Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Biosilk, Silk Therapy

Cena już od 3,05 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Napisanych recenzji: 1

Biosilk - Jedwab do włosów

Biosilk - nigdy mnie nie zawiódł, włosy są po nim idealnie gładkie i miękkie . Kondycja moich włosów polepszyła się, mniej rozdwojonych końcówek. Przyjemny zapach i dobra konsystencja do nakładania . Jednak po zmianie składu przestałam go używać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1241993].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Nie polecam ;c

Nie jestem zadowolona z odżywki Biosilk. Przetłuszcza mi włosy, mimo że nakładam ją na same końcówki. Nie widzę też żadnej poprawy stanu moich włosów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227848].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Kiedyś ulubiony

Zmienili skład tego specyfiku i już go nie używam. Zawsze lubiłam jego fryzjerski zapach, fajnie wygładzał włosy, zużyłam wieeele opakowań, szkoda ze to było 10 lat temu - to już nie jest to samo. Na dzień dzisiejszy odradzam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1227433].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 76

Beznadzieja

Zgodnie z moimi koleżankami stwierdziłyśmy, że niestety ale zamiast nawilżać - wysusza. Końcówki miałam sianowate i wydawały się jeszcze bardziej zniszczone niż w rzeczywistości. Do tego buteleczka ma nie wygodne dozowanie i nie możliwe jest, aby produkt zużyć do końca, przydałaby się w nim pompka. Jedyny plus to chyba zapach.

+ zapach

- wysusza
- nie wygodne opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224093].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 26

Przeciętny

Zwrócił uwagę blogerek po tym jak odkryły, że ma w składzie alkohol. Wcześniej polecany stał się największym złem, które możemy nakładać na włosy. Jest to dla mnie przesada. Używałam go przez dłuższy czas, ale średnio się u mnie sprawdził. Rzadko podcinałam włosy i używałam często prostownicy, więc nie było kosmetyku, który mógłby zapobiegać rozdwajaniu się moich końcówek, ale wiem, że dużo osób jest z niego zadowolonych. Świetnie ułatwia rozczesywanie.Jest bardzo gęsty i największą wadą jest to, że po nałożeniu na włosach pozostaję okropna warstwa, są śliskie, a jedwab nie chcę się zmyć. Koszmar. Działanie jest przeciętne, a cena niska więc można spróbować

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218246].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 86

zapach ma cudowny!

Ma jedną, niepodważalną zaletę- zapach. Poza tym świetnie wygładza włosy, eliminuje puszenie i ładnie nabłyszcza włosy. Niestety, sprawia wrażenie pomocnego, a tak naprawdę niszczy włosy i wysusza je, stosowany regularnie nasila puszenie włosów tak, że ciężko je potem opanować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1208783].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 22

Napisanych recenzji: 86

zapach ma cudowny!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1208778].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 31

wysuszył

niezależnie od blogowych krzyków że zawiera alkohol... po prostu wysuszył, zrobiłam dochodzenie który produkt mi szkodzi, bo było to wyraźnie odczuwalne. dopiero potem dowiedziałam się co jest grane. wróciłam z przyjemnością do produktów Marion, które moim włosom nie szkodzą.
spróbuję go wykorzystać do czego innego, np na dłonie czy łydki, chociaż obawiam się, że i tu się nie sprawdzi i po prostu wyląduje w koszu na śmieci.
Mam jeszcze maracuję biosilka i na nią włosy reagują trochę lepiej,jednak zapach mnie poraża o.O
kiedyś już go miałam, i chyba nie robił takiej krzywdy, albo po prostu miałam tak zniszczone rozjaśnianiem, że i tak gorzej być nie mogło -,-

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1207478].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Biosilk, Silk Therapy

Bardzo fajna odżywka - włosy po nałożeniu super się rozczesuje, nie puszą się. Zapach ma cudowny.
Jeden minus to może to, że trzeba "wylewać" to z małej tubeczki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159346].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 99

Lubię to

+dość rzadki
+oblepia dobrze włos
+wyglądają na zdrwosze

-cena - za małą buteleczkę 3-4 zl :/ mam długie włosy i to kwestia dwóch czasami jednego użycia buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155801].usefull || 0 }}% pomocna.