Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Biosilk, Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Kiedyś ulubieniec

W dawnych czasach to był hit chyba każda koleżanka go miała.Pięknie pachniał dobrze nawilżał włosy ,widać było efekty po nałożeniu i wysuszeniu włosów.Pięknie się układały były pełne blasku .Jednak po długim stosowaniu miałam wrażenie że magia przestała działać a włosy były przesuszone ,dlatego postanowiłam zaprzestać stosowania.

kiedys najlepszy

Kiedyś był to mój ulubiony kosmetyk do włosów. Pamiętam, że swego czasu promowała go konsultantka firmy BioSilk, że nowa formuła, lepsza itd. Niestety jak dla mnie teraz jest do kitu.. Obciąża włosy tak, że jak dla mnie są od nowa do mycia. Bez sensu

Doraźne działanie na włosy maskujące ich wygląd

Kiedyś był szał na ten jedwab. Miały go chyba moje wszystkie koleżanki. Miałam i ja. Stosowałam go po każdym myciu w celu wygładzenia i nabłyszczenia włosów. Włosy łatwo się rozczesywały. Trzeba było tylko uważać z ilością, aby włosy się nie strączkowały. Po jakimś czasie włosy zrobiły się suche jak wiór, bez połysku, bardzo się puszyły i elektryzowały.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie pomoże, zaszkodzić może

Kiedyś namiętnie stosowałam ten jedwab, przekonana że wspaniale dbam o włosy. Niestety alkohol obecny w kosmetyku dawał chwilowe poczucie piękna, na dłuższą metę niszcząc i wysuszając moje włosy.
Korzystając z dobroci mojej fryzjerki miałam kilka małych buteleczek w zapasie i... wyrzuciłam je, bo nie chciałabym nikomu zrobić krzywdy tym kosmetykiem.

Fajny, ale od czasu do czasu

Jedwab ten pamiętam jeszcze z dawnych lat, gdy zaczynałam swoją przygodę z kosmetykami. Mała, poręczna buteleczka, którą można szczelnie zamknąć i zabrać ze sobą na wyjazdy, a do tego nie kosztuje miliony monet? W sam raz na gimnazjalne kieszonkowe ;) Do tego uroczy zapach, który roznosi się po całej łazience i podczas suszenia włosów, oraz dobre działanie - na moje wiecznie spuszone włosy działa cuda, wreszcie coś je ujarzmia, lekko obciąża, ale przy tym nie przetłuszcza. Tak było, ale....

Teraz jestem starsza i choć dalej pozytywnie działa na włosy, to nie jest to produkt do używania codziennego. Po dłuższym, regularnym stosowaniu, włosy stają się matowe i przesuszone, co jest wynikiem SD/Alkohol 40B już na 3 miejscu w składzie, teraz to wiem, wtedy uznałam, że takie mam włosy i nic z tym nie zrobię.

Czy kupię ponownie? Tak, na wyjazdy, gdy nie chcę brać ze sobą wielkich butli jak najbardziej. Nie jestem składowym znawcą, znam się tyle o ile, dlatego może teraz napiszę głupotę, ale nie uważam, żeby takie używanie raz na jakiś czas robiło krzywdę moim włosom, a wręcz widzę, że po jej użyciu są naprawdę ładne i błyszczące, do tego się nie puszą i łatwo je ułożyć, jednak na dłuższą metę działanie ma wręcz odwrotne do zamierzonego przez producenta i trzeba mieć to na uwadze.

Nie, nie i jeszcze raz NIE!

Piękny zapach to wszystko. Skład tragiczny, jedwab po dłuższym stosowaniu wysusza włosy, robi z nich tzw "siano". Dobrze, że w miarę szybko zaczęłam się interesować składami kosmetyków i także szybko przestałam używać tego jedwabiu. To nie jest dobry jedwab do włosów. Owszem na początku efekty wow, ale potem..? Nigdy więcej.

Fajny

Stosując go poprawiła się kondycja moich zniszczonych włosów. Zwłaszcza moje rozdwojone końcówki doprowadził do porządku. Łatwy w aplikacji. Wydajny. Włosy są gładkie i lśniące.

z braku laku

Dawno temu, zanim jedwab stał się modny, poleciła mi go moja fryzjerka. Kupiłam kilka sztuk i po zobaczeniu alkoholu w składzie przestałam go używać. Czasem gdy skończą się mi moje ulubione sera do włosów, to użyję tego na końcówki. Jednak wyglądają one ładnie na chwilę, ale przy dłuższym użytkowaniu je wysusza.

Niezbędnik puszystych włosów

Odżywki Biosilk używam niezmiennie od kilku lat i to mój "must have" przy odrastających włosach.
Odzywka Biosilk to mała, śliczna buteleczka a w niej zamknięty prawdziwy eliksir do zniszczonych końcówek i zbyt puszystych włosów.
Niewielka ilość pozwala aby skutecznie natłuścić końcówki i sprawić aby włosy tak się nie puszyły.
Małe opakowanie jest na tyle poręczne że mieści się wszędzie a niewielka ilość tego eliksiru potrafi czynić cuda.
Zawsze gdy moje przycieniowane włosy zaczynają odrastać to używam Biosilk aby się tak nie puszyły i efekt jest nieziemski. Włosy wyglądają naturalnie, zdrowo, nie przetłuszczają się i jaszcze jedna istotna rzecz - Biosilk ułatwia ich rozczeswanie.
W mojej opinii jest wydajny mimo iż dostępny w niewielkiej buteleczce , skuteczny jako odżywka włosów, niezastąpiony jako jedwab. Tylko trzeba polować na okazję aby kupić go naprawdę w zadowalającej cenie.

Nie mój typ

Swojego czasu był wielki boom na jedwab do włosów, nawet moja fryzjerka podczas wizyty potrafiła mi ze 4 mi zalecić, żebym pamiętała go używać. Oczywiście posłuchałam profesjonalnej porady i kupiłam ten wynalazek. Niestety - na moich włosach nie sprawdził się wcale. Z dzisiejszej perspektywy już wiem, że moje włosy są mocno kapryśne i niewiele takich kosmetyków tolerują, ale wtedy byłam naprawdę zła ;).

ujarzmia i nadaje zdrowszy wygląd

Ostatnio trochę "zapomniałam" o tym produkcie, ale stosowałam go przez dłuższy czas w celu ujarzmienia moich gęstych, puszących się włosów. Już jedna kropelka daje świetne efekty. Zdecydowanie muszę powrócić do tego kosmetyku

Jedyny skuteczny jedwab

Mam grube włosy z tendencją do puszenia i naprawde wiele czasu zajmuję mi by je ogarnąć i zdyscyplinować,. Nie szczędze im zabiegóww, stosuje różne środki, ale to przy użyciu tego jedwabiu Biosilk wiem , że mogę ogarnąć włosy szybko i skutecznie. Mała kropla starcza na moje naprawdę grube włosy, więc jest bardzo wydajny, błyskawicznie ujarzmia napuszone kosmki. Jedyny minus - gdy użyjemy za dużo będzie efekt tłustych włosów, oraz podczas stosowania włosy szybciej się przetłuszczają, Mimo to, uważam że efekt jest tego wart. Po użyciu jedwabiu włosy wyglądają też zdrowiej i sa naturalnie wygładzone, i bardzo przyjemnie pachną. Polecam.