Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Cena już od 3,04 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Mój absolutny Must Have

Kupuję od lat, największe dostępne butle (355 ml).
Krystalicznie przezroczysty, nie zażółca włosów rozjaśnianych.
Neutralny zapach, nie kolidujący z perfumami i innymi kosmetykami.
Działanie - otula włosy, nabłyszcza, zabezpiecza, układa.
Robi wszystko, co jest (moim) włosom potrzebne.
Nie robi niczego, co mogłoby zaszkodzić ich kondycji czy urodzie.
Zdradzam go czasem, ale wracam do niego z podkulonym ogonem.
Nie wyobrażam sobie, że miałoby go zabraknąć na półkach drogerii.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1408096].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Jeden z lepszych olejków do włosów jakie mam i znam

Plusy
+Wydajny
+Cena
+Nie zostawia tłustych włosów
+Wygładza
+Nabłyszcza
+Odżywia
+Pomaga w prostowaniu
+Nadaje blasku

Minusy
-Mało wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407931].usefull || 0 }}% pomocna.

Mega

Jedwab kupiłam, ponieważ poradziła mi go przyjaciółka i jestem nim oczarowana. Ma piękny, naprawdę cudowny zapach. Utrzymuje się on bardzo długo. Konsystencja jest bardzo tłusta i gęsta. Wystarczy tylko kropla, by rozprowadzić go na końcówkach. Włosy po nim robią się gładkie, mają piękny połysk i lekkość. Cena jest niewielka, co jeszcze bardziej zwiększa moje zadowolenie. Polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1404746].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

warto mieć

mega ładny zapach, który długo się utrzymuję, wsmarowuję czasem od połowy włosów, często używam na końcówki, raz, i już nigdy więce,j użyłam na całe włosy, ale od nasady zaczęły się przetłuszczać
włosy po użyciu są miękkie i gładkie, efekt utrzymuje się długo, przy stosowaniu przez 3 miesiące (mój rekord z 1 kosmetykiem używanym na dany obszar na wyłączność) widać było wyraźną poprawę kondycji włosów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397006].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubieniec

Produkt godny uwagi w przystępnej cenie. Opakowanie starcza na kilka miesięcy nawet. Odżywkę stosuję od połowy włosów. Daje znakomite rezultaty. Włosy są pachnące i miłe w dotyku.

+zapach utrzymuje się aż do umycia włosów
+wydajność
+cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395861].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Nawilża.

Naprawdę nawilża i pięknie pachnie. Końcówki są delikatne, odżywione podobnie jak całe włosy.
Wystarczy kilka kropel, by nie obciążyć włosów i nie stworzyć efektu przetłuszczenia.
Jedwab utrzymuje się na włosach cały dzień, są pięknie wygładzone, nie puszą się, nie ma efektu "siana". Ponadto pięknie pachnie przez cały czas do kolejnego mycia, z czasem jednak zapach jest mniej intensywny. Mała wersja mogłaby być w trochę poręczniejszym opakowaniu, czasem na dłoń można wylać za dużo produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1389636].usefull || 0 }}% pomocna.

Przypadł do gustu

Jedwab bardzo dobrze działa na włosy. Po zastosowaniu włosy są miękkie, gładkie, lśniące. Produkt bardzo wydajny. Gdy nałoży się za dużo włosy są matowe, trzeba uważać. Łatwo się je rozczesuje. Ma delikatny, dla mnie przyjemny, zapach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1388916].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak.

Jedwab ten był pierwszym tego typu produktem w życiu. Jakoś zawsze sie bałam tzw "przyklapnięcia" włosów... Teraz nie wyobrażam sobie życia bez olejku, serum czy jedwabiu do włosów. Biosilk jest dość mocno obciązającym jedwabiem... Trzeba uważać przy aplikacji... Niestety czasem można przesadzić przez dość spory otwór w buteleczce. Zapach produktu jakoś mnie nie zachwycił... Ani mnie nie grzał ani nie chłodził... Neutralny dla nosa. Dobrze, że teraz jest dużo tego typu produktów na rynku wiec moge wybierać i przebierać. Biosilk ma u mnie 3.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1375311].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie robi nic

Jest mało wydajny, ma dziwny zapach. W sumie to nie robi nic. Nie regeneruje, jedyne co to ułatwia rozczesywanie. Opakowanie nie za ładne, łatwo to zgubić. Szkoda pieniędzy na to coś.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1374076].usefull || 0 }}% pomocna.

Na końcówki

Opakowany w małą buteleczkę, ale wydajny produkt.
Ostatnio widzę wysyp tego typu kosmetyków, więc może skuszę się na zmianę, ale to już któreś moje opakowanie i uwielbiam go nakładać na końcówki.
Lekko się klei, ale na włosach wygląda dobrze, nie skleja, ładnie wygładza, nabłyszcza.
Podoba mi się jego zapach. Warto mieć, chociażby użyć od czasu do czasu, żeby dopomóc włosom.
Opakowanie z dość sporą dziurką, ale dla tej konsystencji to nawet działa, nie wylewa się w nadmiarze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373306].usefull || 0 }}% pomocna.