Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Cena już od 3,29 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Lubię

Bardzo długo stosowałam ten produkt, bo dzięki niemu moje włosy łatwo się rozczesywały, nie elektryzowały i błyszczały. Mimo, że używam go teraz bardzo rzadko, włosy pozostały delikatne i lśniące, a na tym mi najbardziej zależało.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531716].usefull || 0 }}% pomocna.

Często do niego wracam

Produkt pachnie trochę nienaturalnie, ale nie drażniąco, ja osobiście bardzo lubię jego zapach. Jeśli chodzi o działanie, polecam go w szczególności na przesuszone końcówki. Od razu wyraźnie nawilża i wygładza, włosy łatwo się po nim rozczesują i są bardziej błyszczące. Mam wrażenie, że poprawia ich ogólną kondycję. Wydajny, w małej, poręcznej buteleczce. Jedyny minus to to, że czasem trochę obciąża, ma dosyć gęstą formułę, trzeba uważać, żeby nie nałożyć za dużo. Bardzo go lubię, chyba jest jednym z moich ulubionych produktów do włosów i na stałe gości na mojej półce.

Zalety:
- według mnie ładnie pachnie
- ułatwia rozczesywanie włosów
- już po pierwszym użyciu wygładza i nawilża
- poprawia ogólną kondycję włosów (wyglądają ładniej, są bardziej lśniące)
- starcza na dosyć długo, choć ja nie używam codziennie
- poręczne, małe opakowanie

Wady:
- potrafi obciążyć włosy, trzeba użyć niewielkiej ilości i lepiej nie stosować codziennie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525801].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię go (moje włosy sięgają do lędźwi)

Zawsze kupuję go w Biedronce- tam jest najrozsądniejsza cena jak dla mnie.
Aktualnie zużyłam 7 buteleczkę i na pewno nie ostatnią.
Skutecznie rozplątuje moje kołtuny po umyciu i wytarciu włosów ręcznikiem. Wystarczy, że użyję kilka kropel i efekt jest naprawdę zadowalający. Wtedy mogę zacząć rozczesywać włosy - od dołu w kierunku góry stopniowo.
Mam włosy wielokrotnie rozjaśniane, zniszczone na końcach, a przetłuszczające się u nasady. Stosuję ten jedwab tylko na końce i przeciągam go Tangle Teezerem do połowy włosów. Po wysuszeniu włosy są aksamitne w dotyku, nie puszą się i nie wyglądają na zniszczone. Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1524881].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Po tym jedwabiu włosy są gładkie i lekko lśniące, nie puszą się. Produkt jest wydajny, a cena jak najbardziej odpowiada jakości. Jedwabiu używam kilka razy w miesiącu, więc jak dla mnie jest on bardzo wydajny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1507171].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Znam ten produkt od kilku lat i bardzo go lubię - nie zauważyłam żeby przesuszał włosy, dobrze zabezpiecza, dociąża. Tani i łatwo dostępny :)
Nie obciąża włosów, dzięki czemu spokojnie można je nakładać nawet od wysokości ucha.
Od 10 lat często wracam do tego produktu i na pewno nie raz jeszcze po niego sięgnę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1506371].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Lubie stosować na włosy jedwab bo daje ładny efekt na włosach, jednak nie każdy jest dobrej jakości.
Ten akurat bardzo polubiłam...a może to trochę kwestia przyzwyczajenia bo stosuję go już długi czas.

Nałożony na włosy w odpowiedniej ilości daje ładny efekt zdrowych włosów, nie obciąża ich a końcówki wyglądają na zdrowe i takie prosto od fryzjera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1501331].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

kupiłam go w Biedrze, całkiem przypadkiem i jestem zadowolona. Moje włosy w ogóle się puszą same z siebie i są dość nieokiełznane. Nakładam jedwab na mokre włosy zaraz po wyjściu spod prysznica (po uprzednim potraktowaniu włosów szamponem i odżywką). Produkt jest lekki i nie obciąża włosów i co najważniejsze (a czego się obawiałam) nie przetłuszcza mi włosów. Polecam bardzo, jest OK. Włosy są lekkie i przyjemne w dotyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1484716].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój pierwszy raz :)

*lite*

Zdecydowałam się na jego zakup ponieważ bardzo zachwalała go moja kuzynka. Mówiła, że zdziałał cuda na jej włosach ;)

Używam go już od dłuższego czasu i myślę, że sprawdza się średnio. Stosowałam go tak jakby na dwa sposoby:
a) nakładałam najpierw na umyte włosy odżywkę, czekałam aż się wchłonie, spłukałam, a póniej na rozczesane włosy nakładałam jedwab. Wtej wersji sprawdzał się idealnie. Moje rozjaśnione włosy (+farbowane) potrzebowały jakiegoś dobrego wzmocnienia, żeby wyglądać ładnie. Bardzo się kręciły i wyglądały na ładnie nawilżone.
b) nakładałam go na umyte i rozczesane włosy ( bez odżywki). I tu właśnie nastąpiła klapa. Jedwab wogóle nie nabłyszczał moich włosów, nie sprawiał, że wyglądały lepiej od stanu poprzedniego.

Podsumowując, więcej dobrego dla moich włosów zrobiła odżywka niż on ;). Jednak nie każdemu może on służyć, raczej nie kupię drugiego opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478786].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoje zadanie

Może nie jest to produkt idealny, ze względu na alkohol w swoim składzie i efekt "oblepienia włosów" charakterystyczny dla produktów z dużą ilością silikonów. Jednak według mnie spełnia swoje zadanie w 100%. Chroni końcówki,nabłyszcza, ładnie pachnie, sprawia, że włosy stają się miękkie i łatwe w rozczesywaniu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1478246].usefull || 0 }}% pomocna.

warto go kupić

kupuję go często i używam na zmianę z innymi olejkami. Używam od połowy włosów i nie są one wcale przetłuszczone.
Ułatwia rozczesywanie, układanie, włosy się nie puszą i wyglądają tak, jak powinny ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1475676].usefull || 0 }}% pomocna.