Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Silk Therapy (Naturalny jedwab - odżywka regenerująca bez spłukiwania)

Naturalny jedwab- Silk Therapy- odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska.
Pozostawia włosy jedwabiste z niewiarygodnym połyskiem.
Bez spłukiwania. Można używać do kąpieli i nawilżenia skóry.
Produkt jest bardzo wydajny.

Używam od lat

Pierwszy raz z tym preparatem spotkałam się lata temu. Poleciła mi go koleżanka która stosowała go na włosy przed wielkimi wyjściami. Efekt faktycznie powalał. Kropla kosmetyku i włosy wyglądają jak jedwab, pięknie się układają. Zachwyt. Właściwe stosuje ten produkt od tego czasu (to może być z 8-9 lat) ale nigdy w codzinnej pielęgnacji. Byłam w ogóle zdziwiona że producent rozprowadza to jako odżywkę bo dla mnie to bardziej specyficzny produkt do stylizacji, w codziennym użytku mógłby bardzo obciążać włosy. Niemniej jednak nie wyobrażam sobie go nie mieć w domu i uważam że jest w swojej klasie niezastąpiony.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1651761].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Używam jedwabiu Biosilk od ok. 8 lat i nie zamieniłabym go na inny. Ujarzmil moje wiecznie skołtunione włosy, końcówki przestały się rozdwajać a wlosy nabrały cudownego blasku. Nawet fryzjerka mnie pochwaliła że tak lśniących włosów nie widziała.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1638691].usefull || 0 }}% pomocna.

trzeba na niego uważać!

Jedwab, jak jedwab. Wygładza włosy i pomaga je opanować. Natomiast nie ma tu mowy o żadnej regeneracji! Jedwab na dłuższą metę wysusza końcówki. Raz na jakiś czas można używać, ale stan włosów finalnie jest gorszy niż przed stosowaniem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1632261].usefull || 0 }}% pomocna.
Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Ok

Z początku zniechęcał mnie zapach. Przypominał mi palenie włosów podczas kręcenia na lokówkę ceramiczną w wysokiej temperaturze (:D). Jednak z czasem zapach łagodniał "na wietrze" i był całkiem ładny. Używam do zabezpieczania końcówek. Sprawdza się w tej roli dobrze, wygładza kosmyki, daje uczucie nawilżenia, nie przetłuszcza włosów. Szukam lepszego serum/jedwabiu na końcówki, ale póki co, ten musi być asekuracyjnie w mojej łazience,

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1628101].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Kupiłam go zachęcona opiniami znajomych i nie żałuję. Świetnie nawilża i zabezpiecza końcówki, pięknie pachnie. Niestety minusem jest dla mnie dostępność i opakowanie, przez które nieprecyzyjnie dawkowana jest ilość produktu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1625821].usefull || 0 }}% pomocna.

Nasz kochany jedwab :)

Jedwab już tak długo na polskim rynku ogólnie wydajny produkt który sprawia że nasze włosy są gładkie i wyglądają młodziej trzeba jednak uważać na aplikację aby nie dać zbyt dużo bo wtedy efekt będzie odwrotny.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1625451].usefull || 0 }}% pomocna.

Ulubiony

Jedwabiu tego używam już tak długo, że nawet nie wiem od kiedy - ale jest to na pewno niezbędnik w mojej łazience. Ma on przyjemny zapach, konsystencję i jest bardzo wydajny. Na początku trzeba się nauczyć ile należy go używać, bo kiedy nałoży się go za dużo to włosy są po prostu jak przetłuszczone. Bardzo ułatwia rozczesywanie, włosy po wysuszeniu są delikatne, miękkie. Jednak staram się go używać zamiennie z olejkiem arganowym. Zauważyłam, że kiedy stosuję go po jakiejś przerwie, włosy wyglądają lepiej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1604351].usefull || 0 }}% pomocna.

słabo

jeden z gorszych jedwabi. Kupowałam go dawniej, skuszona amerykańską marką (byłam młodsza i dawałam się nabrać). Włosy na początku faktycznie wyglądały rewelacyjnie. Jednak potem już musiałam go używać bo bez niego miałam siano. Bardzo wysusza włosy, Na jakieś wyjscie, kiedy zależy nam na ładnym wygladzie włosów - ok, ale nie na co dzień. Ponadto w składzie dużo alkoholu - winowajcy przesuszającego działania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576621].usefull || 0 }}% pomocna.

Słaby...

W momencie gdy się go używa to całkiem, całkiem, aaaale nie daj Boże zapomnieć o nałożeniu jedwabiu - siano gwarantowane. Z obserwacji mogę stwierdzić, że ten jedwab całkiem ładnie "skleja" włos, ale tak naprawdę go wysusza. Jest wiele dużo ciekawszych pozycji, które przy okazji nie niszczą włosów...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575011].usefull || 0 }}% pomocna.

Chyba jednak nie

Podobno miał nawilżać, podobno miał wysuszać. Mi nic nie zrobił z włosami. Może i na początku włosy były ładnie nabłyszczone, a końcówki "scalone". Ale nic więcej. Ani nie poprawił kondycji moich włosów ani ich nie zniszczył.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561986].usefull || 0 }}% pomocna.