Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Cena już od 3,25 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

świetny!

Wybawienie dla moich włosów. Nakładam na wilgotne włosy i dzięki niemu rozczesywanie to przyjemność a nie katorga. Nawilża, wygładza świetnie, włosy są miękkie i nie puszą się. Przy suszeniu moje włosy nie wywijają się, nie kręcą i ładnie układają. Super wydajny, mimo, że malutki. Kupuję regularnie ok kilku lat :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1359266].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby

Legendy głoszą, że ktoś kiedyś zauważył jego działanie. Nawet jeżeli jest w tym ziarnko prawdy- ja nie należe do tych szczęśliwców. Podczas samej aplikacji mam wrażenie jakby moje włosy miały po chwili być wrecz przetłuszczone, ale dzieje się coś odwrotnego- włosy sie zachowują jakby nie zauważyły moich dobrych chęci. Bezsensowny wysiłek, który lepiej poświęcić na aplikacje lapszych produktów.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1358206].usefull || 0 }}% pomocna.

Moje włosy mówią - nie.

Mam włosy suche, szczególnie na końcach. Farbowane.
Do mojego typu włosów, ten produkt raczej się nie sprawdza.

Owszem ma nieinwazyjny zapach, lekką, wodnista konsystencję. Nakładany na same końcówki nie obciąża włosów i wygładza je, ale włosy szybko ponownie się puszą i z każdym dniem jest co raz gorzej. Jedwab mocno przesusza moje włosy, a jego działanie jest krótkotrwałe i złudne.
W moim przypadku robi więcej krzywdy niż pożytku.
Znacznie bardziej wolę produkty na końcówki na bazie lekkich olejów.
Plus za stosunkowo niską cenę, delikatny, nie męczący zapach i wydajność.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355961].usefull || 0 }}% pomocna.

Fryzury na wesele

Słabe działanie

Lubię preparaty z jedwabiem i zazwyczaj jestem z nich zadowolona, a po tym produkcie włosy moje i mojej córki bardzo się przetłuszczały i wyglądały po prostu na brudne. Może działał by lepiej na same końcówki, ja używałam też na środkowe partie włosów, co nie dało dobrych efektów. Plusem jest niska cena i wydajność, bo nie należy takich preparatów używać dużo. Na naszych włosach ten jedwab się nie sprawdził

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355786].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam go

Ma piękny zapach a zastosowany przed prostowaniem pozostawia je miękkie i lśniące niestety jest go bardzo mało a codziennie stosowany szybko się kończy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1351276].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeszcze dla starej wersji

Ten jedwab zdecydowanie kocham. Nie wiem jak w nowej wersji z alkoholem, ale w starej jestem zdecydowanie na tak. Włoski mam po nim mięciutkie i łatwo je rozczesać, a z tym zawsze miewam problemy. W nowym składzie sprawdzę jak tylko skończę obecną buteleczkę (a to może chwile potrwać, bo jedwab jest baaardzo wydajny, nawet przy długich włosach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338046].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Bardzo dobry jedwab do włosow. Pomógł mi się uporać z rozdwojonymi końcówkami i szorstkimi włosami, wygladzając je i sprawiając że stały się lśniące i miękkie w dotyku. Polecam używać po umyciu włosów jeszcze jak są mokre, od połowy aż po końce a następnie czesać włosy przez ok 15 minut. Efekt wygladzenia gwarantowany jeśli ktoś ma naturalnie proste włosy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1315511].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie, nie,nie.

Z reguły mam bardzo ładne włosy i praktycznie nie stosuję żadnych odżywek, bo po prostu ich nie potrzebuję. Ten produkt stosowałam przez jakiś czas z czystej ciekawości i muszę przyznać, że pozytywnych zmian w swoich włosach nie zauważyłam. Nie wiem, czy to dlatego, że po prostu są zdrowe, czy może ten produkt w ogóle w ten sposób nie "działa''. Natomiast jeżeli mam mówić teraz o minusach, to od razu zaznaczam, że po pierwsze ten produkt obciążał moje włosy, a po drugie robiły się one znacznie szybciej 'tłuste'. Jednak polecam na zniszczone końcówki, NAKŁADAĆ DOSŁOWNIE NA SAME KOŃCE.

+dobry na końcówki włosów.
+cena.
+wydajność,

-obciąża.
-przetłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299181].usefull || 0 }}% pomocna.

Zero efektów.

Ja nie widziałam żadnych zmian stosując tą odżywkę. Jedynie przetłuszczała mi włosy. Jedyną zaletą jest cena i dostępność, nic poza tym. Nie polecam

+cena
+dostępność

-przetłuszcza włosy
-obciąża włosy
-zero dobrych efektów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1293581].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na suche i zniszczone końcówki

Wystarczy parę kropel tego jedwabiu aby rozprowadzić go na włosy w miarę sporej długości. Po użyciu włosy są delikatne w dotyku, dobrze się rozczesują i ładnie pachną. Mimo tak niewielkich rozmiarów buteleczki a częstego mycia włosów ( co 2-3 dni ) wystarcza mi ona na miesiąc.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1273681].usefull || 0 }}% pomocna.