata temu. Poleciła mi go koleżanka która stosowała go na włosy przed wielkimi wyjściami. Efekt faktycznie powalał. Kropla kosmetyku i włosy wyglądają jak jedwab, pięknie się układają. Zachwyt. Właściwe stosuje ten produkt od tego czasu (to może być z 8-9 lat) ale nigdy w codzinnej pielęgnacji. Byłam w ogóle zdziwiona że producent rozprowadza to jako odżywkę bo dla mnie to bardziej specyficzny produkt do stylizacji, w codziennym użytku mógłby bardzo obciążać włosy. Niemniej jednak nie wyobrażam sobie go nie mieć w domu i uważam że jest w swojej klasie niezastąpiony.